غذای پرندگان (طوطی – عروس هلندی – مرغ مینا – قناری – مرغ عشق )

از آنجایی پرندگان خانگی تقریبا همه چیز دوست دارند برای همین انتخاب غذای آنها بسیار مهم است.غذاهای مثل دانه‌های غلات، حبوبات، سبزی‌ها، میوه‌ها ، حشرات و غذاهای آماده انتخاب خوبی به حساب می آیند اما از آنجا که غذای هر گونه میتواند کاملا متفاوت و منحصر به فرد باشد باید دقت نمایید که با توجه به پرنده خود بهترین را انتخاب نمایید . ضمنا داشتن تنوع غذایی به تامین املاح و ویتامین‌ و پروتین های مورد نیاز پرنده کمک می‌کند و باعث می‌شود پرنده شما سالم و سرحال باشد.

در زیر بهترین برند های غذای پرندگان موجود در بازار ذکر شده اند. در نظر داشته باشید با توجه به نوع و سن پرنده خود غذا را انتخاب نمایید . تهیه غذای پرندگان خانگی ظاهرا کار ساده‌ای به نظر می‌رسد؛ اما با گذشت زمان و بررسی نقش تغذیه در کیفیت زندگی پرنده متوجه می‌شوید که باید دقت زیادی برای آن داشته باشید. شما با کلیک بر روی هر محصول میتوانید توضیحات کامل در مورد مواد تشکیل دهنده، میزان مصرف روزانه و کاربرد هر محصول را مشاهده نمائید.

کد / انقضاء : 29-01-2025
پلیت تقویتی کاسکو و طوطی بزرگ اوشکایا

قیمت : 155.000 تومان

پلت تقویتی کاسکو اوشکایا از غلات، میوه و سبزیجات تازه، جوانه ها، عسل طبیعی و حبوبات تهیه شده است، با DHA، ال – کارنتین، پری بیوتیک و آنتی اکسیدان غنی شده است و باعث بهبود شرایط جسمانی طوطی سانان بزرگ و کاسکو و تقویت این پرندگان می گردد. غذای تقویقی کاسکو و طوطی سانان بزرگ اوشکایا برای کاسکو، شاه طوطی، ماکائو و کاکاتو مناسب است و می توانید در تغذیه روزانه آن ها قرار گیرد. پلت تقویتی کاسکو اوشکایا موجب تقویت طوطی های بیمار و ضعیف، تحت استرس و همچنین پرندگان فعال، بارور و در زمان تولید مثل و جوجه های در حال دانخور شدن می گردد. وزن غذا 1 کیلوگرم است.

ویژگی کلی :

  • به شکل پلیت
  • تهیه شده از آجیل، مغزها و دانه های مقوی
  • حاوی میوه و سبزیجات تازه
  • تقویت سیستم ایمنی بدن طوطی سانان
  • خوش خوراک و مقوی
کد / انقضاء : 29-10-2024
قطره ضد اسهال پرنده توکان

قیمت : 69.000 تومان

قطره ضد اسهال پرندگان توکان (Anti-diarrheal Toucan) برای سلامت دستگاه گوارش پرندگان زینتی فرموله شده است و با متعادل کردن فلور روده ها موجب بهبود مشکلات گوارشی و اسهال می گردد. از قطره ضد اسهال توکان می توانید در درمان اسهال پرنده ناشی از استرس که موجب بهم ریختگی گوارش پرنده می گردد، عفونت و یا پس از درمان با آنتی بیوتیک استفاده نمایید قطره پرنده توکان 30 میلی لیتر و  تولید کشور بلغارستان است.

روش مصرف: 2-3 بار در هفته (3 تا 4 قطره در 50 میلی لیتر آب) . به صورت هم زمان با قطره های مولتی ویتامین دیگر استفاده نشود.

کد / انقضاء : 29-12-2025
سنگ کلسیم با ید جونده فردی

قیمت : 25.000 تومان

سنگ کلسیم فردی (Feredy) همراه با ید مخصوص جوندگان حاوی یونجه خشک و هویج مخصوص خرگوش،  موش ، همستر و خوکچه جهت سایش و کوتاهی دندان های جونده است.سنگ جوندگان فردی حاوی کلسیم و ویتامین B1 و B2 ، روی و کلسیم بدن جونده را تامین می کند. اندازه سنگ ۷x۷x۳ سانتی‌متر با وزن 80 گرم است و ساخت کشور بلژیک است.

