غذای سگ (انواع غذای خشک سگ)

مهم ترین عامل در نگهداری سگ کیفیت غذای سگ است. کیفیت زندگی سگ ها بسیار به نوع غذای سگ مصرفی وابسته است. به طور میانگین سگ ها حدود 14 تا 20 سال عمر میکنند و انتخاب صحیح غذای خشک سگ از همان ماههای اول زندگی آنها مسیر سلامتشان را در میانسالی و پیری تعیین می نماید. مهمترین مسئله ای که با انتخاب صحیح غذای سگ قابل پیشگیری است عبارت اند از : سلامت دندانها، سلامت عضلات و غضروف ها، سلامت کلیه ها، سلامت دستگاه گوارش، عدم چاقی و … . در نظر داشته باشید در رژیم غذایی، علاوه بر غذای خشک سگ، کنسرو و سوپ هم برای سلامت آن ها لازم و ضروری می باشد.

در زیر بهترین برند های غذای سگ موجود در بازار ذکر شده اند. در نظر داشته باشید با توجه به نیاز و نژاد سگ خود، تنوع را نیز در انتخاب غذای سگ رعایت نمائید. مصرف مداوم از یک نوع غذا علاوه بر اینکه تنوع مواد را از بین می برد می تواند برای سگ شما خسته کننده باشد. شما با کلیک بر روی هر محصول میتوانید توضیحات کامل در مورد مواد تشکیل دهنده، میزان مصرف روزانه و کاربرد هر محصول را مشاهده نمائید.

کد محصول : 20426

غذای سگ پروپلن بالغ نژاد بزرگ

نمره 5.00 از 5

14 کیلویی : 630.000 تومان

غذای سگ پروپلن بالغ نژاد بزرگ تولید شده برای سگ های بالغ نژاد بزرگ می باشد که غنی شده با طعم مرغ می باشد و تمام مواد روزانه مورد نیاز بدن سگ شما را فراهم می کند. غذای سگ پروپلن بالغ نژاد بزرگ غذای کاملی است که توسط دامپزشکان متخصص و متخصصان تغذیه طراحی شده است و به سگ شما کمک خواهد کرد تا تمام چالش های تغذیه ای زندگی روزانه را برآورده سازد و به ویژه بسیار مناسب برای سلامت دندان و مفاصل سالم بوده و به شدت مانع از چالش های پیری در سگ های نژاد بزرگ می شود. غذای سگ پروپلن بالغ نژاد بزرگ حاوی قطعات مرغ و سرشار از ویتامین D می باشد که برای سلامت آنها بسیار مفید و ضروری است.

ویژگی کلی :

 • دارای مواد مغذی برای حفظ سلامت مفاصل و استخوان ها
 • دارای فرمولی خاص برای حفظ سلامت دندان ها
 • سرشار از آنتی اکسیدان برای جلوگیری از پیری 
غذای خشک سگ
غذای خشک سگ
630,000 تومان
کد محصول : 980235

غذای سگ بالغ نژاد متوسط و بزرگ طعم گوشت

3 کیلویی : 145.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد متوسط و بزرگ فریسکیس یا همان فریسکیس اکتیو با طعم گوشت گاو بوده و برای سگ های پر انرژی که همیشه در حال بازی هستند بسیار مفید است. غذای سگ بالغ نژاد متوسط و بزرگ با طعم گوشت غذایی خوشمزه با گوشت گاو است که با غلات کامل، ویتامین های ب و اسیدهای چرب امگا 3 و 6 ترکیب شده است و موجب سلامتی بینایی، درخشش موها و پوشش مویی سالم و سلامت دستگاه گوارشی میشود. کروکت های این محصول در اندازه ای ساخته شده که مناسب سگ های نژاد متوسط و بزرگ باشد.

