نمایش هر 6 نتیجه

کد / انقضاء : 29-05-2025
کنسرو استیک مرغ گربه شایر

قیمت : 64.000 تومان

 کنسرو استیک شایر در سه طعم گوشت مرغ ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله است . در تهیه این کنسرو از جگر، هویج، سیب زمینی و برنج نیز استفاده شده است تا تمامی نیازهای روزانه گربه شما را برآورده کند. از ویژگی های خاص این محصول کمک به استحکام استخوان ها و جلوگیری از شکنندگی به دلیل ویتامین D است. وزن کنسرو 300 گرم است.

ویژگی کلی :

 • تقویت کننده سیستم گوارش
 • کمک به بهبود اکسیژن رسانی در بدن
 • حاوی گلوکزامین، روی، ویتامین های گروه B، و ویتامین های K ، D ، E ، A
 • حاوی چربی های مفید
 • حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ مناسب برای سلامت پوست و مو 
کد / انقضاء : 20-02-1404
کنسرو گربه بالای 7 سال شایر

قیمت :45.000 تومان

کنسرو پته گربه میانسال شایر سینیور (shayer senior) با طعم مرغ و بوقلمون مخصوص گربه های بالای 7 سال و گربه های عقیم شده است. این غذا موجب افزایش سلامتی این دسته از گربه ها می شود. این کنسرو به شکل پته حاوی مرغ، بوقلمون، جگر، سیب زمینی، هویج و غنی شده با انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. وزن کنسرو 400 گرم و تولید کشور ایران است.

پروتیئن: 15% ، فیبر 0.5% ، چربی 3% ، مواد معدنی 2% ، ترکیب مایعات 7% 

افزودنی های طبیعی مغذی : گلوکوزامین، روی ، ویتامین C

کد / انقضاء : 29-05-2025
سوپ گربه شایر مرغ و بوقلمون 300 گرمی

قیمت : 57.000 تومان

سوپ مرغ و بوقلمون شایر غذایی مناسب برای تامین پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی گربه شما بخصوص در دوران نقاهت بعد از جراحی ، سوء تغذیه ، بارداری و یا بیماریهای کبدی است.این محصول دارای یک فرمول غذای با انرژی بالا و با غلظت بالای اسید آمینه های چرب برای ایجاد بلوک های سلولی به منظور رشد بافت عضلانی می باشد. وزن کنسرو 300 گرم است.

ویژگی کلی:

 • طعم لذیذ و استثنایی
 • حاوی گلوکوزامین ، روی
 • ویتامین های گروه B
 • ویتامین A ، D ، E ، K
 • تسریع روند بهبود بیماری
 • ضد استرس
کد / انقضاء : 20-4-1404
کنسرو گربه ارگانیک شایر طعم های جدید

قیمت : 59.000 تومان

کنسرو ارگانیک شایر(shayer) در 8 طعم مختلف مرغ و کیوی در ژله ، مرغ و سیب در ژله ، مرغ و میگو در سس گوشت ، مرغ و بیف در سس گوشت ، ماهی تن ، ماهی تن و کدو حلوایی  ، مرغ و بوقلمون در سس گوشت ، فیله مرغ  ، مرغ و ژامبون ، ماهی اقیانوس ، مرغ و شترمرغ است که از مواد طبیعی و به صورت کاملا نچرال تهیه شده است (تکه های گوشت و یا رشته های مرغ کاملا قابل مشاهده است). از آنجا که نیاز به پروتئین در گربه های بزرگسال تا دو برابر بیشتر است و تامین این مقدار پروتئین فقط به وسیله غذای خشک یا غذای خانگی امکان پذیر نمی باشد به همین علت مصرف منظم کنسروی با کیفیت به سلامت گربه در سنین بالا بسیار کمک میکند. هر قوطی از این کنسرو برابر 110 گرم می باشد که برای یک وعده عذای گربه بالغ گرسنه کاملا مناسب است. کیفیت کنسرو ارگانیک شایر در حد محصولات شسیر ایتالیا می باشد و با اینکه یک محصول ایرانی است اما از نظر کیفیت کاملا با آنها برابری میکند. پیشنهاد میکنیم حتما امتحان نمایید.

میکس از تمام طعم ها : این محصول بهترین انتخاب برای افرادیست که ذائقه گربه خود را نمیدانند یا گربه بد غذایی دارند.

54,000 تومان66,000 تومان برای سفارش کلیک کنید
کد / انقضاء : 20-02-1404
کنسرو پته گربه 400 گرمی شایر

قیمت : 58.000 تومان

میکس از همه طعم ها : 290.000 تومان

کنسرو  پته شایر(shayer) با وزن 400 گرم در 5 طعم مختلف پته مرغ و بوقلمون، پته بیف ، پته مرغ و جگر ، ماهی مخصوص ، پته مرغ  از بهترین مواد اولیه تهیه شده است با توجه وزن گربه هر قوطی برای سه وعده مناسب است. نیاز به پروتئین در گربه های بزرگسال تا دو برابر بیشتر است و تامین این مقدار پروتئین فقط به وسیله مصرف کنسرو ها محقق می گردد. پروتئین کنسرو گربه شایر 11 % است که این محصول را از سایر برند های ایرانی متمایز میکند. به جرات میتوان گفت این محصول بهترین جایگزین برای کنسرو های گورمه می باشد. این محصول با کیفیت ساخت ایران میباشد.

انواع طعم: کنسرو پته بیف ، کنسرو پته ماهی ،  کنسرو پته مرغ ، کنسرو پته مرغ وجگر ، کنسرو پته مرغ و بوقلمون میکس از تمام طعم ها : این محصول بهترین انتخاب برای افرادیست که ذائقه گربه خود را نمیدانند یا گربه بد غذایی دارند.

58,000 تومان59,000 تومان برای سفارش کلیک کنید
کد / انقضاء : 20-04-1404
کنسرو پته گربه 800 گرمی شایر

قیمت : 105.000 تومان

کنسرو  گربه پته شایر(shayer) با طعم دو طعم ماهی، مرغ و جگر می باشد. کنسروهای شایر از مواد اولیه تازه و کاملا طبیعی مخصوص گربه های همه نژادها تهیه شده است. این محصول بدون گلوتن و حاوی آنتی اکسیدان، گلوکوزامین، روی، ویتامین های B، A، D، E، K می باشد. کنسرو گربه شایر فاقد افزودنی و شکر است. این کنسرو لذیذ و خوش خوراک حاوی ماهی، مرغ ، جگر ، هویج ، سیب زمینی ، نخود سبز و برنج می باشد.

105,000 تومان110,000 تومان برای سفارش کلیک کنید