آموزش گرفتن ناخن گربه ها قسمت دوم

برای کوتاه کردن ناخن گربه در ابتدا باید مانند سایر موارد او را به آرامش دعوت کنید و استرس و ترس را از او دور کنید و به خود و او این اطمینان را بدهید که این کار را میتوانید به بهترین نحو انجام دهید ، در شروع کار سعی کنید که از ناخن های پا شروع کنید و در یک روز همه ی ناخن های گربه را نگیرید و روزی یک انگشت را تمیز کنید تا اذیت نشود و از این کار ذهنیت بدی نداشته باشد ، بعد از کار اولیه سعی کنید برای گرفتن ناخن دست یا پای او را به عقب نکشید زیرا این کار باعث میشود مقاومت گربه بیشتر شود و دست یا پای خود را بکشد ، دست یا پای او را به آرامی به سمت بالا بیاورید و پنجه های او را بفشارید ، در این صورت مشاهده میکنید که ناخن های او از پنجه هایش بیرون میزند ، ناخن های گربه را باید از جایی گرفت که پنهای ناخن رو به باریکی میروند ،از این قسمت ناخن را میگیریم و به هیچ عنوان قسمت صورتی رنگ ناخن را نمیگیریم زیرا این قسمت بسیار دردناک است و همین ناحیه است که گربه را ناراحت میکند و باعث میشود ذهنیت او خراب شود و در آینده ادامه ی این کار بسیار دشوار تر شود ، فراموش نکنید بعد از هربار تمیزی ناخن به گربه تشویقی دهید و او را تمجید کنید ، بگذارید این کار برایش لذت بخش باشد.

در بالا نحوه گرفتن ناخن گربه آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد / انقضاء : 85986899
ناخن گیر انبری سگ و گربه بدون سوهان

قیمت :170.000 تومان

مراقبت از پاهای سگ شما برای سلامت او بسیار مهم است و اجازه می دهد او به درستی راه برود. شما با استفاده از این ناخن گیر به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید . تیغه ی آن از جنس استیل ضد زنگ و تیز می باشد که کاربرد آن را راحت تر می کند . حتما قبل از گرفتن ناخن در مورد نحوه صحیح مصرف با دامپزشک خود یا مشاورین ما مشورت نمایید. ناخن گیر همراه با قفل و تنظیم کننده اندازه ی ناخن و دسته راحت می باشد.

طول ناخن گیر : 12 سانتی متر

دیدگاه (2)

  1. اردیبهشت 01, 1398 \ق.ظ\31 0:33 ق.ظ

    کاره خیلی سختیه من که نمیتونم

    • مدیر سایت
      اردیبهشت 02, 1398 \ق.ظ\31 11:59 ق.ظ

      برای بعضی گربه ها بله واقعا سخته اما با تمرین هم گربه عادت میکنه هم شما .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.