نمایش هر 22 نتیجه

کد / انقضاء : 19-02-2027
پودر ضد کک و کنه سگ و گربه و پرندگان یوروپت

قیمت : 218.000 تومان

پودر ضد کک و کنه یورو پت مناسب برای سگ ها ، گربه ها و پرندگان است. این پودر از بین برنده کک و کنه و حشرات موذی است که در فصل بهار و تابستان ممکن است بر روی پوست و موی بدن پت شما باشد.  پودر یوروپت از عفونت های پوستی جلوگیری می کند و باعث دفع انگل های خارجی ازبدن حیوان بدون ایجاد حساسیت پوستی می شود. این پودر بدون نیاز به آبکشی است. حجم پودر ضد کک و کنه 150 میلی گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 10-02-2026
قرص تقویت سیستم ایمنی گربه یوروپت

قیمت :  240.000 تومان

قرص مولتی ویتامین و تقویت کننده سیستم ایمنی گربه یورو پت حاوی بتاگلوکان وبیوتین است که ضروری بدن گربه می باشد. این محصول جهت افزایش شادابی و سلامت حیوان بوده و از کم بینایی پشمالوی شما جلوگیری می کند. این قرص به ویژه برای بچه گربه ها و همچنین گربه هایی که جراحت و یا جراحی داشته اند بسیار مناسب است. هر بسته شامل 100 عدد قرص و تولید کشور ترکیه است.

مقدار مصرف :

1 قرص در روز برای گربه های تا وزن 3 کیلوگرم

2 قرص در روز برای گربه های بالای 3 کیلوگرم

کد / انقضاء : 01-07-2026
شامپو بچه گربه و توله سگ یوروپت

قیمت : 345.000 تومان

شامپو بچه گربه و توله سگ یوروپت برای توله های همه نژادها مناسب است. این شامپو به حفظ سلامت پوست و مو کمک می کند و باعث درخشندگی مو ها می شود. قدرت نرم کننده این شامپو باعث می شود شما بعد از شستشو به راحتی بتوانید موهای پت خود را به راحتی شانه کنید.  حجم شامپو 400 میلی لیتر و ساخت ترکیه است.

کد / انقضاء : 01-07-2026
شامپوسگ و گربه یروپت جلوگیری از ریزش مو

قیمت : 370.000 تومان

شامپو جلوگیری از ریزش مو و تقویت پوست و مو یوروپت برای سگ ها و گربه ها مناسب است . توجه داشته باشید شامپو ها و مکمل های غذایی که از ریزش مو جلوگیری می کنند در صورتی عملکرد چشم گیری خواهند داشت که پت شما تمام ویتامین ها  و مواد معدنی لازم را از طریق یک  جیره غذایی با کیفیت و مناسب دریافت کند.  حجم شامپو 400 میلی لیتر و ساخت ترکیه است.

کد / انقضاء : 01-08-2026
اسپری دورکننده و ضد خرابکاری گربه یوروپت

قیمت : 270.000 تومان

با اسپری کردن این محصول روی اشیائی که گربه نباید به آنها نزدیک شوند یا سطح مکان‌هایی که نمی‌خواهید گربه به آنجا برود، می‌توانید مراحل تربیتی خود را تکمیل نمایید. حجم اسپری 250 میلی لیتر و تولید کشور ترکیه است.

نحوه مصرف : اسپری را از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری روی نقاطی که می خواهید حیوان خانگی شما از آنها دور بماند اسپری کنید، پس از پاشیدن اسپری روی سطوحی که با آب قابل تمیز کردن است مانند مبل، روکش مبل، فرش، موکت، پارکت، سطوح چوبی، آن ها را با دستمال یا دستمال مرطوب پاک کنید. قابل استفاده بر روی کلیه سطوح پارچه ای به جز ابریشم.

