ظرف خاگ گربه ( سطل خاک گربه )

ظرف خاک یا سطل خاک به محلی برای دستشویی گربه گفته می شود که شامل مخرنی مسقف به همراه فیلتر که با خاک مخصوص پر شده و همیشه باید در دسترس گربه قرار داشته باشد. گربه ها حیواناتی هستند که به صورت غریزی و بدون نیاز به آموزش فقط در خاک دستشویی می کنند از این رو نگهداری آنها در خانه بسیار آسان است. ولی باید در نظر داشته از سطل خاک گربه مخصوص استفاده کنید تا هم خاک به بیرون نریزد هم بو توسط فیلتر سطل جذب شود.

برای محیط های باز میتوانید از سقف های رو باز استفاده نمایید التبه راحتی استفاده در هر دو نوع ظرف خاک گربه برای گربه ها یکسان است. برحی ظرف ها شامل بیلچه مخصوص نیز می باشند. ظرف خاک با توجه به سایز گربه باید انتخاب شود تا گربه های با سایز درشت دچار مشکل نشوند.

سطل خاک ظرف خاک
کد محصول : 605135

خوشبو کننده خاک گربه

قیمت : 55.000 تومان

با استفاده از خوشبو کننده های خاک Gim Cat شما می توانید به هر اندازه که می خواهید خاک گربیتان را تازه و خوشبو نگه دارید.با استفاده از این خوشبوکننده عطری ملایم و همیشگی را هر روز در خانه تجربه کنید.این خوشبو کننده با استفاده از فرمولاسیونی خاص باعث می شود مدت زمان استفاده از خاک طولانی تر شود.

این محصول در رایحه های زیر ارائه می شود :

 • خوشبوکننده خاک با رایحه گلهای سفید
 • خوشبوکننده خاک با رایحه پرتقال
 • خوشبوکننده خاک با رایحه وانیل
 • خوشبوکننده خاک با رایحه تابستان
55,000 تومان
کد محصول : 6237

خاک گربه ژوانیت (10 کیلویی)

10 کیلویی با رایحه :  30.000 تومان

خاک گربه ژوانیت در دو نوع با رایحه و بدون رایحه موجود میباشد. این خاک گربه از دانه های ریز و کوچکی ساخته شده است که با مرطوب شدن کاملا به هم میچسبند و تمیز کردن خاک را برای شما راحت تر می کند.

خاک با رایحه به علت داشتن رایحه های خوشبو مانع از پخش شدن بوی نامطبوع در محیط خانه می شود .

ویژگی های کلی :

 • رایحه دار
 • محصولی استریل شده در دمای بالا
 • کلامپینگ بسیار قوی در هنگام جذب مایعات و عدم چسبندگی کلامپ به ته ظرف و در نتیجه نظافت راحت تر بستر
 • محصولی کاملا طبیعی و بدون مواد شیمیایی و سازگار با محیط زیست
 • جذب بوی نامطبوع بدلیل متخلخل بودن گرانول و قفل کردن بوی بد درون منافذ
 • گرد و غبار بسیار کم (۹۹%) به دلیل شیوه خاص تولید
 • عدم چسبندگی به دست و پا و بدن حیوان به دلیل ساختار کروی شکل محصول
 • دارای گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱
30,000 تومان
کد محصول : C101

سطل خاک گربه مسقف

سایز بزرگ : 375.000 تومان

گربه ها حیوانات بسیار تمیزی هستند و برای دستشویی به خاک نیاز دارند . ظرف های خاک تولید شده اند که آنها بتوانند در یک محیط خصوصی دستشویی کنند. این ظرف خاک از پلاستیک مقاومی تولید شده است و دارای فیلتر ذغال سنگ می باشد که کاملا باعث از بین رفتن بوی بد می شود و تمام آنچه که شما برای راحتی و آرامش گربه خود می خواهید را تامین می کند . گرد بودن زاویه های آن فضای بیشتری به گربه می دهد همچنین با باز کردن بست های کناری می توانید به راحتی آن را تمیز کنید و به کمک دستگیره بالای آن جابجا کردن ظرف خاک آسان تر می شود .

