مسواک زدن دندان سگ از کارهای واجبی است که به سلامت و بهداشت دهان و دندان سگ بسیار کمک میکند و طول عمر سلامتی سگ را افزایش میدهد و باید از کارهای واجب و روز مره ای شود که حداقل 5 بار در هفته انجام میشود پس یادگیری نحوه ی درست مسواک زدن اهمیت بسزایی دارد. برای مسواک زدن دندان های سگ لازم نیست که تمام دندان های او را ببینید و دهان او را کاملا باز نگه دارید زیرا سگ ها این کار را دوست ندارند و از خود مقاومت نشان دهید. برای این کار ابتدا باید به اطراف دهان سگ دست بزنید و گوشه ی لب های سگ را به حالا نوازش بگیرید و لمس کنید اگر از همان ابتدا با لمس کردن از خود مقاومت نشان داد و یا روی خودش را برگرداند و یا حرکتی انجام داد که نشان دهنده ناراحتی او بود بهتر است این کار را شروع نکنید و او را عصبانی نکنید تا وقتی که آمادگی لازم را پیدا کند ، اگر مقاومت نکرد بعد از نوازش اطراف دهان او جلوی پوزه ی او را بگیرید به طوری که نتواند دهانش را باز کند ، سپس با دست دیگر خود لب های کناری سگ را بالا زده و بادست روی دندان های کناری بکشید و سپس کمی روی لثه هایش بکشید ، پس از آن کمی خمیر دندان روی انگشت خود بریزید و جلوی دهان و بینی سگ بگیرید تا از بو یا مزه ی آن خوشش بیاید سپس خمیر دندان را روی مسواک بزنید و همان کاری که قبلا با دست روی دندان ها انجام دادید این بار با مسواک انجام دهید. بعد از این کار سگ را تمجید کنید و به او تشویقی دهید تا این کار را جزو کارهای لذت بخش بداند.

در بالا نحوه مسواک زدن سگ آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد محصول : 012021

تمیزکننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه

قیمت : 45.000 تومان

اسپری تمیز کننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه کمک به حفظ سلامت دندان حیوان خانگی گران بهای شما میکند. و  دارای ترکیبات طبیعی با خواص ضد انعطاف پذیری است که به از بین بردن پلاک ، تارتار ، باکتری ، و بیماری های پریو دنتال کمک میکند.

45,000 تومان
کد محصول : 85939899

مسواک

قیمت :32.000 تومان

بهداشت دهان و دندان نکته بسیار مهمی در سگ ها و گربه ها می باشد که کمتر مورد توجه صاحبان آنها قرار می گیرد مسواک زدن منظم دندان های حیوانات خانگی با استفاده از خمیر دندان های مخصوص به داشتن دندان هایی زیبا ، تمیز و بدن جرم بسیار کمک می کند همچنین باعث از بین رفتن بوی بد دهان نیز می شود .

این مسواک با داشتن دو سری با دو سایز متفاوت باعث می شود که شما بتوانید از همان سنین پایین حیوان خود را به این کار عادت بدهید .

قابل استفاده برای نژاد های مختلف 

سایز : 2.3 × 19 × 1.5 سانتی متر

32,000 تومان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *