مشاوره در مورد نگهداری و عقیم سازی حیوانات بی سرپرست و خیابانی

در اینجا قصد داریم با راهنمایی و مشاوره در مورد تجربیات خود و حامیان عزیز قدم کوچکی برای کمک به حیوانات به ویژه درمان و بهبود گربه های آسیب دیده خیابان برداریم . شما در ادامه صفحه میتوانید هر مبلغی که مایل هستید برای کمک به این فرشته ها پرداخت نمایید. مبالغ جمع آوری شده و هزینه شده به صورت شفاف در سایت ما قابل مشاهده است. ( حرف مدیر : دوستان در نظر داشته باشید با توجه به هزینه های بسیار زیاد درمان واقعا این فرشته ها به کمک شما نیاز دارند. لزوما نباید این کمک از طریق ما انجام شود. شما به راحتی می توانید خودتان به صورت مستقیم با مراجعه به پیج و صفحه آگهی در زیر به انها کمک کنید. هر دو پیج معرفی شده در پایین بعلاوه صفحه جناب آقای ظهری مورد تایید ماست ولی شما هم میتوانید مستندات کامل تری از آنها درخواست نمایید، بی تفاوتی ما باعث میشود هر روز زیر تصویر یکی از این فرشته ها واژه پرکشید دیده شود )

حیوانات را نخرید هیچ فرقی بین نژادها نیست. با قبول سرپرستی حیوانات نیازمند عشقی بی پایان را از آنها دریافت خواهید کرد. کمترین کمک هم میتواند زندگی دوباره ای به یک حیوان نیازمند ببخشد. حیوانات هم مثل ما حق زندگی دارند. 

جهت امداد و زنده گیری می توانید با شماره تلفن 09367502133 جناب آقای محمد عرفان جعفری هماهنگ کنید .

کمک به حیوانات

در صورتی که تا 24 ساعت بعد از واریز به هر دلیل بخواهید میتوانید مبلغ خود را بازپس بگیرید برای این منظور لطفا از شماره های مندرج در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

آیا میدانید میانگین عمر گربه حدود 15 سال می باشد. این عدد در مورد گربه های خیابان به ندرت به 4 سال می رسد این مسئله تقصیر آنهایی است که به جای کمک به حیوانات یا قبول سرپرستی یک گربه ، اقدام به خرید گربه های پرشین و گربه های زینتی میکنند در حالی که هزاران گربه بی پناه و بی سرپرست در خیابان پرسه می زنند که اغلب مرگی بسیار دردناک خواهند داشت.
در زیر شما می توانید برای کمک به حیوانات موارد حمایتی و سرپرستی را مشاهده کنید با کلیک بر روی آن توضیحات بیشتر را در صفحه اینستاگرام مشاهده نمایید. تصاویر و توضیحات که در اینستاگرام های زیر نشان داده می شود مربوط به پت شاپ شاپرک نمی باشد و مسئولیت مطالب با پت شاپ شاپرک نمی باشد. صحت موارد هنگام کمک از طریق ما به صورت دقیق بررسی خواهد شد و در پایین صفحه درج خواهد گردید.

برخی از پرداخت ها جهت درمان و عقیم سازی

عقیم سازی حیوانات خیابانی یکی از نکات مهم د حفظ سلامت و زندگی بهتر این فرشته هاست . این کار از زایمان های مکرر گربه های ماده جلوگیری میکند و طول عمر گربه را افزایش می دهد . البته این مسئله مانند موافقان و مخالفانی دارد که بحث در این مورد در مد نظر ما نیست . در زیر تعدادی از عقیم سازی گربه های نارمک جهت روشن شدن برخی هزینه ها و آشنایی شما عزیزان درج میگردد . این هزینه شامل عقیم سازی و پانسیون تا بهبودی کامل است . 

حیوانات زیر توسط خود ما مورد حمایت قرار گرفته اند

قطع پای راست
قطع پای راست
حیوانات حمایتی
عقیم سازی
عقیم سازی
حیوانات حمایتی
تصادف و شکستگی
تصادف و شکستگی
حیوانات حمایتی
پارگی دیافراگم
پارگی دیافراگم
حیوانات حمایتی
دست آسیب دیده
دست آسیب دیده
حیوانات حمایتی
درمان و عقیم سازی
درمان و عقیم سازی
حیوانات حمایتی
بیماری کلسی
بیماری کلسی
حیوانات حمایتی
گربه پت شاپ
گربه پت شاپ
حیوانات حمایتی

گزارشات واریزی

 مبلغ 60 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 50 هزار تومان از کمک شما دوستان برای پنبه جان گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 130 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج همراه فرشته ها واریز شد .

 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 910 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جراحی فک و لگن دو گربه تحت حمایت کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 500 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جیگر که تحت حمایت آقای ظهری هست واریز شد.

 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای برای پیج گربه های اکباتان واریز شد.

 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت درمان کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 250 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت درمان کت اکباتان واریز شد.