آموزش مسواک زدن دندان گربه

برای سلامت دندان گربه باید مسواک زدن دندان را هرچه زودتر شروع کنید وسلامتی دهان و دندان گربه خود را افزایش دهید ، برای این کار ابتدا باید بالا سر گربه بایستید زیرا روبرو ایستادن برای این کار استرس گربه ها را بالا میبرد ، بعد از قرار گرفتن در جای مناسب دهان و اطراف دهان گربه ی خود را با احتیاط ماساژ دهید و ببینید چه عکس العملی از خود نشان میدهد ، اگر دوست نداشت سعی کنید آرام و آماده اش کنید ، سپس کمی خمیر دندان روی انگشت خود بمالید و به سمت او ببرید که بو یا طعم خمیر دندان را دوست داشته باشد ، بعد از آن سر گربه ی خود را بگیرید و قسمت فک پایینی او را نگه دارید و با انگشت روی دندان ها بکشید ، وقتی بعد از چند وقت گربه ی شما به این امر عادت کرد این عمل را با مسواک انجام دهید و سعی کنید این امر را در کارهای روزمره خود قرار دهید ( روزی یکبار ) ، تشویق و تمجید گربه یتان بعد از هربار تمیزی دندان فراموش نشود.

در بالا نحوه مسواک زدن دندان گربه آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد / انقضاء : 14117
مسواک سه بعدی سگ و گربه

قیمت :160.000 تومان

بهداشت دهان و دندان نکته بسیار مهمی در سگ ها و گربه ها می باشد که کمتر مورد توجه صاحبان آنها قرار می گیرد مسواک زدن منظم دندان های حیوانات خانگی با استفاده از خمیر دندان های مخصوص به داشتن دندان هایی زیبا ، تمیز و بدن جرم بسیار کمک می کند همچنین باعث از بین رفتن بوی بد دهان نیز می شود . قابل استفاده برای نژاد های مختلف 

کد / انقضاء : LQ07
مسواک سگ و گربه – ست سه عددی

قیمت : 130.000 تومان

بهداشت دهان و دندان نکته بسیار مهمی در سگ ها و گربه ها می باشد که کمتر مورد توجه صاحبان آنها قرار می گیرد مسواک زدن منظم دندان های حیوانات خانگی با استفاده از خمیر دندان های مخصوص به داشتن دندان هایی زیبا ، تمیز و بدن جرم بسیار کمک می کند همچنین باعث از بین رفتن بوی بد دهان نیز می شود .

این مسواک دارای 4 سری می باشد که دو تا از آنها به صورت انگشتی قابل استفاده است و یک سری مخصوص ماساژ لثه می باشد .

قابل استفاده برای نژاد های مختلف. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.