لطفا توجه داشته باشید ورود، سفارش و استفاده شما از هر یک از خدمات پت شاپ شاپرک به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات این فروشگاه می باشد. این قوانین جهت رفاه و امنیت حیوان شما و جلوگیری از بروز مشکل برای ما و شما تعیین گردیده است . از اینکه با دقت آن را مطالعه می نمایید سپاس گذاریم .

تابعیت قوانین

کلیه فعالیتها، قوانین و اصول حاکم بر این فروشگاه اینترنتی پت شاپ شاپرک منطبق با قوانین و مقررات کسب و کارهای مجازی می باشد.

محصولات و کالاها

کلیه حقوق مرتبط با اضافه  و کم کردن کالا و محصولات یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای پت شاپ شاپرک محفوظ است.

بازگشت وجه

حق کنسل کردن سفارش برای شاپرک محفوظ و این فروشگاه موظف به بازگرداندن وجه سفارش طی 24 الی 48 ساعت می باشد.

1 – سفارشات در روزهای عادی تا ساعت 18 به ثبت برسند در همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 18 در فردای آن روز تحویل خواهند شد. سفارشات پنجشنبه که تا قبل از ساعت 13 ثبت شود در همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 13 در روز پنجشبه در اولین روز کاری ( شنبه ) ارسال خواهد شد .

2 – حق کنسل کردن سفارش برای شاپرک محفوظ و این فروشگاه موظف به بازگرداندن وجه سفارش طی 24 الی 48 ساعت می باشد ضمنا کلیه حقوق مرتبط با اضافه و کم کردن موجودی فروشگاه و محصولات یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای پت شاپ شاپرک محفوظ است و این فروشگاه می تواند با توجه به کالاهای موجود در بازار و رفاه مشتری فروش یک کالا را با صلاح دید خود قطع یا آغاز نماید.

3 – با آنکه کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط پت شاپ شاپرک بازرسی می شود؛ در صورت وجود نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش، مشتری می بایست مغایرت و یا ایراد را طی ۲۴ ساعت به فروشگاه شاپرک اطلاع دهد تا تعویض و ارسال مجدد به صورت رایگان در اولین فرصت انجام شود.

4 – خسارت در حین حمل و نقل بر عهده شرکت حمل کننده می باشد با این حال جهت رفاه حال مشتری توسط پت شاپ شاپرک پیگیری می گردد و در صورت امکان و وجود کالا سفارش مجدد ارسال خواهد شد. تحویل محصولات خریداری شده به صورت حضوری نیز امکان پذیر می باشد.
5 – کلیه محصولات خریداری شده به غیر از غذاهای باز قابل تعویض می باشد. بدیهی است برای تعویض شدن کالا شرایط اولیه کالا نظیر شکل ظاهری و پلمپ بودن می بایست حفظ شده باشد. هزینه پیک جهت تعویض به عهده مشتری است یا این تعویض می تواند با سفارش بعدی انجام شود. ضمنا شما می‌توانید به صورت حضوری اقدام به تعویض کالا نمایید. در نظر داشته باشید سفارشاتی که برای شما ساخته یا دوخته می شود (مانند محصولات نیناپت) و غذاهای کیلویی و باز امکان تعویض ندارد .
6 – امکان تعویض با ارسال اقتصادی یا رایگان وجود ندارد. در تهران در صورتی که مایل به تعویض هستید باید ارسال عادی یا اکسپرس را انتخاب نمایید و برای شهرستان ها کالا باید با تیپاکس برای ما ارسال شود و هزینه در تمام موارد به عهده مشتری می باشد .
7 – در صورتی که مایل به عودت وجه به صورت نقدی باشید در صورتی که سفارش ارسال نشده باشد هزینه کامل با کسر 10 درصد (مالیاتی که با توجه به پرداخت شما از ما دریافت می شود) هزینه قابل عودت می باشد . در صورتی محصول برای شما ارسال شده باشد . هزینه ارسال نیز از این مبلغ کسر خواهد شد . به همین منظور پیشنهاد ما برگشت هزینه در پنل کاربری و استفاده آن در خرید های بعدی می باشد.
8 – امکان ارسال اکسپرس در روزهای تعطیل و چمعه ها وجود ندارد و این سفارشات در اولین روز کاری به صورت اکسپرس ارسال خواهند شد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد ارسال توضیحات را در پایین صفحه مطالعه نمایید .
9 – کالاهایی که به سفارش شما و با توجه به رنگ درخواستی شما ساخته می شود ، مانند تشک ها و درخت های نیناپت یا غذاهایی که برای شما خریداری شده به هیچ عنوان امکان تعویض ندارند .
10 – تاریخ انقضاء محصولات در صفحه محصول درج شده اما از آنجایی که محصولات فروشگاه ممکن است چند پارت واردات با تاریخ های تولید متفاوت باشد تعهد ما بر این است که محصولات خریداری شده مقدار زمان قابل قبولی برای استفاده داشته باشند . ضمنا در صورت باز نشدن محصول امکان تعویض وجود خواهد داشت. (هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود) .
11 – گاهی موارد با توجه به وزن سفارش و فاصله سفارش دهنده ممکن ارسال شامل هزینه مازاد گردد. (مانند چیتگر ، امام زاده داوود ، کیلومتر جاده مخصوص . بعد از چهار راه دماوند یا ترمینال شرق ، انتهای جنت آباد ، بالای دار آباد ، اسلامشهر ، شهر ری ، شهرک حکیمیه ، دریاچه خلیج فارس و …) برای ارسال این موارد بهتر است ارسال اکسپرس را انتخاب نمایید تا ارسال با تاخیر همراه نباشد.