ویژگی کلی :

 • غذایی با انرژی بالا برای سگ های پر انرژی
 • شامل ویتامین A، D و E
 • ویژه سگ های نژاد متوسط و بزرگ بالای 10 کیلوگرم
غذای خشک سگ
145,000 تومان
کد محصول : 980198

غذای سگ نژاد متوسط و بزرگ فریسکیس طعم مرغ

3 کیلویی : 140.000 تومان

غذای سگ های بالغ نژاد متوسط و بزگ فریسکیس یا همان فریسکیس بالانس با طعم مرغ بوده و برای سگ های بالغ با نیاز انرژی نرمال بسیار مفید است. غذای سگ های نژاد متوسط وبزرگ فریسکیس غذایی خوشمزه با گوشت مرغ و سبزیجات است که با غلات سبوس دار، ویتامین های ب و اسیدهای چرب امگا 3 و 6 ترکیب شده است. غذای سگ های نژاد متوط و بزرگ فریسکیس موجب سلامتی بینایی، درخشش موها و پوشش مویی سالم و سلامت دستگاه گوارشی میشود. کروکت های این محصول در اندازه ای ساخته شده که مناسب سگ های نژاد متوسط و بزرگ باشد.

ویژگی کلی :

 • تهیه شده جهت رژیم غذایی متعادل
 • شامل ویتامین A، D و E
 • ویژه سگ های نژاد متوسط و بزرگ بالای 10 کیلوگرم
غذای خشک سگ
140,000 تومان
کد محصول : NT1002

غذای مخلوط سگ بالغ NUTRI (پروتئین 29%)

2 کیلویی : 35.000 تومان

غذای مخلوط سگ نوتری به نوعی طراحی و فرموله شده است که علاوه بر تامین نیازهای پایه ، در رشد و اندام سازی توله ها هم نقش بسزایی دارد . اجزاء تشکیل دهنده این غذا 20 ماده اولیه هستند و هرکدام برای تامین بخشی از نیازهای بدنی درحال رشد سگ های بسیار فعال در نظر گرفته شده اند . به طور خاص غذای مخلوط سگ نوتری برای توله ها از سن 2/5 ماهگی تا بلوغ و همچنین برای سگ های بسیار فعال و پرکار طراحی شده است و بهتر است برای سگ های بالای 10 سال به طور کامل استفاده نشود. این غذا شامل ارسال رایگان نمیباشد.

خشک سگ
35,000 تومان
کد محصول : 15957

غذای توله سگ رویال – نژاد بزرگ

نمره 5.00 از 5

4 کیلویی : 263.000 تومان

10 کیلویی : 590.000 تومان

غذای توله سگ رویال – نژاد بزرگ با مجموعه ای از آنتی اکسیدان ها به حفظ سیستم دفاعی کمک می کند و به کمک یک فرمول منحصر به فرد از جمله پروتئین و فیبر بالا باعث هضم مطلوب و راحتی می شود . وجود امگا 3 برای کمک به حفظ یک پوست سالم و انتخاب طعم های شگفت انگیز که باعث بالا رفتن اشتها می شود از دیگر ویژگی های این محصول می باشد . غذای توله سگ رویال نژاد بزرگ مناسب توله سگ ها تا 15 ماه با وزن 26 تا 44 کیلو گرم می باشد . استفاده از این غذا به علت داشتن مواد مغذی جهت رشد بسیار ضروری است.

ویژگی کلی :

 • حاوی امگا 3 ، پروتئین و فیبر بالا
 • محافظت کامل از استخوان ها و مفاصل
غذای خشک سگ
263,000 تومان
کد محصول : 02372

غذای سگ هپی داگ طعم گوشت بره و برنج

نمره 5.00 از 5

4 کیلویی : 210.000 تومان

15 کیلویی : 670.000 تومان

غذای سگ هپی داگ طعم گوشت بره و برنج یک محصول کامل، خوش طعم و با قابلیت هضم خیلی خوب که برای تمام سگ های بالغ مناسب می باشد. وجود گوشت بره خوش طعم به همراه برنج با کیفیت در این غذا انرژی روزانه لازم برای سگ ها را تامین می کند. وجود اسید های چرب امگا 3 و 6 که از روغن آفتابگردان و هسته انگور گرفته شده است موجب سلامت پوست با پوشش مویی براق می شود.