کد / انقضاء : 29-09-2024
قطره ضد استرس پرندگان توکان – ویتامین C

قیمت : 69.000 تومان

توکان قطره ضد استرس پرندگان توکان (Anti-Stress Toucan) باعث کاهش استرس و  افزایش سلامتی و تقویت سیستم ایمنی پرنده می شود. در عین حال باعث زیبایی بیشتر پرهای پرندگان می شود. قطره پرنده توکان تولید کشور بلغارستان است.

ویژگی کلی :

  • تقویت سیستم ایمنی
  • زیبایی پرهای پرنده
  • حاوی ویتامین های A و C
  • مناسب برای همه پرندگان

نحوه مصرف : 5 تا 7 قطره داخل 50 میلی لیتر آب بریزید و داخل قفس پرنده قرار دهید.  ظرف آب را هر 8 ساعت تعویض کنید.

کد / انقضاء : 29-01-2025
غذای عروس هلندی و طوطی کوچک اوشکایا

قیمت : 198.000 تومان

غذای عروس هلندی و طوطی کوچک اوشکایا مناسب برای طوطی های دانه خوار ( عروس هلندی ، رزیلا ، کوتوله ، گرینجیک) می باشد. پروبیوتیک موجود در این غذا تنظیم کننده طبیعی فلور روده ها است. اکیناسه موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود، ال کارنیتین چربی سوز و موثر در تقویت سیستم ایمنی بدن است، سوربیتول عملکرد صفرا و گوارش را بهبود می دهد و DHA تاثیر مهمی در رشد و توسعه مغز و توان یادگیری دارد. وزن غذا 1 کیلوگرم است.

کد / انقضاء :
اسباب بازی پرنده آویز زنگوله دار

قیمت : 48.000 تومان

اسباب بازی پرنده از کنف و چوب مرغوب ساخته شده است و باعث سرگرمی و شادی پرنده شما می شود.

اندازه : 36 × 10سانتی متر    

غذای شاه طوطی اوشکایا
کد / انقضاء : 29-01-2025
غذای شاه طوطی اوشکایا

قیمت : 230.000 تومان

شاه طوطی (طوطی بزرگ اسکندر) پرنده ای عاطفی می باشد و رابطه عمیقی با نگهدارنده خود برقرار می کند ما برای این طوطیها غذای شاه طوطی اوشکایا را قراهم کرده ایم تا نزدیکترین تشابه را به آنچه در زادگاه خود مصرف می کند داشته باشد. غذای شاه طوطی اوشکایا از نظر ویتامینها ، مواد معدنی ، عناصر کمیاب ، اسیدهای آمینه بالانس گردیده و تمام نیاز پرنده را در تمام مراحل رشد تامین می کند. شما می توانید روزانه به همراه غذای شاه طوطی اوشکایا ، میوه و سیفی جات تازه که منع مصرف برای طوطی ها ندارد به پرنده خود بدهید. DHA از اسیدهای چرب امگا 3 می باشد که تاثیر مهمی در رشد و توسعه مغز وتوان یادگیری دارد. وزن غذا 1 کیلوگرم است.

کد / انقضاء : 19-02-2027
پودر ضد کک و کنه سگ و گربه و پرندگان یوروپت

قیمت : 218.000 تومان

پودر ضد کک و کنه یورو پت مناسب برای سگ ها ، گربه ها و پرندگان است. این پودر از بین برنده کک و کنه و حشرات موذی است که در فصل بهار و تابستان ممکن است بر روی پوست و موی بدن پت شما باشد.  پودر یوروپت از عفونت های پوستی جلوگیری می کند و باعث دفع انگل های خارجی ازبدن حیوان بدون ایجاد حساسیت پوستی می شود. این پودر بدون نیاز به آبکشی است. حجم پودر ضد کک و کنه 150 میلی گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 29-03-2025
سرلاک طوطی سانان اوشکایا

160 گرمی : 80.000 تومان

سرلاک طوطی سانان اوشکایا غذایی متعادل با فرمولی ویژه برای جوجه های تازه متولد شده است . این سرلاک تغذیه ای مناسب برای دستگاه گوارش کوچک جوجه ها تامین می کند و سبب رشد سریع جوجه ها می شود. پروبیوتیک،باعث ایجاد فلور میکروبی در  روده ها می شود و آنزیمها هضم و جذب پروتئین و کربوهیدرات را بهبود می بخشد. اسید فایر به دستگاه گوارش کمک می کند تا تجمع باکتریهای مفید صورت گیرد و از تکثیر عوامل بیماریزا جلوگیری می نماید. سرلاک پرنده اوشکایا مناسب برای جوجه تازه متولد شده انواع طوطی ها مانند عروس هلندی، کوتوله برزیلی، رزیلا، کاسکو، کاکادو، ملنگو،طوطی سبز و مرغ عشق می باشد.

