نکاتی درباره باکس حمل سگ با هواپیما

نکاتی درباره باکس حمل سگ با هواپیما

زمانی که تصمیم به مسافرت یا مهاجرت می گیریم، ممکن است نیاز به جابجایی حیوان خانگی نیز داشته باشیم. در این صورت حیوان خانگی نیاز به باکس حمل سگ مناسبی دارد. این باکس حمل سگ باید به گونه ای طراحی و تولید شده باشد که بتواند آسایش و راحتی سگ یا گربه شما را در طی سفر فراهم کند. مسلماً در این شرایط حمل سگ با هواپیما بهتر انجام می شود.

خرید باکس حمل سگ مناسب برای حمل سگ با هواپیما

 سگ از جمله حیواناتی است که بیشتر به شکل دست آموز و خانگی پرورش داده می شود. بنابراین افراد در زمان مهاجرت یا خروج از کشور دوست دارند این حیوانات را با خود ببرند. از طرفی بیشتر افرادی که تصمیم به سفر خارجی می گیرند و تمایل به مهاجرت دائم دارند، از روش حمل سگ با هواپیما کمک می گیرند. چرا که حمل و نقل و جابجایی حیوانات خانگی از جمله سگ به جز هواپیما به هیچ صورت دیگری ممکن نیست. ضمن اینکه حیوانات نسبت به تغییر فشار جوی که در ارتفاع گیری هواپیما اتفاق می افتد، واکنش به مراتب بیشتری نشان می دهند. در نتیجه تمام این موارد باید در حمل سگ با هواپیما مدنظر قرار بگیرد. چون در غیر این صورت ممکن است حیوان دچار آسیب های روحی و جسمی فراوان شود.

ویژگی های مهم انتخاب باکس مناسب حمل سگ با هواپیما

سگ ها از نظر شکل و اندازه ابعاد متفاوتی دارند. بنابراین باکس حمل سگی که برای آن ها در نظر گرفته می شود، باید متناسب با سایز آن ها باشد. چون در غیر این صورت حیوان خانگی شما حتی برای چند ساعت کوتاه نیز نمی تواند در این باکس دوام بیاورد و به احتمال زیاد دچار مشکلات روحی و جسمی خواهد شد. بسیاری از افراد تمایلی به خرید باکس حمل سگ برای حیوان خانگی ندارند. در چنین شرایطی اگر شما تمایل به پرداخت هزینه برای خرید باکس حمل سگ ندارید. می توانید از اجاره باکس مناسب برای حمل حیوان کمک بگیرید.

 باکس حمل سگی که برای حمل سگ با هواپیما مد نظر قرار می گیرد، از نظر استانداردهای هواییIATA  کاملا تایید شده می باشد. ضمن اینکه سفر امن و راحتی را برای سگ شما فراهم کند. این باکس ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به راحتی در فضای هواپیما حمل و نقل شوند. ضمن اینکه توسط شرکت های هواپیمایی نیز تایید شده اند.

 در حمل سگ با هواپیما از باکس های مجهز به قفل استفاده می شود. در این حالت شما می ‌توانید باکس را به شکل مناسبی قفل کنید و از باز شدن درب آن در حین سفر جلوگیری کنید. این باکس دارای سوراخ و شیارهایی است که امکان تبادل هوا را برای سگ فراهم می کند. در نتیجه هوای باکس به شکل مداوم عوض شده و حیوان خانگی شما می تواند درون باکس احساس راحتی کند. باکس هم به گونه‌ای طراحی شده برای حمل سگ با هواپیما بسیار گزینه مناسبی باشد. بنابراین اگر تمایل به جابجایی حیوان خانگی دیگری به جز سگ و گربه دارید، باید ما به شما این باکس را پیشنهاد نمی کنیم.

 ظرف آبخوری و غذاخوری نیز از دیگر تجهیزات در نظر گرفته شده برای این باکس حمل سگ است که این ویژگی می تواند نیازهای سگ یا گربه شما را در حین سفر به خوبی فراهم کند.

