مشاوره در مورد نگهداری و عقیم سازی حیوانات بی سرپرست و خیابانی

اگر شما با جستجو در گوگل وارد این صفحه شده اید احتمالا یک حیوان آسیب دیده را پیدا کرده اید که نیاز به کمک دارد و نتوانسته اید از کنار آن بی تفاوت عبور کنید . قبل از اینکه شما با ما تماس بگیرید بگویم ما سازمان حمایت از حیوانات ، مرکز نگهداری حیوانات ، اورژانس حیوانات ، امداد حیوانات ، پناهگاه حیوانات یا امثال اینها نیستم . ما افرادی عادی هستیم که تمام هزینه هایی که در زیر به عنوان نمونه ارایه کردیم را با بودجه شخصی و کمک افرادی که از همین صفحه ما را یاری نموده اند انجام دادیم و هدف اصلی ما عقیم سازی است تا با کنترل جمعیت بتوانیم کیفیت خدمات خود را بالا ببریم .
اما شما در مورد حیوانی که پیدا کرده اید باید هر چه سریعتر آن را به دامپزشکی ببرید . این مهمترین کاری است که در این مرحله باید انجام داد و هزینه ویزیت دامپزشک زیاد نیست و در خیلی موارد یکبار هم باعث بهبود سگ یا گربه خواهد شد . پس دنبال ارگان خاصی نباشید جایی نیست که با یک تلفن کسی را برای نجات حیوان آسیب دیده اعزام کند ، اگر می خواهید اتفاقی بیافتد خودتان باید اقدام کنید پس زمان رو از دست ندهید .

شما در ادامه صفحه میتوانید هر مبلغی که مایل هستید برای کمک به این فرشته ها پرداخت نمایید. مبالغ جمع آوری شده و هزینه شده به صورت شفاف در سایت ما قابل مشاهده است. ( حرف مدیر : دوستان در نظر داشته باشید با توجه به هزینه های بسیار زیاد درمان واقعا این فرشته ها به کمک شما نیاز دارند. لزوما نباید این کمک از طریق ما انجام شود. شما به راحتی می توانید خودتان به صورت مستقیم با مراجعه به پیج و صفحه آگهی در زیر به انها کمک کنید. )

حیوانات را نخرید هیچ فرقی بین نژادها نیست. با قبول سرپرستی حیوانات نیازمند ، عشقی بی پایان را از آنها دریافت خواهید کرد. کمترین کمک هم میتواند زندگی دوباره ای به یک حیوان نیازمند ببخشد. حیوانات هم مثل ما حق زندگی دارند. 

کمک به حیوانات

در صورتی که تا 24 ساعت بعد از واریز به هر دلیل بخواهید میتوانید مبلغ خود را بازپس بگیرید برای این منظور لطفا از شماره های مندرج در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

آیا میدانید میانگین عمر گربه حدود 15 سال می باشد. این عدد در مورد گربه های خیابان به ندرت به 4 سال می رسد این مسئله تقصیر آنهایی است که به جای کمک به حیوانات یا قبول سرپرستی یک گربه ، اقدام به خرید گربه های پرشین و گربه های زینتی میکنند در حالی که هزاران گربه بی پناه و بی سرپرست در خیابان پرسه می زنند که اغلب مرگی بسیار دردناک خواهند داشت. به این نکته هم باید اشاره کنم اغلب گربه های زینتنی که شما میخرید به علت نداشتن تنوع ژنتیکی و به علت اینکه پدر و مادر آنها با هم تشابه ژنتیکی دارند، در بزرگسالی دارای مشکلات کشنده اندام های داخلی خواهند شد . در خیلی موارد گربه مولد تمام عمر خود را در قفس نگهداری می شود و فقط برای تولید توله مورد سوء استفاده قرار میگیرد . تصمیم با شماست …

برخی از پرداخت ها جهت درمان و عقیم سازی

عقیم سازی حیوانات خیابانی یکی از نکات مهم در حفظ سلامت و زندگی بهتر این فرشته هاست . این کار از زایمان های مکرر گربه های ماده جلوگیری می کند و طول عمر گربه را افزایش می دهد . البته این مسئله موافقان و مخالفانی دارد که بحث در این مورد در مد نظر ما نیست . در زیر تعدادی از عقیم سازی گربه های جهت روشن شدن برخی هزینه ها و آشنایی شما عزیزان درج میگردد . این هزینه شامل عقیم سازی و پانسیون تا بهبودی کامل است .  تعداد امدادها به خصوص عقیم سازی ها خیلی زیاد است در زیر فقط نمونه هایی قرار داده شده تا شما از مقدار هزینه و اقدامات انجام شده آگاه شوید . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید .

تعدادی از حیواناتی که توسط خود ما نجات داده شده اند

قطع پای راست
قطع پای راست
حیوانات حمایتی
عقیم سازی
عقیم سازی
حیوانات حمایتی
تصادف و شکستگی
تصادف و شکستگی
حیوانات حمایتی
پارگی دیافراگم
پارگی دیافراگم
حیوانات حمایتی
دست آسیب دیده
دست آسیب دیده
حیوانات حمایتی
درمان و عقیم سازی
درمان و عقیم سازی
حیوانات حمایتی
بیماری کلسی
بیماری کلسی
حیوانات حمایتی
گربه پت شاپ
گربه پت شاپ
حیوانات حمایتی

گزارشات واریزی

 مبلغ 60 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 50 هزار تومان از کمک شما دوستان برای پنبه جان گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 130 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد .

 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج همراه فرشته ها واریز شد .

 مبلغ 200 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت حمایت پیج کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 910 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جراحی فک و لگن دو گربه تحت حمایت کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 500 هزار تومان از کمک شما دوستان برای جیگر که تحت حمایت آقای ظهری هست واریز شد.

 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای برای پیج گربه های اکباتان واریز شد.

 مبلغ 300 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت درمان کت اکباتان واریز شد.

 مبلغ 250 هزار تومان از کمک شما دوستان برای گربه تحت درمان کت اکباتان واریز شد.