سفارشات با ارسال اکسپرس ویژه شهر تهران می باشد و سفارش شما به صورت اختصاصی بسته بندی و همان لحظه ارسال می شود. زمان تحویل سفارش از نیم ساعت تا حدود یک ساعت می باشد. در صورتی که برای تحویل کالای خود عجله دارید یا زمان محدودی در منزل هستید این بهترین انتخاب است. سفارشات ثبت شده تا ساعت 18 فوری برای شما ارسال می شود. سفارشات اکسپرس ثبت شده بعد از ساعت 18 در روز بعد کاری قبل از ساعت 12 به دست شما خواهد رسید. اگر سفارش اکسپرس شما 5 شنبه بعد از ساعت 13 ثبت شده باشد اولین روز کاری (شنبه) اول وقت برای شما ارسال می شود . جمعه ها و تعطیلات رسمی پت شاپ شاپرک هیچ گونه ارسالی ندارد. سفارشاتی که نیاز به ساخت دارند در صورتی که اکسپرس ثبت شوند به محض آماده شدن ارسال می شود. در صورت سوال شما می توانید با شماره 91001864 تماس حاصل نمایید.

ارسال اقتصادی مخصوص سفارشات تا 5 کیلوگرم می باشد. سفارشات راس ساعت ۱4 توسط شرکت ارسال کننده جمع آوری شده و ارسال آن آغاز می گردد در صورتی که سفارش شما بعد از ساعت 14 ثبت گردد احتمالا مرسوله فردا به دست شما خواهد رسید. در روزهایی که حجم سفارشات بالاست امکان دارد سفارش با تاخیر یک یا دو روزه به دست شما برسد. بنابراین اگر به هر دلیل دریافت سفارش در همان روز برای شما مهم است و حیوان شما غذا ندارد یا مسافر هستید یا آدرس محل کار شماست یا … لطفا ارسال عادی یا اکسپرس انتخاب کنید. (نگی نگفتیم) . این سفارش بیشتر مناسب افرادی است که همیشه یک نفر برای تحویل سفارش در دسترس باشد (نکته امنیتی : طبق مقررات امنیت داخلی ساختمان پیک اجازه ورود به مجتمع های مسکونی ، اداری یا تجاری را ندارد و بسته جلوی درب تحویل داده خواهد شد اما در صورت درخواست و اصرار مشتری ، بروز هرگونه خسارت و یا ارتکاب جرم به عهده طرفین می باشد و پت شاپ شاپرک هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت)  هزینه سفارش در تمام نقاط تهران ثابت و کاملا مقرون به صرفه می باشد. ساعتی که سفارش به دست شما میرسد دقیق مشخص نمی باشد، اما این بازه زمانی بین ساعت 16 الی 21 خواهد بود ؛ بنابراین بهتر است نشانی مکانی را ثبت نمایید که طی این زمان شخصی برای دریافت مرسوله شما حضور داشته باشد.

در روزهای بارانی و روزهایی مانند بین تعطیلات احتمال تاخیر یک یا دو روزه بیشتر خواهد.

