درمان، نگهداری و عقیم سازی حیوانات بی سرپرست و خیابانی

در اینجا قصد داریم با کمک شما و حامیان عزیز قدم کوچکی برای کمک به حیوانات به ویژه درمان و بهبود گربه های آسیب دیده خیابان برداریم . شما در ادامه صفحه میتوانید هر مبلغی که مایل هستید برای کمک به این فرشته ها پرداخت نمایید. مبالغ جمع آوری شده و هزینه شده به صورت شفاف در سایت ما قابل مشاهده است. ( حرف مدیر : دوستان در نظر داشته باشید با توجه به هزینه های بسیار زیاد درمان واقعا این فرشته ها به کمک شما نیاز دارند. لزوما نباید این کمک از طریق ما انجام شود. شما به راحتی می توانید خودتان به صورت مستقیم با مراجعه به پیج و صفحه آگهی در زیر به انها کمک کنید. هر دو پیج معرفی شده در پایین بعلاوه صفحه جناب آقای ظهری مورد تایید ماست ولی شما هم میتوانید مستندات کامل تری از آنها درخواست نمایید، بی تفاوتی ما باعث میشود هر روز زیر تصویر یکی از این فرشته ها واژه پرکشید دیده شود )

حیوانات را نخرید هیچ فرقی بین نژادها نیست. با قبول سرپرستی حیوانات نیازمند عشقی بی پایان را از آنها دریافت خواهید کرد. کمترین کمک هم میتواند زندگی دوباره ای به یک حیوان نیازمند ببخشد. حیوانات هم مثل ما حق زندگی دارند. جهت امداد و زنده گیری می توانید با شماره تلفن 09031115088 و 09193579957 جناب اقای شهرام قدحه هماهنگ کنید .

کمک به حیوانات

در صورتی که تا 24 ساعت بعد از واریز به هر دلیل بخواهید میتوانید مبلغ خود را بازپس بگیرید برای این منظور لطفا از شماره های مندرج در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

آیا میدانید میانگین عمر گربه حدود 15 سال می باشد. این عدد در مورد گربه های خیابان به ندرت به 4 سال می رسد این مسئله تقصیر آنهایی است که به جای کمک به حیوانات یا قبول سرپرستی یک گربه ، اقدام به خرید گربه های پرشین و گربه های زینتی میکنند در حالی که هزاران گربه بی پناه و بی سرپرست در خیابان پرسه می زنند که اغلب مرگی بسیار دردناک خواهند داشت.
در زیر شما می توانید برای کمک به حیوانات موارد حمایتی و سرپرستی را مشاهده کنید با کلیک بر روی آن توضیحات بیشتر را در صفحه اینستاگرام مشاهده نمایید. تصاویر و توضیحات که در اینستاگرام های زیر نشان داده می شود مربوط به پت شاپ شاپرک نمی باشد و مسئولیت مطالب با پت شاپ شاپرک نمی باشد. صحت موارد هنگام کمک از طریق ما به صورت دقیق بررسی خواهد شد و در پایین صفحه درج خواهد گردید.

حیوانات زیر توسط خود ما مورد حمایت قرار گرفته اند

[g5plusframework_portfolio column=”4″ category=”animal-support” el_class=”helpingpage”]

گزارشات واریزی

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ مبلغ 60 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/13 مبلغ 50 هزار تومان از کمک شما دوستان برای پنبه جان گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

در تاریخ ۱۳۹۷/۰9/14 مبلغ 130 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

در تاریخ ۱۳۹۷/11/14 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج همراه فرشته ها واریز شد .

در تاریخ ۱۳۹۷/12/13 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد.

در تاریخ ۱۳۹8/05/05 مبلغ 910 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جراحی فک و لگن دو گربه تحت حمایت کت اکباتان واریز شد.

در تاریخ 1398/06/23 مبلغ 500 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جیگر که تحت حمایت آقای ظهری هست واریز شد.

در تاریخ 1400/01/24 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای برای پیج گربه های اکباتان واریز شد.

در تاریخ 1400/02/06 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت درمان کت اکباتان واریز شد.