کد / انقضاء : 12-02-2025
خمیر مالت گربه یوروپت

قیمت :  202.000 تومان

خمیر مالت یورو پت (Europet) یک خوراک مکمل برای گربه های بالغ است که از تشکیل گلوله مویی جلوگیری می کند و به علت داشتین کلسیم و بیوتین به داشتن دندان ها و استخوان های سالم کمک می کند. همچنین باعث تقویت سیستم گوارش در گربه ها می شود. مصرف روزانه 2-3 سانتی متر مناسب است. وزن مالت 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 29-12-2026
علف خوراکی گربه یوروپت

قیمت : 105.000 تومان

علف گربه یورو پت کاملا طبیعی بوده و 80 درصد گربه ها به صورت غریزی از آن استقبال می کنند. علف گربه جایگزین مالت برای دفغ گلوله های مویی و همچنین جلوگیری از تشکیل آنها است. این محصول طبیعی سرشار از فیبر بوده و علاوه بر دارا بودن انواع ویتامین ها و مواد معدنی تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد سیستم گوارش گربه ها خواهد داشت.

نحوه آماده سازی: خاک را درون ظرف بریزید. دانه ها را به صورت گسترده به روی بستر بپاشید. توری مخصوص را روی ظرف کاشت بکشید. ظرف را در سطح صاف قرار داده (ترجیحا در فضای نور گیر) و به مدت 4 تا 7 روز به صورت روزانه آبیاری کامل نمایید. پس از هفت روز جوانه کاملا رشد کرده و آماده استفاده گربه می باشد. از افزودن هر گونه کود شیمیایی به بستر رشد دانه ها اکیدا خودداری فرمایید و از بستن سوراخ های کف ظرف خودداری فرمایید.

کد / انقضاء : 18-02-2026
مخمر ضد ریزش مو گربه یوروپت

قیمت :  239.000 تومان

قرص مخمر ضد ریزش مو یوروپت مناسب برای گربه ها و بچه گربه ها است و منبع خوبی از ویتامین های B و کروم معدنی است. ویتامین های B نقش اساسی در سلامت پوست،مو و چشم گربه شما دارند. آنها متابولیسم چربی، پروتئین و کربوهیدرات را تسهیل می کنند تا سطح انرژی گربه را بالا نگه دارند و از کبد و سیستم عصبی او حمایت کنند.  هر بسته شامل 150 عدد قرص و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 20-10-2026
خوشبو کننده خاک گربه یوروپت 4 رایحه

قیمت : 29.000 تومان

خوشبو کننده خاک یوروپت با رایحه های مختلف از بوی نامطبوع ظرف خاک گربه ها جلوگیری می کند. این بوگیر عملکرد بسیار قوی دارد و باعث از بین بردن بوی بد ظرف خاک میشود و چون دارای رایحه است آن را خوشبو می کند. این بو گیر باعث حذف و کنترل دائمی بو در دوره ی استفاده میشود. وزن هر ساشه 25 گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 20-10-2025
خمیر گلوکوزامین گربه یوروپت

قیمت :  210.000 تومان

گلوکوزامین یکی از چندین ماده طبیعی یا مواد مغذی است که به عنوان عوامل محافظ غضروف شناخته می شود و در درمان آرتریت در گربه ها استفاده می شود. این خمیر حاوی کلسیم و گلوکزامین مناسب برای سلامت مفاصل است و برای حفظ تراکم و توده استخوان ها مناسب است. شما میتوانید این خمیر را به صورت جداگانه و یا مخلوط با غذا برای بچه گربه ها و گربه های بالغ تمامی نژادها استفاده نمایید. وزن خمیر 100 گرم و تولید کشور ترکیه است. میزان مصرف : روزانه 2 تا 3 سانتی متر (تقریبا 1 بند انگشت)