سایز متوسط : 54 × 39 × 40 سانتی متر
سایز بزرگ : 66 × 49 × 50 سانتی متر

375,000 تومان
کد محصول : 5403

ظرف خاک گربه بدون سقف کوچک

قیمت : 76.000 تومان

گربه ها حیوانات بسیار تمیزی هستند و برای دستشویی به خاک نیاز دارند . ظرف های خاک تولید شده اند که آنها بتوانند در یک محیط خصوصی دستشویی کنند. سطل های روباز برای محیط های باز مناسب است. جنس پلاستیک آن بسیار مرغوب و ضد خش می باشد . لبه های برآمده مانع از ریختن خاک به اطراف میشود.

سایز :  10 × 28 × 40 سانتی متر

76,000 تومان
کد محصول : 0454

خاک گربه کلور کت ( clever cat )

5 کیلویی : 38.000 تومان

این خاک گربه از دانه های ریز و کوچک و رنگی ساخته شده است که با مرطوب شدن کاملا به هم میچسبند و تمیز کردن خاک را برای شما راحت تر می کند . علاوه بر این به علت داشتن رایحه های خوشبو مانع از پخش شدن بوی نامطبوع در محیط خانه می شود .

ویژگی های کلی :

 • سهولت در تمیز کردن ، چسبندگی بسیار بالا
 • رایحه های متنوع و خوشبو
 • گرد و غبار کم و آنتی باکتریال
38,000 تومان
کد محصول : 6436

ظرف خاک گربه جامپینگ

قیمت : 180.000 تومان

گربه ها حیوانات بسیار تمیزی هستند و برای دستشویی به خاک نیاز دارند . ظرف های خاک تولید شده اند که آنها بتوانند در یک محیط خصوصی دستشویی کنند. سطل های روباز برای محیط های باز مناسب است. جنس پلاستیک آن بسیار مرغوب و ضد خش می باشد . لبه های برآمده مانع از ریختن خاک به اطراف میشود. این ظرف خاک به گونه ای است که در ورود و خروج گربه به محل دسشویی در قسمت بالا روی سقف قرار دارد و این امر باعث میشود گربه هنگام ورود و خروج خاک را به اطراف پخش نکند.

همراه با بیلچه و ظرف تخلیه ادرار و مدفوع

سایز : 40 × 40 × 56 سانتی متر

 

180,000 تومان
کد محصول : VNYD034

خاک گربه ون کت (با رایحه)

5 کیلویی با رایحه :  70.000 تومان

خاک گربه ون کت حاوی کربن فعال است که با رایحه مختلف موجود میباشد که به علت داشتن رایحه های خوشبو مانع از پخش شدن بوی نامطبوع در محیط خانه می شود.

خاک گربه ون کت علاوه بر بوی بسیار مطبوع دارای آنتی باکتریال و ضد قارچی بوده که مانع از رشد قارچ و باکتری شده و از بروز بیماری های قارچی و عفونی در حیوان و انسان جلوگیری می کند. از طرفی به دلیل قابلیت بالای جذب ، میزان مصرف خاک به مقدار قابل توجهی کاهش میابد. از آنجا که این خاک جاذب بوی نامطبوع ادرار و مدفوع نیز هست لذا شما میتوانید مدت زمان طولانی تری از خاک استفاده کنید. دانه های این خاک هیچگونه گرد و خاکی تولید نکرده و برای حیوان و صاحبش آلرژی ایجاد نمیکند.

70,000 تومان
کد محصول : 72061799

ظرف خاک گربه ( فیلتر حرفه ایی) Genica

قیمت : 484.000 تومان

این یک واقعیت است که گربه ها حیوانات بسیار تمیزی هستند . ظرف های خاک تولید شده اند که آنها بتوانند در یک محیط خصوصی دستشویی کنند.

