آموزش گرفتن ناخن گربه ها قسمت دوم

برای کوتاه کردن ناخن گربه در ابتدا باید مانند سایر موارد او را به آرامش دعوت کنید و استرس و ترس را از او دور کنید و به خود و او این اطمینان را بدهید که این کار را میتوانید به بهترین نحو انجام دهید ، در شروع کار سعی کنید که از ناخن های پا شروع کنید و در یک روز همه ی ناخن های گربه را نگیرید و روزی یک انگشت را تمیز کنید تا اذیت نشود و از این کار ذهنیت بدی نداشته باشد ، بعد از کار اولیه سعی کنید برای گرفتن ناخن دست یا پای او را به عقب نکشید زیرا این کار باعث میشود مقاومت گربه بیشتر شود و دست یا پای خود را بکشد ، دست یا پای او را به آرامی به سمت بالا بیاورید و پنجه های او را بفشارید ، در این صورت مشاهده میکنید که ناخن های او از پنجه هایش بیرون میزند ، ناخن های گربه را باید از جایی گرفت که پنهای ناخن رو به باریکی میروند ،از این قسمت ناخن را میگیریم و به هیچ عنوان قسمت صورتی رنگ ناخن را نمیگیریم زیرا این قسمت بسیار دردناک است و همین ناحیه است که گربه را ناراحت میکند و باعث میشود ذهنیت او خراب شود و در آینده ادامه ی این کار بسیار دشوار تر شود ، فراموش نکنید بعد از هربار تمیزی ناخن به گربه تشویقی دهید و او را تمجید کنید ، بگذارید این کار برایش لذت بخش باشد.

در بالا نحوه گرفتن ناخن گربه آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد محصول : ZM1718
ست برس، شانه، ماساژور و ناخن گیر

قیمت :98.000 تومان

ست برس،شانه،ماساژو و ناخن گیر برای تیمارکردن گربه برای از بین بردن گره ها و موهای جداشده بسیار مناسب است و پوست حیوان شما را برای گردش خون بهتر تحریک میکند. ابتدا از سر حیوان شروع کرده و گوش ها را به ارامی شانه کنید. سپس زیر گردن، دست ها و پاها را شانه کنید. زیر شکم را به ارامی و با دقت شانه کرده و از پهلو به بالا حرکت کنید. کمر سگ یا گربه ی ملوس را ابتدا برخلاف جهت و سپس در جهت مو شانه کنید. در انتها دم حیوان را با فشار کم شانه کنید. این محصول از یک عدد برس دو طرفه، یک عدد شانه ی مستطیلی و پهن و یک ماساژور، یک شانه کوچک و یک ناخن گیر تشکیل شده است.

دیدگاه(2)

 1. اردیبهشت 01, 1398 \ق.ظ\31 0:33 ق.ظ

  کاره خیلی سختیه من که نمیتونم

  • مدیر سایت
   اردیبهشت 02, 1398 \ق.ظ\31 11:59 ق.ظ

   برای بعضی گربه ها بله واقعا سخته اما با تمرین هم گربه عادت میکنه هم شما .

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.