نحوه مصرف : آب ولرم را به نسبت 2 به 1 ( 2 قسمت آب و یک قسمت سرلاک کاملا مخلوط نمایید و به وسیله سرنگ یا قاشق به جوجه بدهید. فقط زمانی به جوجه ها غذا بدهید که چینه دان آنها خالی باشد.

احتیاط : برای هر بار غذا دادن سرلاک را تازه درست کنید و از خوراندن مانده سرلاک جدا خودداری فرمایید. بعد از بازشدن درب قوطی در یخچال نگهداری می شود.

کد / انقضاء : 29-01-2025
غذای کاسکو و طوطی بزرگ اوشکایا

قیمت : 198.000 تومان

غذای کاسکو و طوطی بزرگ (طوطی خاکستری آفریقایی) اوشکایا غذایی ایده آل برای طوطی های بزرگ است.  این طوطی ها پرنده ای خجالتی و محبوب است که بالاترین توانایی تقلید صدا در بین تمام پرندگان را دارد. ما برای این طوطی ها غذایی فراهم کرده ایم تا نزدیکترین تشابه را به آنچه در زادگاه خود مصرف می کنند داشته باشد. غذای کاسکو از نظر ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه بالانس شده است و تمام نیاز پرنده را در تمام مراحل رشد تامین می کندو نیاز به افزودن هیچ مکمل تغذیه ای نخواهد بود. شما می توانید روزانه به همراه این غذا میوه و سیفی جات تازه که منع مصرف برای طوطی  ها ندارد به پرنده خود بدهید.  وزن غذا 750 گرم است.

کد / انقضاء : 08-10-1403
غذای آجیلی طوطی سانان تاپ فید

قیمت : 220.000 تومان

با توجه به احتیاجات غذایی طوطی سانان (طوطی ،  آمازون ، کاسکو ، ماکائو ، طوطی کاکادو و پاراکیت) از مواد اولیه ارگانیک و طبیعی تولید شده و موجب سلامتی و شادابی آن ها می گردد و از افسردگی آنها جلوگیری میکند . مواد غنی موجود در غذای طوطی تاپ فید باعث رشد و براقی پرها می گردد. طوطی سانان در صورت تغذیه مناسب عمر طولانی خواهند داشت که با استفاده از غذای طوطی تاپ فید می توانید از تغذیه ی مطلوب حیوان خانگی خود اطمینان حاصل کنید و زندگی بهتری را به او هدیه دهید.  وزن بسته 750 گرم است.

کد / انقضاء : 13-01-2026
اسپری مراقبت از پر یوروپت

قیمت : 150.000 تومان

اسپری مراقبت از پر یوروپت دارای روغن پالماروسو و روغن چریش است که برای افزایش سلامت پر تمامی پرندگان مناسب است. این اسپری از ریزش غیر طبیعی پرها جلوگیری می کند و باعث سلامت و زیبایی آنها می شود. اسپری مراقبت از پر یوروپت فقط برای استعمال خارجی است. حجم اسپری 150 میلی لیتر و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 1022
اسباب بازی پرنده چوب و کنف

قیمت : 55.000 تومان

این اسباب بازی ها از کنف و چوب مرغوب ساخته شده است و برای پرنده هیچ گونه ضرری ندارد. هدف از تهیه اسباب بازی برای پرندگان برطرف کردن حس جویدن و خردکردن در آنها است. اگر در قفس پرندگان بخصوص طوطی اسباب بازی برای مشغولیت و سرگرمی نباشد به پرهای خود آسیب می زند و همینطور منقارش رشد زیادی می کند. برای سرگرم شدن آنها 3 یا 4 عدد اسباب بازی مناسب اندازه قفس و پرنده نیاز است.