کد / انقضاء : 20-01-2026
بستنی گربه یوروپت

قیمت تکی : 16.000 تومان

بستنی گربه یورو پت در بسته بندی تکی در طعم های مختلف یک میان وعده مقوی برای گربه های بالای 5 ماه محسوب می شود. این بستنی دارای همه ویتامین های لازم برای رشد بچه گربه ها است. محصولات یوروپت تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 01-07-2026
شامپو ضد کک و کنه یوروپت

قیمت : 375.000 تومان

شامپو ضد کک، کنه و سایر انگل های خارجی یوروپت برای دفع و جلوگیری از کک و کنه مناسب است. این شامپو با رایحه لاوندر است و آرامش خاصی به پت شما در حین شستشو می دهد و استرس او را کم می کند. پس از شستشو با شامپو ضد کک و کنه یورو پت، پت شما به مدت 21 روز در برابر حشرات موذی و انگل ها محافظت می شود و از جوجه ریزی تخم کک ها جلوگیری می شود. حجم شامپو 400 میلی لیتر و ساخت ترکیه است.

کد / انقضاء : 3393
شیشه شیر سگ و گربه یوروپت

قیمت : 110.000 تومان

اگر شما بچه گربه یتیم دارید و یا کوچولویی دارید که مادر آن توانایی شیر دادن به آن را ندارد، به شما نیاز دارد تا تغذیه ای که آن را زنده نگه می دارد، به آن بدهید. جهت شیر دادن به کوچولوی دوست داشتنی باید از شیشه شیر استفاده کنید . این شیشه شیر دارای پنج سری و یک برس برای شستشو و یک سوراخ کن می باشد . حجم شیشه شیر 60 میلی لیتر به همراه یک سر یدک و یک برس شستشو است و مناسب استفاده برای توله سگ و بچه گربه می باشد .

کد / انقضاء : 30-01-2027
فوم پنجه شور سگ و گربه یوروپت

قیمت : 277.000 تومان

اسپری تمیزکننده پنجه یوروپت برای سگ ها و گربه های همه نژادها و همه سنین مناسب است. شما با استفاده از این اسپری میتوانید بدون نیاز به شستشو پنجه های پت خود را ضد عفونی کنید. این محصول کاملا با پوست سازگار است و شما می توانید و نرمی و لطافت به پنجه ها می دهد. همچنین دارای رایحه ای ملایم برای از بین بردن بوی نامطبوع می باشد. حجم این محصول 150 میلی لیتر و ساخت ترکیه است.

کد / انقضاء : 30-01-2027
شامپو سگ و گربه یوروپت فوم آلوئه ورا

قیمت : 285.000 تومان

شامپو فومی سگ و گربه یوروپت با عصاره آلوئه ورا و وانیل برای داشتن پوست و مویی سالم بسیار ضروری است . این شامپو به صورت فوم  است و میتوانید به صورت خشک استفاده نمایید. شامپو را از پشت گردن تا دم پت بر روی موهای او اسپری می کنید و سپس با برس یا شانه تمام موهای بدن و زیر شکم را آغشته به فوم شانه کنید. سپس می توانید دستمال و یا حوله نمدار بر روی بدن پت بکشید. سعی کنید شامپو با چشم پت تماس نداشته باشد . حجم شامپو 200 میلی لیتر و ساخت ترکیه است.

کد / انقضاء : 10-09-2025
خمیر بیوتین پلاس گربه یوروپت درمان ریزش مو

قیمت :  225.000 تومان

خمیر بیوتین (پلاس) گربه یوروپت برای بچه گربه ها و گربه های بالغ تمامی نژادها مناسب است. شما میتوانید این خمیر را به صورت جداگانه و یا همراه با غذا به گربه خود بدهید. این خمیر با داشتین بیوتین ، زینک ، منیزیم و ویتامین E به صورت چشمگیری از ریزش مو چلوگیری می کند. این خمیر بدون رنگ دهنده ، طعم دهنده و قند می باشد. وزن خمیر 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

مقدار مصرف : روزانه 2 تا 3 سانتی متر ( تقریبا یک بند انگشت)