فضای باکس حمل سگ چگونه باید باشد؟

برای حمل سگ با هواپیما باید باکسی را انتخاب کنید که حیوان در آن به راحتی بتواند بایستد. ضمن اینکه این باکس باید منافذ تهویه مناسبی داشته باشد که در این صورت امکان تنفس راحت و بدون دردسر برای حیوان فراهم می شود.

 توجه داشته باشید حمل سگ با هواپیما به کشور دیگر مستلزم رعایت قوانین و مقررات خاصی است. بنابراین شما زمانی می توانید حیوان خانگی خود را از کشور با هواپیما خارج کنید که قوانین و مقررات را به خوبی رعایت کرده باشید.

مدارک و مراحل لازم برای حمل سگ و گربه با هواپیما و به خارج از کشور

سگ یا گربه خانگی شما پیش از خروج از کشور باید شناسنامه یا گذرنامه، گواهی پزشکی و کارت واکسیناسیون دریافت کرده باشد. این مدارک سلامتی سگ یا  گربه خانگی شما را تایید می کنند. گواهی پزشکی باید از دامپزشکی دولتی کشور مقصد یا مبدأ صادر شده باشد. ضمن اینکه به شکل کتبی توسط قرنطینه پزشکی فرودگاه نیز تایید شده باشد. دریافت چنین گواهی بهداشتی بین المللی معتبر برای سفرهای خارجی ضرورت دارد.

نکته مهم دیگر شما باید علاوه بر مدارک سلامت و گذرنامه سگ، فرم مخصوص درخواست انجام امور موجود زنده را برای حمل سگ با هواپیما پر کرده باشید.

همچنین برگه اصل پرداخت کرایه سگ را به فرودگاه ارائه دهید. در ادامه نیز اطلاعاتی نظیر موبایل و مشخصات خود را بر روی باکس حمل سگ درج کنید تا در صورت بروز مشکل با شما تماس بگیرند.

برای حمل حیوان با هواپیما در فصل تابستان دوراندیش باشید

اگر فصل تابستان را برای حمل سگ با هواپیما انتخاب کردید، حتماً پرواز شب را برای راحتی خود و حیوان خانگی رزرو کنید. چرا که شب دمای هوا از حد معمول خنک تر است. البته در برخی از هواپیماها، کابین های ویژه برای حیوانات در نظر گرفته شده که این کابین ها دارای دمای هوای کنترل شده هستند. با این وجود ممکن است که این نوع کابین ها در هواپیما وجود نداشته باشند. در نتیجه بهتر است که دوراندیشی های لازم را در این زمینه داشته باشید.

روش های حمل سگ با هواپیما

برای حمل سگ با هواپیما دو روش پیش رو دارید. اول اینکه می توانید برای حیوان خانگی مانند خود بلیط رزرو کنید. با این رزرو یک کد به نام کد AVIH در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این کد برای حمل سگ با هواپیما صادر می شود اما به معنای سوار شدن حیوان بر روی کابین هواپیما نیست. در واقع حیوان شما به قسمت باربری هواپیما تحویل داده می شود. از طرفی شما با این نوع رزرو می توانید 2 قلاده گربه، 10 پرنده خانگی یا 2 قلاده سگ را با خود حمل کنید.

روش دیگر حمل سگ با هواپیما این است شما به قسمت CARGO فرودگاه بروید. در این قسمت تعیین می کنید که فرد تحویل گیرنده حیوان در مقصد چه کسی است؟ در نتیجه حیوان شما در مقصد به فرد مورد نظر تحویل داده می شود.

هزینه حمل سگ با هواپیما

با انتخاب باکس مناسب می توانید تا حد زیادی از پرداخت هزینه مازاد جلوگیری کنید. با این وجود، هزینه حمل سگ با هواپیما بر اساس وزن حیوان محاسبه شده و برای محاسبه اضافه بار در عدد 2 ضرب خواهد شد.