ویژگی کلی :

 • برای سگ های حساس
 • ساخته شده از پروتئین های با کیفیت بالا
 • بدون سویا، حاوی گیاهان دارویی سبز بومی و روغن سبزیجات مرغوب
210,000 تومان
کد محصول : 980167

غذای سگ بالغ نژاد کوچک فریسکیس طعم مرغ

2 کیلویی : 110.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک فریسکیس با طعم مرغ یا همان فریسکیس مینی منیو یک وعده غذایی خوشمزه برای سگ های بالغ زیر 10 کیلوگرم و تهیه شده به روش خاص برای سگ و فیبرهای با کیفیت بالا جهت سلامت دستگاه گوارش می باشد. دانه های غذای سگ بالغ نژاد کوچک فریسکیس با طعم مرغ، کوچک و مناسب سگ های نژاد کوچک است. تکه هایی کوچک و خوشمزه با ترکیب مرغ .

ویژگی کلی :

 • غذایی با پروتئین بالا و چربی کم
 • شامل ال-کارنیتین برای فعال کردن متابولیسم
 • ویژه سگ های کوچک تا 10 کیلو گرم
غذای خشک سگ
110,000 تومان
کد محصول : 7865115

غذای سگ بالغ نژاد بزرگ با طعم ماهی-DADO

3کیلویی : 150.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد بزرگ ددو با طعم ماهی ، از ماهی های اقیانوس است که تنها منبع پروتئین حیوانی بسیار مغذی و قابل هضم است و غنی از پروتئین میباشد که برای تقویت مفاصل و حفظ سلامت آنها کمک می کند.ساخت کشور ایتالیا.

ویژگی کلی :

 • حمایت از عملکرد ایمنی بالای بدن
 • محافظت از پوست و مو
 • عملکرد بالای دستگاه گوارشی
 • محافظت از عضله ی قلب
غذای خشک سگ
150,000 تومان
کد محصول : 8865602

غذای توله سگ نژاد متوسط با طعم ماهی- DADO

نمره 4.00 از 5

3 کیلویی : 155.000 تومان

غذای توله سگ نژاد متوسط ددو با طعم ماهی برای توله سگ نژاد متوسط (11تا25) کیلوگرم از شیر گرفتن به بزرگسالی (12 ماه)، ساخته شده و برای سگ باردار و شیرده نیز مورد استفاده میباشد. محتوای پروتئین و انرژی بالا ی غذای توله سگ نژاد متوسط ددو برای رفع نیازهای خاص در طول رشد سریع توله سگ ها نیز مناسب است.ساخت کشور ایتالیا.

ویژگی کلی :

 • سلامت پوست و مو
 •  ترویج عملکرد گوارشی برای جویدن بهتر و جذب
 • توسعه عملکرد سیستم ایمنی
 • توسعه مطلوب سیستم اسکلتی عضلانی
 • حفاظت کامل از سلامت
155,000 تومان
کد محصول : 17270

غذای خشک توله سگ نژاد کوچک

نمره 5.00 از 5

4 کیلویی : 290.000 تومان

8 کیلویی : 510.000 تومان

غذای خشک توله سگ نژاد کوچک به حفظ وزن ایده ال در سگ های نژاد کوچک کمک می کند و کاملا با نیاز بالای به انرژی در آنها مطابقت دارد و با کمک آل کارنتین میزان سوخت و ساز آنها را تنظیم می کند . همچنین با انتخاب طعم دهنده های منحصر به فرد باعث اشتها و میل بیشتر در سگ ها می شود و مواد مغذی درون آن سبب داشتن پوست و مویی شاداب و سالم می شود.