کد / انقضاء : 10-02-2025
خمیر مولتی ویتامین بچه گربه یوروپت

قیمت :  260.000 تومان

خمیر مولتی ویتامین بچه گربه یورو پت مناسب برای بچه گربه های تمامی نژاد ها است. شما میتوانید این خمیر را به صورت جداگانه و یا همراه با غذا به گربه خود بدهید. این خمیر حاوی کلسیم برای حفظ سلامت استخوان و دندان ها و حاوی تورین است کهبرای سلامت قلب و عروق و چشم مفید است. همچنین حاوی آمینواسید های مورد نیاز مناسب برای رشد بهتر می باشد. این خمیر شامل همه ویتامین ها  مو واد معدنی از جمله ویتامین های گروه B ، ویتامین K ، ویتامین C و ویتامین E  و … است. وزن خمیر 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

مقدار مصرف : روزانه 2 تا 3 سانتی متر ( تقریبا یک بند انگشت)

کد / انقضاء : 06-10-2025
خمیرتائورین یوروپت تقویت قلب و بینایی

قیمت : 222.000 تومان

خمیر تائورین یوروپت همراه با بیوتین و کلسیم برای تقویت قلب و بینایی در گربه ها است. از آنجای که ساختار بدنی گربه ها نمی تواند به تنهایی تائورین کافی را تولید کند، این ماده باید از طریق غذا جذب شود. وزن خمیر 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

ویژگی کلی :

  • تقویت عملکرد قلب و بینایی
  • دفع گلوله های مویی معده
  • خوش خوراک با هضم آسان
کد / انقضاء : 20-03-2026
شربت مولتی ویتامین یوروپت

قیمت : 270.000 تومان

شربت مولتی ویتامین گربه یوروپت با طعمی خوشمزه و دلپذیر برای بچه گربه و گربه های بالغ مناسب است . این شربت حاوی همه  ویتامین ها ، مکمل ها  و  مو مواد معدنی از جمله ویتامین A  , ویتامین B7 و B 12 است. محصولات یوروپت تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 06-10-2025
خمیر ضد استرس و آرامبخش گربه یوروپت

قیمت : 220.000 تومان

گربه ها در شرایط پر تنش مانند مراجعه به دامپزشک، جابجایی خانه ، آتش بازی های شب سال نو و چهارشنه سوری ، روابط خانوادگی جدید ، سفر در تعطیلات و …حساسیت و واکنش نشان می دهند. خمیر ضد استرس یوروپت حاوی موادی است که به گربه ها در چنین شرایطی آرامش می بخشد و زندگی آنها را آرام تر می کند.  وزن خمیر 10 گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 10-02-2025
خمیر مولتی ویتامین گربه یوروپت ویتامینه پلاس

قیمت :  220.000 تومان

خمیر مولتی ویتامین گربه یورو پت دارای تمامی ویتامین و  مواد معدنی ضروری برای گربه های بالغ است . این محصول با داشتن تورین کمک به حفظ سلامت قلب و چشم می کند و همچنین حاوی ال کارنتین، منیزیم، آهن، روی می باشد. وزن خمیر 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

مقدار مصرف : روزانه 2 تا 3 سانتی متر ( تقریبا یک بند انگشت)

کد / انقضاء : 10-02-2025
قرص مولتی ویتامین گربه یوروپت

قیمت :  269.000 تومان

مولتی ویتامین گربه یورو پت دارای تمامی ویتامین و  مواد معدنی ضروری برای گربه های بالغ است . این محصول با داشتن تورین کمک به حفظ سلامت قلب و چشم می کند و همچنین حاوی ال کارنتین، منیزیم، آهن، روی می باشد. هر بسته شامل 150 عدد قرص و تولید کشور ترکیه است.

مقدار مصرف : 1 قرص در روز برای گربه های تا وزن 3 کیلوگرم 2 قرص در روز برای گربه های بالای 3 کیلوگرم