مصولات پیشنهادی برای پرواز

کد / انقضاء : LD9
کیف حمل مخصوص پرواز دانیل مدل یانگ

مدیوم : 1.150.000 تومان

لارج : 1.300.000 تومان

دو ایکس لارج : 1.500.000 تومان

امروزه سگ ها و گربه های خانگی جایگاه مناسبی در میان خانواده ها کسب کرده اند و به عبارتی عضوی از اعضا خانواده شده اند. به طوری که اکثر خانواده های دارای این موجودات دوست داشتنی علاقه دارند که حیواناتشان همیشه و همه جا در کنار آنها باشند. به همین علت انتخاب ساک حملی مناسب جهت جابجا کردن آنها بسیار حائز اهمیت است. این کیف حمل با کیفیت عالی و بسیار مقاوم از جنس برزنت و تور می باشد. همچنین  به علت توری بودن و امکان دید اطراف برای سگ وگربه  دوست داشتنی شما جالب است و صاحبانشون  امکان دید حیوان را دارد و حمل و نقل آن ها برای صاحبانشان راحت میباشد . سایز مدیوم و لارج این محصول برای پرواز مناسب است.

سایز مدیوم : 29 × 25  × 43  سانتی متر سایز لارج : 32 × 26 × 47 سانتی متر سایز ایکس لارج : 36 ×  36 × 56 سانتی متر

1,150,000 تومان1,500,000 تومان برای سفارش کلیک کنید
کد / انقضاء : LD31
کیف حمل دانیل مخصوص پرواز هواپیما مدل Shadow

قیمت : 1.150.000 تومان

کیف حمل مخصوص هواپیما مدل شادو (Shadow) یک کیف زیبا و جذاب مناسب برای سگ های کوچک ، گربه و جوندگان می باشد. این کیف حمل مناسب برای پرواز و کابین هواپیما است. کیف دارای فرم پایدار و بسیار راحت و امن برای حیوانات خانگی است. همچنین دارای تهویه مناسب برای گردش های درون و بیرون شهری است. کیف حمل مدل Shadow دارای قسمت های توری و 4 عدد سوراخ بزرگ برای گردش ایده آل هوا و  دوخت مناسب برای جلوگیری از پاره شدن درزها و زیپ محکم می باشد.

ابعاد:  23ارتفاع × 28عرض × 39طول سانتی متر و وزن آن حدود یک کیلو و دویست گرم می باشد .

کد / انقضاء : LD19
کیف حمل مخصوص پرواز دانیل مدل Neil

سایز کوچک : 1.090.000 تومان

سایز بزرگ : 1.150.000 تومان

کیف حمل مخصوص هواپیما مدل نیل (Neil) یک کیف زیبا و جذاب مناسب برای سگ های کوچک ، گربه و جوندگان می باشد. این کیف دارای درهای توری از بالا و کنار است و برای پیاده روی، سفرهای کوتاه درون شهری و سفرهای برون شهری بسیار راحت و امن است. کیف حمل حیوانات با توجه به فرم پایدار دارای دیواره توری کناری برای گردش ایده آل هوا است.

ابعاد سایز کوچک :  23ارتفاع × 28عرض × 39طول سانتی متر و وزن آن حدود نهصد گرم می باشد . ابعاد سایز بزرگ : 35 ارتفاع × 36 عرض× 45 طول سانتی متر و وزن آن حدود یک کیلو و صد گرم می باشد .

1,090,000 تومان1,150,000 تومان برای سفارش کلیک کنید
کد / انقضاء : 698545
کیف حمل مخصوص پرواز کابانا

سایز یک : 1.350.000 تومان

سایز دو : 1.650.000 تومان

سایز سه : 1.980.000 تومان

کیف حمل مخصوص هواپیما کابانا یک کیف زیبا و جذاب مناسب برای سگ ها ، گربه و جوندگان می باشد. این کیف دارای درهای توری است و برای پیاده روی، سفرهای کوتاه درون شهری و سفرهای برون شهری بسیار راحت و امن است. کیف حمل حیوانات با توجه به فرم پایدار دارای دیواره توری کناری برای گردش ایده آل هوا است. اندازه های کیف در عکس پایین صفحه نوشته شده است. پارچه های کیف حتما به صورت ساده نیستند و ممکن است بافت دار و طرحدار باشند.

ابعاد سایز دو : طول : 45 عرض:25  ارتفاع:29 سانت ابعاد سایز سه : طول : 55 عرض:34  ارتفاع:36 سانت

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.