ویژگی کلی :

 • حفظ وزن ایده آل
 • حفاظت کامل از سلامت
غذای خشک سگ
290,000 تومان
کد محصول : 14807

غذای سگ پروپلن بالغ نژاد متوسط

نمره 4.00 از 5

3 کیلویی : 260.000 تومان

غذای سگ پروپلن بالغ نژاد متوسط تولید شده برای سگ هایی با نژاد هایی مختلف اما در سایز متوسط می باشد که طعم اصلی آن مرغ می باشد و شامل تمام مواد مورد نیاز سگ ها برای تامین انرژی روزانه است و به حفظ سلامت آنها در دراز مدت کمک می کند.

ویژگی کلی :

 • حفظ سلامت پوست و پوشش مویی
 • دارای فرمولی خاص برای حفظ سلامت دندان ها
غذای خشک سگ
260,000 تومان
فروش ویژه
کد محصول : 60363

غذای سگ هپی داگ دارای بیماری کلیوی

1 کیلویی : 39.000 تومان

غذای سگ هپی داگ دارای بیماری کلیوی بهترین پیشنهاد برای سگ هایی می باشد که دارای اختلالات کبد و کلیه می باشند. به علت عدم توانایی سگ های مسن تر برای سم زدایی بدن به خاطر مشکلات کلیوی می بایست از این نوع غذای خشک استفاده کرد تا با محتوای پایین تر پروتئین حاصل از اجزای مغذی و سدیم پایین به آنها در سم زدایی کمک کند. ضمنا یکی دیگر از خواص غذای سگ هپی داگ دارای بیماری کلیوی جلوگیری از ابتلا به بیماری های کلیوی است .

ویژگی کلی :

 • پشتیبانی عملکرد کلیه در سگ ها با نارسایی مزمن کلیه
 • کاهش محتوای پروتئین، سدیم و فسفر
غذای خشک سگ
110,000 تومان 99,000 تومان
کد محصول : 980266

غذای توله سگ نژاد متوسط و بزرگ فریسکیس طعم مرغ

3 کیلویی : 150.000 تومان

غذای توله سگ های نژاد متوسط و بزگ فریسکیس یا همان فریسکیس جونیور با طعم مرغ بوده و برای توله سگ های در حال رشد که نیاز به پروتئین زیاد دارند بسیار مفید می باشد.  غذای توله سگ نژاد متوسط و بزرگ فریسکیس غذایی خوشمزه با گوشت مرغ ، شیر و سبزیجات است که با غلات سبوس دار، ویتامین های ب و اسیدهای چرب امگا 3 و 6 ترکیب شده است. غذای توله سگ نژاد متوسط و بزرگ فریسکیس موجب سلامتی بینایی، درخشش موها و پوشش مویی سالم و سلامت دستگاه گوارشی میشود. کروکت های این محصول در اندازه ای ساخته شده که مناسب توله سگ های نژاد متوسط و بزرگ باشد.

ویژگی کلی :

 • تهیه شده از پروتئین بالا جهت ایجاد رشد در توله سگ ها
 • شامل ویتامین A، D و E
 • ویژه توله سگ های نژاد متوسط و بزرگ
غذای خشک سگ
150,000 تومان
کد محصول : 1100113

غذای سگ بالغ تروپی داگ نژاد کوچک بوقلمون و برنج

نمره 5.00 از 5

2.5 کیلویی : 100.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک با طعم بوقلمون وبرنج غذای برتر برای سگ های بالغ حاوی پروتئین مرغی بسیار قابل جذب از جمله بوقلمون ، سبزیجات ، جلبک های میوه ای و جلبک های دریایی است. اضافه کردن سیب ، هویج ، نخود منبع ویتامین های طبیعی و فیبر است که باعث عبور از دستگاه گوارش میشود. این ترکیبات مخصوصا برای سلامتی و وضعیت سلامتی حیوانات اهمیت دارد. غذای سگ بالغ نژاد کوچک به طور مطلوب نیازهای انرژی بالای سگ ها را برآورده میکند و طعم استثنایی آن سبب اشتیاق بیشتر خوردن سرسختانه ی آنها میشود. غذای سگ بالغ نژاد کوچک تروپی داگ یک خوراک ایده آل و کاملا بالانس است.