شما از این ظرف خاک در همه جای خانه می توانید استفاده کنید زیرا دارای یک سیستم نوآورانه مبارزه با بود بد است ، به صورتی که در حین استفاده در آن به وسیله یک مگنت کاملا بسته می شود و سیستم تهویه جدید آن هوا را از پایین کاملا به سقف منتقل می کند دقیقا در جایی که یک سطح بزرگ فیلتر قرار دارد که شامل سه فیلتر با ذغال سنگ است و هیچ بوی بدی به بیرون نفوذ پیدا نخواهد کرد.

به وسیله گیره های کناری ظرف می توانید سقف را از بدنه جدا کنید و کاملا آن را تمیز کنید .

سایز : 56.5 × 43.5 × 38.4

484,000 تومان
کد محصول : C130

بیلچه خاک گربه وگا

قیمت : 10.000 تومان

بیلچه مخصوص تمیز کردن خاک گربه دارای دسته مقاوم و محکم می باشد که تمیز کردن خاک را راحت می کند.طراحی منافذ آن به شکلی است که بیشترین حجم جمع آوری مدفوع را در یک بار استفاده دارد و از خرد شدن خاک جلوگیری میکند.

ویژگی کلی 

 • دسته مقاوم و محکم
 • تنوع رنگ
 • تمیز کردن آسان

 

 

10,000 تومان
کد محصول : 66306

خاک گربه (pro cat)

5 کیلویی با رایحه : 13.000 تومان

این خاک گربه از دانه های ریز و کوچکی ساخته شده است که با مرطوب شدن کاملا به هم میچسبند و تمیز کردن خاک را برای شما راحت تر می کند . علاوه بر این به علت داشتن رایحه های خوشبو مانع از پخش شدن بوی نامطبوع در محیط خانه می شود .

ویژگی های کلی :

 • سهولت در تمیز کردن ، چسبندگی بسیار بالا
 • با رایحه پودر بچه و لیمو
 • صرفه اقتصادی به علت کمترین میزان هدر رفتن خاک در زمان تمیز کردن
13,000 تومان
کد محصول : 5401

ظرف خاک گربه بدون سقف

قیمت : 105.000 تومان

گربه ها حیوانات بسیار تمیزی هستند و برای دستشویی به خاک نیاز دارند . ظرف های خاک تولید شده اند که آنها بتوانند در یک محیط خصوصی دستشویی کنند. سطل های روباز برای محیط های باز مناسب است. جنس پلاستیک آن بسیار مرغوب و ضد خش می باشد . لبه های برآمده مانع از ریختن خاک به اطراف میشود.

همراه با بیلچه

سایز :  15 × 40 × 47 سانتی متر

 

105,000 تومان
کد محصول : 85354799

بیلچه

قیمت : 30.000 تومان

 بیلچه تمیز کردن خاک گربه از جنس پلاستیک مقاوم و محکمی می باشد که دسته بلندی دارد و به راحتی خم نمی شود و نمی شکند و این خود باعث می شود که بتوان به خوبی خاک را زیر و رو و تمیز کرد .

30,000 تومان
کد محصول : 800018

خاک گربه CATTIES

7 کیلویی : 21.000 تومان

خاک گربه CATTIES از دانه های ریز و کوچک ساخته شده است که با مرطوب شدن کاملا به هم میچسبند و تمیز کردن خاک را برای شما راحت تر می کند . علاوه بر این به علت داشتن رایحه های خوشبو مانع از پخش شدن بوی نامطبوع در محیط خانه می شود . به علت وزن زیاد ، سفارشات خاک به تنهایی و بدون سایر سفارشات به صورت رایگان ارسال نخواهند شد.

ویژگی های کلی :

 • سهولت در تمیز کردن ، چسبندگی بسیار بالا
 • رایحه های متنوع و خوشبو
 • بسته بندی مجهز به زیپ کیپ برای نگهداری راحت تر
 • گرد و غبار کم و آنتی باکتریال
21,000 تومان