برای کوتاه کردن ناخن گربه در ابتدا باید مانند سایر موارد او را به آرامش دعوت کنید و استرس و ترس را از او دور کنید و به خود و او این اطمینان را بدهید که این کار را میتوانید به بهترین نحو انجام دهید ، در شروع کار سعی کنید که از ناخن های پا شروع کنید و در یک روز همه ی ناخن های گربه را نگیرید و روزی یک انگشت را تمیز کنید تا اذیت نشود و از این کار ذهنیت بدی نداشته باشد ، بعد از کار اولیه سعی کنید برای گرفتن ناخن دست یا پای او را به عقب نکشید زیرا این کار باعث میشود مقاومت گربه بیشتر شود و دست یا پای خود را بکشد ، دست یا پای او را به آرامی به سمت بالا بیاورید و پنجه های او را بفشارید ، در این صورت مشاهده میکنید که ناخن های او از پنجه هایش بیرون میزند ، ناخن های گربه را باید از جایی گرفت که پنهای ناخن رو به باریکی میروند ،از این قسمت ناخن را میگیریم و به هیچ عنوان قسمت صورتی رنگ ناخن را نمیگیریم زیرا این قسمت بسیار دردناک است و همین ناحیه است که گربه را ناراحت میکند و باعث میشود ذهنیت او خراب شود و در آینده ادامه ی این کار بسیار دشوار تر شود ، فراموش نکنید بعد از هربار تمیزی ناخن به گربه تشویقی دهید و او را تمجید کنید ، بگذارید این کار برایش لذت بخش باشد.

در بالا نحوه گرفتن ناخن گربه آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد محصول : 532569

دستمال مرطوب CLEPET

قیمت : 36.000 تومان

دستمال مرطوب CLEPET حاوی آلوئه ورا و ویتامین E میباشد و با کیفیت بالا قابل استفاده برای انواع حیوانات خانگی است.

دستمال مرطوب CLEPET دارای ابعاد 15 × 20 و دارای 80 برگ میباشد.

به همراه داشتن دستمال کاغذی و مرطوب برای تمیز کردن تهوع و یا اتفاقات دیگر لازم است . دستمال های مرطوب حاوی نرم کننده پوست هستند  که از خشکی پوست حیوانات دوست داشتنی شما جلوگیری میکند.

 

36,000 تومان
کد محصول : ZM1718

ست برس، شانه، ماساژور و ناخن گیر

قیمت :58000تومان

این محصول برای تیمارکردن گربه برای از بین بردن گره ها و موهای جداشده بسیار مناسب است و پوست حیوان شما را برای گردش خون بهتر تحریک میکند. ابتدا از سر حیوان شروع کرده و گوش ها را به ارامی شانه کنید. سپس زیر گردن، دست ها و پاها را شانه کنید. زیر شکم را به ارامی و با دقت شانه کرده و از پهلو به بالا حرکت کنید. کمر سگ یا گربه ی ملوس را ابتدا برخلاف جهت و سپس در جهت مو شانه کنید. در انتها دم حیوان را با فشار کم شانه کنید. این محصول از یک عدد برس دو طرفه، یک عدد شانه ی مستطیلی و پهن و یک ماساژور، یک شانه کوچک و یک ناخن گیر تشکیل شده است.

58,000 تومان
کد محصول : 85986899

ناخن گیر انبری

قیمت :60.000 تومان

مراقبت از پاهای سگ شما برای سلامت او بسیار مهم است و اجازه می دهد او به درستی راه برود. شما با استفاده از این ناخن گیر به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید . تیغه ی آن از جنس استیل ضد زنگ و تیز می باشد که کاربرد آن را راحت تر می کند . حتما قبل از گرفتن ناخن در مورد نحوه صحیح مصرف با دامپزشک خود یا مشاورین ما مشورت نمایید.

سایز : 13.7 × 4.8 × 1.3 سانتی متر

60,000 تومان