برای سلامت دندان گربه باید مسواک زدن دندان را هرچه زودتر شروع کنید وسلامتی دهان و دندان گربه خود را افزایش دهید ، برای این کار ابتدا باید بالا سر گربه بایستید زیرا روبرو ایستادن برای این کار استرس گربه ها را بالا میبرد ، بعد از قرار گرفتن در جای مناسب دهان و اطراف دهان گربه ی خود را با احتیاط ماساژ دهید و ببینید چه عکس العملی از خود نشان میدهد ، اگر دوست نداشت سعی کنید آرام و آماده اش کنید ، سپس کمی خمیر دندان روی انگشت خود بمالید و به سمت او ببرید که بو یا طعم خمیر دندان را دوست داشته باشد ، بعد از آن سر گربه ی خود را بگیرید و قسمت فک پایینی او را نگه دارید و با انگشت روی دندان ها بکشید ، وقتی بعد از چند وقت گربه ی شما به این امر عادت کرد این عمل را با مسواک انجام دهید و سعی کنید این امر را در کارهای روزمره خود قرار دهید ( روزی یکبار ) ، تشویق و تمجید گربه یتان بعد از هربار تمیزی دندان فراموش نشود.

در بالا نحوه مسواک زدن دندان گربه آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد محصول : 012021

تمیزکننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه

قیمت : 45.000 تومان

اسپری تمیز کننده و شستشو دهنده دندان سگ و گربه کمک به حفظ سلامت دندان حیوان خانگی گران بهای شما میکند. و  دارای ترکیبات طبیعی با خواص ضد انعطاف پذیری است که به از بین بردن پلاک ، تارتار ، باکتری ، و بیماری های پریو دنتال کمک میکند.

45,000 تومان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *