آموزش مسواک زدن دندان سگ

مسواک زدن دندان سگ از کارهای واجبی است که به سلامت و بهداشت دهان و دندان سگ بسیار کمک میکند و طول عمر سلامتی سگ را افزایش میدهد و باید از کارهای واجب و روز مره ای شود که حداقل 5 بار در هفته انجام میشود پس یادگیری نحوه ی درست مسواک زدن اهمیت بسزایی دارد. برای مسواک زدن دندان های سگ لازم نیست که تمام دندان های او را ببینید و دهان او را کاملا باز نگه دارید زیرا سگ ها این کار را دوست ندارند و از خود مقاومت نشان دهید. برای این کار ابتدا باید به اطراف دهان سگ دست بزنید و گوشه ی لب های سگ را به حالا نوازش بگیرید و لمس کنید اگر از همان ابتدا با لمس کردن از خود مقاومت نشان داد و یا روی خودش را برگرداند و یا حرکتی انجام داد که نشان دهنده ناراحتی او بود بهتر است این کار را شروع نکنید و او را عصبانی نکنید تا وقتی که آمادگی لازم را پیدا کند ، اگر مقاومت نکرد بعد از نوازش اطراف دهان او جلوی پوزه ی او را بگیرید به طوری که نتواند دهانش را باز کند ، سپس با دست دیگر خود لب های کناری سگ را بالا زده و بادست روی دندان های کناری بکشید و سپس کمی روی لثه هایش بکشید ، پس از آن کمی خمیر دندان روی انگشت خود بریزید و جلوی دهان و بینی سگ بگیرید تا از بو یا مزه ی آن خوشش بیاید سپس خمیر دندان را روی مسواک بزنید و همان کاری که قبلا با دست روی دندان ها انجام دادید این بار با مسواک انجام دهید. بعد از این کار سگ را تمجید کنید و به او تشویقی دهید تا این کار را جزو کارهای لذت بخش بداند.

در بالا نحوه مسواک زدن سگ آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

اسپری شستشوی دهان و دندان سگ و گربه
کد محصول : 234014
تمیزکننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه

قیمت : 55.000 تومان

اسپری تمیز کننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه کمک به حفظ سلامت دندان حیوان خانگی گران بهای شما میکند. و  دارای ترکیبات طبیعی با خواص ضد انعطاف پذیری است که به از بین بردن پلاک ، تارتار ، باکتری ، و بیماری های پریو دنتال کمک میکند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.