ریز مغذی های این خوراک سبب توسعه ی مغز سگ ها و تکمیل شدن سیستم عصبی آنها میشودو همچنین باعث استحکام و پیشرفت ساختمان مفاصل میشود.

مکانیسم دفاعی طبیعی بدن تحت تاثیر کمپلکس آنتی اکسیدان ها ، ایمنی طبیعی محرک های بتا – گلوکان و همچنین عناصر ضروری است که با جلبک تامین شده است.

عناصر به صورت ایده آل انتخاب شده اند که باعث تنظیم گوارش شده واضافه کردن ذغال فعال از اسهال حیوان ( که معمولا حین بلوغ حیوان را بیمار میکند ) جلوگیری میکند.

گوشت اردک و برنج بسیار خوش خوراک حتی حیوانات بد غذا ، خوراک برای سگ های بالغ بیش از 10 ماه ، تضمین سلامتی پوست و براق شدن مو ، محدود کننده تشکیل تار تار دندان است.

ویژگی کلی :

 • تقویت مفاصل و تضمین پوست
 • مراقبت از دندان ها و فرمولاسیون کنترل بوی بد
 • وزن ایده آل و ایمنی فعال
 • قلب قوی و چشمان سالم
 • هضم و جذب ایده آل
غذای خشک سگ
100,000 تومان
کد محصول : 308685

غذای سگ بالغ PANZI با طعم گوشت گوساله

نمره 4.00 از 5

2 کیلویی : 80.000 تومان

غذای سگ بالغ پانزی با طعم گوشت گوساله غذای برتر برای سگ ها است که حاوی پروتئین بسیار قابل جذب میباشد. غذای سگ بالغ پنزی با گوشت گوساله به طور مطلوب نیازهای انرژی بالای سگ ها را برآورده میکند و طعم استثنایی آن سبب اشتیاق بیشتر خوردن سرسختانه ی آنها میشود.  غذای سگ بالغ پنزی یک خوراک ایده آل و کاملا بالانس است.

ریز مغذی های غذای سگ بالغ پانزی با گوشت گوساله سبب توسعه ی مغز سگ ها و تکمیل شدن سیستم عصبی آنها میشودو همچنین باعث استحکام و پیشرفت ساختمان مفاصل میشود.غذای خشک سگ

80,000 تومان
کد محصول : 18135

غذای سگ بالغ رویال – نژاد بزرگ

نمره 5.00 از 5

 15 کیلویی : 735.000 تومان

غذای سگ بالغ رویال – نژاد بزرگ با مجموعه ای از آنتی اکسیدان ها به حفظ سیستم دفاعی کمک می کند و به کمک یک فرمول منحصر به فرد از جمله پروتئین و فیبر بالا باعث هضم مطلوب و راحتی می شود . وجود امگا 3 برای کمک به حفظ پوست سالم و انتخاب طعم های شگفت انگیز که باعث بالا رفتن اشتها می شود از دیگر ویژگی های غذای سگ بالغ رویال – نژاد بزرگ می باشد. غذای سگ بالغ رویال – نژاد بزرگ  مناسب سگهای بالغ بالای 15 ماه با وزن 26 الی 44 کیلوگرم می باشد. 

ویژگی کلی :

 • حاوی امگا 3 ، پروتئین و فیبر بالا
 • محافظت کامل از استخوان ها و مفاصل
 • کمک می کند تا سلامت گوارشی حفظ شود
غذای خشک سگ
735,000 تومان
کد محصول : 8866202

غذای سگ بالغ نژاد کوچک با طعم مرغ-DADO

2 کیلویی : 120.000 تومان

8 کیلویی : 300.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک ددو باطعم مرغ غذاییکامل از مواد غذایی لازم و حیاتی برای حیوان دوست داشتنی شماست که یکی از مواد غذای اصلی آن مرغ است که از حداقل 30٪ مرغ تشکیل شده است که تنها منبع پروتئین حیوانی بسیار مغذی و قابل هضم میباشد. ساخت کشور ایتالیا.