 

کد / انقضاء : 8805
اسباب بازی تاب پرنده سایز بزرگ

قیمت : 55.000 تومان

تاب پرنده از کنف و چوب مرغوب ساخته شده است و باعث سرگرمی و شادی پرنده شما می شود.

اندازه : طول: 20 سانت ارتفاع: 18 سانت

کد / انقضاء : 694987
ظرف آب و غذا پرنده سلن – فلزی گیره دار

سایز کوچک : 115.000 تومان

سایز متوسط : 125.000 تومان

ظرف غذای پرندگان سلن از جنس استیل با روکش لعابی تهیه شده است. این ظرف با بست به قفس پرنده وصل می شود. در ساخت این ظرف از هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده است و سلامت پرندگان را تضمین می کند. امکان رشد باکتری و قارچ در این ظروف وجود ندارد و به راحتی قابل شستشو و ضدعفونی هستند.

115,000 تومان125,000 تومان برای سفارش کلیک کنید
کد / انقضاء : 29-12-1403
تشویقی میل ورم پرندگان وودو

قیمت : 53.000 تومان

کرم خشک میلورم (Meal Worm) برای تغذیه انواع پرندگان ماهیان و خزندگان استفاده میشود.میل ورم(mealworm)نام علمی و تجاری این حشره است. کرم میل ورم جهت تغذیه آبزیان انواع پرندگان و ماهیهای زینتی  در سراسر دنیا بسیار رایج است. همچنین غذای کاملا طبیعی و مقوی برای پرورش و رشد انواع قناری ، مرغ مینا ، بلبل ، سهره ، جوجه ها ، بوقلمون ، مرغ شاخدار ، قرقاول ، بلدرچین ، اردک ، مرغ و انواع پرندگان کوچک مثل فنچ ها و…که به لطف پروتئین بسیار بالا و طبیعی بودن این کرم در رشد و سلامت پرنده ها و جوجه ها نقش بسزایی داشته و موجب شادابی و سرمستی حیوانات میگردد. به دلیل وجود آنتی اکسیدان های فراوان  و کلسیم تقویت همچنین تقویت کننده سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن بسته 50 گرم است.

کد / انقضاء : 29-03-2025
سرلاک مرغ مینا اوشکایا

125 گرمی : 45.000 تومان

مرغ مینا بر خلاف دیگر پرندگان زینتی و خانگی به یک رژیم غذایی خاص نیاز دارد. این سرلاک جهت تغذیه دستی جوجه ها از روزهای اولیه تولد فرموله شده است. همچنین می توان به عنوان غذای تقویتی یا تشویقی برای پرندگان بالغ نیز استفاده کرد. سرلاک پرنده اوشکایا مناسب برای جوجه تازه متولد شده انواع  پرندگان حشره خوار ، مرغ مینا ، بلبل و توکان مناسب است.

نحوه مصرف : آب یا آب میوه محاز به غذا اضافه نموده و به حالت گلوله های کوچک در آورید. سپس در اختیار پرنده قرار دهید.

احتیاط : زمانی به جوجه ها غذا دهید که چینه دان آنها خالی باشد ( در روزهای اول تقریبا هر سه ساعت یکبار). بعد از بیست روزگی پلت مخصوص مرغ مینا را شروع کنید. با توجه به غنی بودن محصول از پروتئین ، میزان مصرف آن بعد از یک ماهگی نباید از 45% غذای روزانه پرنده بیشتر باشد . خوراک مرطوب بیش از 12 ساعت قابل نگهداری نمی باشد. در پرندگان با سن و وزن بالا با نظر دامپزشک مصرف گردد.

غذای مرغ مینا اوشکایا
کد / انقضاء : 29-01-2025
غذای مرغ مینا اوشکایا

قیمت : 129.000 تومان

غذای مرغ مینا اوشکایا و پرندگان حشره خوار بالانس شده با اسیدهای آمینه و غنی از ویتامین و مواد معدنی است که با توجه به نیازهای روزانه مرغ مینا تولید شده است. رزماری به همراه سوربیتول عملکرد صفرا و گوارش را بهبود میبخشد. DHA تاثیر مهمی در رشد و توسعه مغز و توان یادگیری دارد. الکارنیتین چربی سوز و موثر در تقویت سیستم ایمنی است. ذغال اکتیو جاذب مواد مضر دستگاه گوارش و از بین برنده بوی نامطبوع می باشد. وزن غذا پرنده مرغ مینا 1 کیلوگرم است.