ارسال عادی تهران با پیک ارسال و در همان روز ارسال خواهند شد. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 18 ثبت شده باشد در همان روز ارسال خواهد شد و الباقی در روز بعد به دست شما خواهد رسید، در صورتی که نیاز به دریافت سریع تر دارید ارسال اکسپرس را انتخاب نمایید. زمان ارسال سفارش با شما به صورت تلفنی هماهنگ می گردد. زمان ارسال سفارش بین 2 تا 5 ساعت کاری می باشد ولی در نظر داشته باشید در روزهای پیک کاری مانند شنبه ها زمان تحویل ممکن است مقداری طولانی تر باشد ولی همان روز به دست شما خواهد رسید. ارسال سفارشات 5 شنبه تا ساعت 13 می باشد و سفارشات بعد از این ساعت در اولین روز کاری (شنبه) ارسال خواهد شد.
(نکته امنیتی : طبق مقررات امنیت داخلی ساختمان پیک اجازه ورود به مجتمع های مسکونی ، اداری یا تجاری را ندارد و بسته جلوی درب تحویل داده خواهد شد اما در صورت درخواست و اصرار مشتری ، بروز هرگونه خسارت و یا ارتکاب جرم به عهده طرفین می باشد و پت شاپ شاپرک هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت)

در روزهای بارانی و روزهایی مانند بین تعطیلات ممکن است گاهی با تاخیر بیشتری ارسال شود.

هزینه ارسال با باربری وطن بسیار کم و اقتصادی می باشد و سفارش به دفتر باربری شهر شما ارسال می شود. هزینه ارسال تا دفتر باربری و تحویل به آن در تهران برای بارهای کوچک رایگان و برای سفارشات ده کیلو به بالا و محصولات سایز بزرگ مبلغی معادل 10 تا 20 هزار تومان به عنوان هزینه بسته بندی محاسبه می گردد و هزینه ارسال تا شهر شما به صورت پس کرایه در مقصد از شما دریافت میگردد. این روش ارسال مناسب سفارشات سنگین و بزرگ است اما برای سفارشات شکستنی مناسب نیست.

در ارسال با تیپاکس سفارش درب منزل تحویل شما میگردد ولی هزینه آن نسبت به باربری بیشتر می باشد. در بسته بندی های بزرگ یا سنگین مانند سطل خاک گربه یا توالت سگ یا جای خواب بزرگ یا خاک گربه وزن بالا هزینه آن خیلی زیاد خواهد که این سایز ها علاوه بر هزینه تیپاکس هزینه ای معادل 10 تا 20 هزار تومان به عنوان بسته بندی به مبلغ سفارش اضافه میگردد و بسته توسط خود تیپاکس از ما دریافت خواهد شد. پیشنهاد ما برای سفارشات سنگین و بزرگ باربری است. مدت زمان در ارسال باربری و تیپاکس یکسان می باشد. برای جزیره کیش هزینه تیپاکس بسیار بالاست و بهتر است شما پست را انتخاب نمایید .

هزینه ارسال با پست تا 10 کیلوگرم 35 تا 45 هزار تومان می باشد و بالای ده کیلو به صورت خودکار محاسبه میشود. ضمنا در این روش سفارش درب منزل تحویل شما می گردد. این روش برای سفارشات کوچک و سفارشات سطل خاک و شکستنی بسیار مناسب سریع است.

سفارشات تهران را می توانید به صورت حضوری نیز دریافت کنید. بدین منظور شما پس از ثبت سفارش و انجام هماهنگی جهت تحویل می توانید با مراجعه به پت شاپ شاپرک سفارش خود را دریافت نمایید. بهتر از قبل از مراجعه حضوری و جلوگیری از اتلاف وقت ساعت دریافت را تلفنی هماهنگ نمایید. ساعات کاری ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 13 می باشد . پت شاپ شاپرک جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل می باشد.

جهت کمک به حیوانات خیابانی اینجا کلیک کنید . کمترین مبلغ هم می تواند نجات بخش باشد

قصد از راه اندازی این صفحه در درجه اول کمک به گربه های بدون سرپرست خیابانی می باشد که یا مورد حیوان آزاری قرار گرفته اند یا در خیابان دچار تصادف یا بیماری شده اند . شما هم با کلیک بر روی دکمه روبرو میتوانید به آنها کمک کنید.