ویژگی کلی :

 • سلامت پوست و مو
 •  ترویج عملکرد گوارشی برای جویدن بهتر و جذب
 • توسعه عملکرد سیستم ایمنی
 • توسعه مطلوب سیستم اسکلتی عضلانی
 • حفاظت کامل از سلامت
غذای خشک سگ
120,000 تومان
کد محصول : 14869

غذای توله سگ پروپلن نژاد متوسط

3 کیلویی : 285.000 تومان

12 کیلویی : 685.000 تومان

غذای توله سگ پروپلن نژاد متوسط میتواند بهترین و خوشمزه ترین انتخاب غذا با طعم مرغ  برای شروع زندگی توله سگ باشد . غذای توله سگ پروپلن نژاد متوسط سرشار از آنتی بادی های طبیعی می باشد و تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز سگ برای داشتن مفاصل و ماهیچه های قوی و همچنین دندانهای سالم را تامین می کند .

ویژگی کلی :

 • تقویت سیستم ایمنی توله سگ ها
 • تامین انرژی روزانه برای فعالیت بالای توله سگ ها
غذای خشک سگ
285,000 تومان
کد محصول : 17997

غذای توله سگ رویال نژاد خیلی بزرگ

نمره 5.00 از 5

4 کیلویی : 285.000 تومان

غذای توله سگ رویال نژاد خیلی بزرگ با مجموعه ایی از آنتی اکسیدان ها به حفظ سیستم دفاعی کمک می کند و به کمک یک فرمول منحصر به فرد از جمله پروتئین و فیبر بالا باعث هضم مطلوب و راحتی می شود . مواد مغذی موجود در غذای توله سگ رویال نژاد خیلی بزرگ به استحکام مفاصل و استخوان ها کمک می کند و در دوره رشد توله سگ ها انرژی مورد نیاز آنها را تامین می کند و باعث افزایش وزن مطلوب در آنها می شود . غذای توله سگ رویال تامین کننده انرژی دوره دوم رشد است و برای سگ های بالای 8 الی 18 ماه تا 24 ماه با وزن بالای 45 کیلوگرم می باشد .

ویژگی کلی :

 • مواد مغذی مورد نیاز برای دوره رشد
 • استحکام استخوان ها و مفاصل
غذای خشک سگ
285,000 تومان
کد محصول : 8865703

غذای سگ بالغ نژاد متوسط با طعم مرغ-DADO

3 کیلویی : 150.000 تومان

غذای سگ های بالغ نژاد متوسط ددو با طعم مرغ یک وعده غذایی خوشمزه است که برای سگ های بالغ تهیه شده است و دارای فیبرهای با کیفیت بالا جهت سلامت دستگاه گوارش می باشد. غذای سگ های بالغ نژاد متوسط ددو دارای تکه هایی کوچک و خوشمزه با ترکیب مرغ است. غذای سگ بالغ نژاد متوسط ددو تنها منبع پروتئین حیوانی بسیار مغذی و قابل هضم است و غنی از پروتئین و و ویتامین های محافظت شده و عناصر کمیاب با قابلیت زیستی بالا برای  بدن و برای حمایت از عملکرد ایمنی میباشد.ساخت کشور ایتالیا.

ویژگی کلی :

 • جذب و هضم بالا
 • عملکرد بالای دستگاه گوارشی
 • حفاظت از پوست و مو
غذای خشک سگ
150,000 تومان
کد محصول : 120426

غذای توله سگ فعال پروپلن نژاد بزرگ طعم مرغ

12 کیلویی : 670.000 تومان

3 کیلویی : 275.000 تومان

غذای توله سگ پروپلن فعال نژاد بزرگ با طعم مرغ  سیستم ایمنی در حال رشد توله سگ ها را فعال می کند و حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز برای رشد و تقویت مفاصل و استخوان های توله سگ ها می باشد. فراموش نشود سال اول زندگی یا دو سال اول بسیار مهم و حیاتی است و نقش مهمی در سلامت آن ها در دراز مدت دارد.

