نمایش هر 8 نتیجه

کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای سگ عقیم شده ساکولنس مدل رژیمی

3 کیلویی : 1.400.000 تومان

غذای فرانسوی پرمیوم سگ ساکولنس یک غذای رژیمی برای سگ های عقیم شده و سگ هایی که در معرض چاقی و افزایش وزن قرار دارند مناسب است. چربی کاهش یافته و پروتئین بالا کمک به کاهش وزن سگ ها می کند. این غذا سرشار از ال کارنیتین است که به تدریج چربی اضافی را از بین می برد و در عین حال توده عضلانی را حفظ می کند. فیبر بالای این غذا باعث ایجاد احساس سیری می شود. گلوکوزامین، کندرویتین موجود در غذا باعث تقویت مفاصل و زیبایی پوست و مو می شود. این غذا تولید کشور فرانسه است.

ویژگی کلی :

 • غذای کاملاً رژیمی و مخصوص سگ های عقیم شده
 • سرشار از ال-کارنتین جهت کنترل وزن
 • حاوی مخمر زینک و بیوتین جهت تقویت و درخشندگی پوست و مو
 • هضم آسان
کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای سگ ساکولنس نژادهای بزرگ

3 کیلویی : 1.580.000 تومان

غذای فرانسوی پرمیوم سگ ساکولنس برای سگ های بالغ با فعالیت زیاد مناسب است. این غذا بسیار با کیفیت و بسیار خوش خوراک  است و همه نیازهای تغذیه ای سگ های پر جنب و جوش را فراهم می کند و با متابولیسم سگهای فعال سازگار می باشد. این غذا غنی شده با گلوکزامین و کندوروتین جهت تقویت مفاصل است و حاوی مخمر زینک و بیوتین جهت تقویت و درخشندگی پوست و موها است. این غذا تولید کشور فرانسه است.

کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای سگ بابین گوشت بره گوارشهای حساس

2 کیلویی : 2.190.000 تومان

غذای سگ گوارش حساس بابین با داشتن فرمول تغذیه ای متعادل که به حمایت از سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. این ماده حاوی پروتئین های قابل هضم (L.I.P) است ، ترکیبی از پری بیوتیک ها و فیبرها برای ایجاد فلور روده متعادل کمک می کند. در این محصول از پروتئین های بسیار با کیفیت استفاده شده است  تا کلیه اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز سگ شما را در قالب بسیار قابل هضم تأمین کند. این غذا تولید کشور فرانسه است.

ویژگی کلی :

 • غنی شده با ال کارنتین جهت کنترل وزن در شرایط ایده آل
 • حاوی فیبر بالا جهت هضم آسان غذا
 • فرموله شده برای سگهای حساس به غلات و گلوتن
 • سرشار از بیوتین برای سلامت و درخشندگی پوست و مو
 • به همراه گلوکزامین و کندرویتین برای تقویت مفاصل
کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای فرانسوی سگ عقیم بابین نژاد کوچک

2 کیلویی : 2.150.000 تومان

غذای فرانسوی سوپرپرمیوم سگ عقیم نژاد کوچک بابین (Babin) تهیه شده از گوشت مرغ با دانه های اندازه و بافتی خاص است که با مورفولوژی سگ های کوچک سازگار شده است و آنها را مجبور به جویدن می کند. به لطف طعم عالی حتی بد اشتهاترین سگ ها این غذا را دوست دارند. این غذا با داشتن ویتامین ها و اسیدهای چرب امگا باعث داشتن پوست و مویی براق و سالم می شود.  این غذا تولید کشور فرانسه است.

کد / انقضاء : 20-07-2025
غذای فرانسوی سگ بالغ بابین همه نژادها

3 کیلویی : 2.600.000 تومان

غذای فرانسوی سوپر پرمیوم سگ بابین (Babin)  مناسب برای همه نژادها است و از گوشت اردک تهیه شده است. به لطف طعم عالی  حتی بد اشتهاترین سگ ها این غذا را دوست دارند. این غذا با داشتن ویتامین ها و اسیدهای چرب امگا باعث داشتن پوست و مویی براق و سالم می شود.  این غذا تولید کشور فرانسه است.

کد / انقضاء : 29-02-2025
طعم دهنده غذا سگ و گربه بابین

قیمت : 550.000 تومان

طعم دهنده ویتامینه و مکمل غذایی هایی بابین برای سگ ها و گربه های غذا بسیار مناسب است . این طعم دهنده ها در چند طعم موجود است و باعث می شود پت شما غذای خود را با اشتهای بیشتری بخورد. این طعم دهنده ها  غنی از مواد معدنی و ویتامین ها است . وزن هر بسنه 45 گرم و تولید کشور فرانسه است.

کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای سگ بابین گوارش حساس و بدون غلات

3 کیلویی : 2.300.000 تومان

غذای فرانسوی سوپرپرمیوم سگ بابین (Babin) برای سگ های کوچک همه نژادها با گوارش حساس و  دارای حساسیت به غلات مناسب است.  این محصول غنی از پروتئین مرغ میباشد و نیازهای سگ هایی را که نسبت به غلات و گلوتن تحمل نمیکنند، برآورده میکند. سطح بالای پروتئین با منشاء حیوانی با کیفیت بالا ) 75 %، مرغ، قزل آلا و تخم مرغ(، همراه با منابع جایگزین کربوهیدرات )سیب زمینی، نخود، عدس بلوند، نخود زرد( آن را به یک غذای بسیار قابل هضم تبدیل میکند.این غذا شامل مجموعهای از گیاهان، مخمر آبجو و دانههای غنی از اسیدهای چرب ضروری است که باعث سلامت پوست و پوشش میشود.  این غذا تولید کشور فرانسه است.

ویژگی کلی :

 • به لطف مجموعه گلوکزامین و کندرویتین از مفاصل حمایت می کند
 • حاوی گلوکزامین و کندرویتین جهت تقویت مفاصل و اسکلت بندی
 • به همراه ال-کارنتین
 • سرشار از مخمر و زینک جهت حمایت از پوشش مو و پوست
 • هضم بسیار آسان
کد / انقضاء : 29-07-2025
غذای سگ هایپو آلرژنیک بابین

2 کیلویی : 2.200.000 تومان

غذای هایپو آلرژنیک بابین برای  همه نژادهای سگ مبتلا به آلرژی یا مشکلات گوارشی (عدم تحمل مواد غذایی) است. علائم آلرژی معمولا با علائم پوستی یا گوارشی نشان داده می شود. این غذا برای سگ های دارای آلرژی غذایی ، عدم تحمل غذایی، بیماری التهابی روده ، اسهال مزمن ، رشد باکتری و نارسایی پانکراس مناسب است. این غذا تولید کشور فرانسه است.

ویژگی کلی :

 • منبع منحصر به فرد و کمیاب پروتئین حیوانی لارو تنبریون
 • حاوی کربوهیدارت های بسیار قابل هضم
 • سرشار از مخمر امگا 3 و امگا 6 جهت حمایت و درخشش پوست مو