آموزش محل دستشویی به سگ

رایج ترین درخواست صاحبان سگ، آموزش دستشویی رفتن سریع و کارآمد به سگ است. با وجود اینکه آموزش دستشویی سگ فرآیند سرراستی است، اما می‌تواند گاهی بسیار گیج کننده، پراشتباه، و ناامیدکننده باشد. اما اصلا نترسید! شما بعد از خواندن این مراحل و نکات می‌توانید از پس این آموزش بربیایید.
توله سگ ها از سن خیلی کم به طور غریزی میدونن که نباید توی جایی که میخوابن و غذا میخورن، دستشویی کنن. توله سگ ها حدودا از سن ۳ هفتگی برای دستشویی کردن حرکت میکنن و از جایی که هستن دور میشن، بنابراین برای آموزش دستشویی به توله سگتون باید کاملا محکم و جدی عمل کنین چون دارین کاری رو یادشون میدین که به طور غریزی خودشون هم انجام میدن و قدرت فهمش رو دارن.
تعلیم جای دستشویی اولین آموزشیه که سگتون از شما دریافت میکنه. به همین دلیل خیلی مهمه که به درستی انجامش بدین. رابطه شما و سگتون بر اساس همین آموزش هاست که جهت میگیره و هرچی برای آموزش های اولیه بیشتر تلاش کنین و وقت بذارین، زمینه ساز آموزش پذیری و حرف شنوی سگتون از شما میشه.
علت زود آموزش دادن جای دستشویی فقط این نیست که سگتون جای خاصی رو برای دستشویی کردن یاد بگیره بلکه بیشتر باید به این دلیل انجام بشه که جلوی رشد و تکامل طبیعی اش گرفته نشه که لازمه اون بیرون اومدن از محل زندگی برای دفع ادرار و مدفوع هست.
خیلی مهمه که هنگام تعلیم دادن به سگتون سطح یادگیریش که از سنش متاثر میشه رو هم در نظر بگیرین، ولی هیچ توله سگی برای یادگیری زیادی کوچک نیست.
اگر سگ‌تان را برای اینکه داخل خانه دستشویی کرده است تنبیه کنید، تنها به رابطه بین خودتان آسیب زده‌اید، زیرا که سگ‌ با تنبیه شدن متوجه نمی‌شود که بجای دستشویی کردن در خانه باید چه کاری انجام دهد. برای موفقیت در آموزش دستشویی رفتن به سگ، صبر، محبت و به خاطر داشتن اینکه سگ‌تان تازه در حال یادگیری قوانین می‌باشد، لازم است.

استفاده از پارک سگ اولین قدم برای قراردادن سگ‌تان در مسیر درست است. سگ ها از لحاظ غریزی، دوست دارند که محل زندگی خود را تمیز نگهدارند.

استفاده از پارک سگ (که اندازه‌اش متناسب با اندازۀ سگ‌تان است) کم کم به آنها حس خانه را می‌دهد و احتمال دستشویی کردن نابجای سگ را کم می‌کند. زمانیکه نمی‌توانید تمام حواستان را به سگ‌تان بدهید و در زمان خوابش از پارک سگ استفاده کنید.
انتخاب اندازۀ پارک بسیار مهم است. پارک سگ باید اندازه‌ای باشد که سگ‌تان بتواند راحت در آن بایستد، بنشیند، و بخوابد و نباید از این مقدار خیلی بزرگتر باشد. اگر محوطۀ خیلی بزرگی را در اختیار سگ‌تان بگذارید، آنگاه می‌تواند که در گوشه‌ای دستشویی کند و در گوشۀ دیگری راحت بخوابد و این مغایر با هدف اصلی ما برای استفاده از پارک سگ است.
سخت کوشی صاحب سگ یکی از عوامل تایین کنندۀ سرعت پیشرفت آموزش دستشویی سگ است. اگر طبق برنامه پیش بروید و درزمان جلوگیری و مراقبت سرسختانه در برابر توله سگ خود بایستید، می‌توانید در عرض چند ماه به سگ‌تان دستشویی کردن در جای مناسب را آموزش دهید.
کد / انقضاء : 413600
توالت سگ – سایز بزرگ

قیمت : 370.000 تومان

توالت سگ یک صفحه 2 تکه می باشد که سطح رویی مشبک بوده و سطح زیر صاف می باشد. این محصول قابلیت قرارگیری پد مخصوص در بین دو صفحه را دارد. پایه زیرین به علت لبه دار بودن مانع از ریختن ادرار شده و سطح مشبک رویی موجب می شود ادرار سگتان به راحتی به قسمت پایینی رفته و موجب آلودگی و خیس شدن آنها نشود. سایز این توالت 70 × 50 می باشد و به سادگی بهترین انتخاب پد برای این توالت 60 × 90 است. برای انتخاب رنگ در انتهای سفارش در قسمت توضیحات رنگ را ذکر نمایید.

يك ديدگاه

  1. guest
    خرداد 05, 1401 \ب.ظ\31 5:47 ب.ظ

    ویدیو ی جا دیگ رو به اسم خودتون گذاشتین . با چه اعتماد به نفسی هم هر 5 ثانیه اسم بیزینستون رو نشون میدید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.