ویژگی کلی :

 • مخصوص توله سگ های بزرگ با فیزیک قوی و پرجنب و جوش
 • دارای فرمولی خاص برای حفظ سلامت دندان ها
غذای خشک سگ
275,000 تومان
کد محصول : 60400

غذای خشک توله سگ اورجینال هپی داگ

نمره 5.00 از 5

4 کیلویی : 290.000 تومان

10 کیلویی : 600.000 تومان

یک غذای متعادل و بسیار قابل هضم برای توله سگهایی که از 4 هفته تا 6 ماه می باشند. حاوی پروتئین های با کیفیت بالا از حیوانات، دانه های شکسته بومی، تمام مواد معدنی ضروری، ویتامین ها و عناصر کمیاب که بهترین شرایط را برای رشد سالم توله سگ فراهم می کند. برای توله های نژاد متوسط و بزرگ تا 6 ماه توصیه می شود.

ویژگی کلی 

 • متعادل شده و خیلی سالم
 •  حاوی پروتئین حیوانی ارزشمند (گوشت، ماهی و علوفه)
 • با انرژی زایی گیاهان دارویی سبز بومی
290,000 تومان
کد محصول : 291777

غذای سگ های بالغ H.Q با طعم مرغ و برنج

نمره 5.00 از 5

3 کیلویی : 110.000 تومان

غذای سگ های بالغ H.Q با طعم مرغ ، یک محصول کامل ، خوش طعم و با قابلیت هضم خیلی خوب که برای تمام سگ های بالغ مناسب می باشد. وجود گوشت مرغ خوش طعم به همراه برنج با کیفیت در غذای سگ های بالغ H&Q انرژی روزانه لازم برای سگ ها را تامین می کند. وجود اسید های چرب امگا 3 و 6 که از روغن آفتابگردان و هسته انگور گرفته شده است موجب سلامت پوست با پوشش مویی براق می شود.

ویژگی کلی :

 • برای سگ های حساس
 • ساخته شده از پروتئین های با کیفیت بالا
 • بدون سویا، حاوی گیاهان دارویی سبز بومی و روغن سبزیجات مرغوب
110,000 تومان
کد محصول : 12850

غذای توله سگ بوش با طعم بره و برنج (همه نژادها)

3 کیلویی : 160.000 تومان

غذای توله سگ بوش با طعم بره و برنج حاوی پروتئین قابل هضم می باشد که موجب سلامتی معده و سیستم گوارش می شود. غذای توله سگ بوش با طعم بره و برنج بدون غلات و گلوتن بوده و با بیش از 10% گوشت بره، سرشار از پروتئین می باشد و همچنین موجب افزایش سیستم ایمنی بدن می شود.

ویژگی کلی :

 • دارای پروتئین زیاد (25%) و چربی کم (13%)
 • مناسب برای توله سگ های حساس به غذا و بد غذا
 • تقویت سیستم ایمنی بدن توله سگ و تثبیت فلور روده
غذای خشک سگ
160,000 تومان
کد محصول : 886573

غذای سگ بالغ نژاد کوچک با طعم بره-DADO

نمره 5.00 از 5

2 کیلویی : 120.000 تومان

غذای توله سگ نژاد کوچک ددو باطعم بره از حداقل 27٪ از گوسفند تهیه شده که تنها منبع پروتئین حیوانی بسیار مغذی و قابل هضم و غنی از پروتئین میباشد. ساخت کشور ایتالیا.

ویژگی کلی :

 • سلامت پوست و مو
 •  ترویج عملکرد گوارشی برای جویدن بهتر و جذب و کنترل بوی بد
 • توسعه عملکرد سیستم ایمنی
 • توسعه مطلوب سیستم اسکلتی عضلانی
 • حفاظت کامل از سلامت
120,000 تومان
کد محصول : NT1000

غذای مخلوط سگ بالغ NUTRI (پروتئین21%)

2 کیلویی : 33.000 تومان

غذای مخلوط سگ نوتری به نوعی طراحی و فرموله شده است که نیازهای پایه حیوانات بالغ را تامین می نماید. اجزاء تشکیل دهنده این غذا 18 ماده اولیه هستند و هرکدام مخصوص برطرف کردن نیازهای بدن سگ انتخاب شده اند . به طور خاص غذای مخلوط سگ نوتری برای سگ های بالغ و فعالیت بدنی متوسط طراحی و ساخته شده است. این غذا شامل ارسال رایگان نمی باشد.

33,000 تومان
کد محصول : 014533

غذای توله سگ طعم مرغ و سیب زمینی (همه نژادها)

نمره 5.00 از 5

2.5 کیلویی : 185.000 تومان

غذای توله سگ بوش با طعم مرغ و سیب زمینی حاوی 70% مرغ با پروتئین قابل هضم به همراه سیب زمینی شیرین می باشد. غذای توله سگ بوش یک غذای سوپر پرمیوم و فوق العاده با کیفیت بوده و دانه های آن حاوی 18% رطوبت می باشد که نسبت به مابقی غذاها بسیار نرم تر و قابل هضم تر است. همچنین موجب سلامتی معده و سیستم گوارش می شود. غذای توله سگ بوش بدون غلات و گلوتن بوده و با بیش از 70% گوشت مرغ، سرشار از پروتئین می باشد و همچنین موجب افزایش سیستم ایمنی بدن نیز می شود.

ویژگی کلی :

 • دارای پروتئین زیاد و چربی کم ( 70% مرغ به همراه سیب زمینی شیرین)
 • دارای دانه های نرم و قابل هضم با رطوبت 18%
 • تقویت سیستم ایمنی بدن توله سگ و تثبیت فلور روده
غذای خشک سگ
185,000 تومان
کد محصول : 02558

غذای خشک توله سگ هپی داگ

نمره 4.50 از 5

4 کیلویی : 225.000 تومان

15 کیلویی : 695.000 تومان

یک غذای متعادل و بسیار قابل هضم برای توله سگهایی که از 4 هفته تا 6 ماه می باشند. حاوی پروتئین های با کیفیت بالا از حیوانات، دانه های شکسته بومی، تمام مواد معدنی ضروری، ویتامین ها و عناصر کمیاب که بهترین شرایط را برای رشد سالم توله سگ فراهم می کند. برای توله های نژاد متوسط و بزرگ تا 6 ماه توصیه می شود.

ویژگی کلی 

 • متعادل شده و خیلی سالم
 •  حاوی پروتئین حیوانی ارزشمند (گوشت، ماهی و علوفه)
 • با انرژی زایی گیاهان دارویی سبز بومی
225,000 تومان
کد محصول : 308692

غذای سگ بالغ PANZI با طعم گوشت گوسفند

2 کیلویی :  80.000 تومان

غذای سگ بالغ پانزی با طعم گوشت گوسفند غذای برتر برای سگ ها است که حاوی پروتئین بسیار قابل جذب میباشد. غذای سگ بالغ پنزی با گوشت گوسفند به طور مطلوب نیازهای انرژی بالای سگ ها را برآورده میکند و طعم استثنایی آن سبب اشتیاق بیشتر خوردن سرسختانه ی آنها میشود. غذای سگ بالغ پنزی یک خوراک ایده آل و کاملا بالانس است.

ریز مغذی های غذای سگ بالغ پانزی با گوشت گوسفند سبب توسعه ی مغز سگ ها و تکمیل شدن سیستم عصبی آنها میشودو همچنین باعث استحکام و پیشرفت ساختمان مفاصل میشود.غذای خشک سگ

80,000 تومان