نمایش هر 9 نتیجه

غذای سگ بوش ادالت اکتیو (انرژی بالا)طعم مرغ
کد / انقضاء : 12-12-2023
غذای سگ اکتیو بوش – اصل آلمان

3کیلو:1.400.000 تومان

عذای سگ اکتیو بوش (Bosch Active) مخصوص سگهای پر تحرک تمامی نژادها می باشد. این محصول حاوی مرغ تازه %25 میباشد و منبع پروتئین بالا و با کیفیت است.عصاره صدف موجود در این غذا از بروز آسیب های مفصلی و استخوانی جلوگیری می کند .پلی ساریدهای موجود در این محصول باعث تقویت سیستم ایمنی و رشد باکتریهای مفید دستگاه گوارش می شود. این غذا تولید کشور آلمان است.

ویژگی کلی :

 • پروتئین بالا 
 • عصاره صدف باعث تحکیم مفاصل و استخوانها
 • پلی سارید های موجود تقویت سیستم ایمنی
غذای خشک سگ
کد / انقضاء : 29-01-2024
غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش – بره و برنج

3 کیلویی:1.485.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (bosch) آلمان با طعم بره و برنج به طور خاص برای سگ های بالغ از نژادهای کوچک می باشد و به ویژه برای سگ های حساس به غذا مناسب است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش بدون غلات، حاوی گلوتن، حاوی آرد گوشتی بره از پتانسل آلرژیک کم در کنار مرغ تازه (حداقل 25٪) تولید می شود. با توجه به اضافه شدن یک مجتمع ایمنی حاوی مانان و گلوکان، فلور روده تثبیت شده و سیستم ایمنی تقویت می شود.

ویژگی کلی :

 • بدون غلات حاوی گلوتن (بدون گندم)
 • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
 • ملایم با معده و به راحتی قابل هضم است
 • کروکت کوچک حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و تقویت سیستم ایمنی بدن
کد / انقضاء : 29-06-2024
تشویقی دنتال سگ بوش سامی

قیمت : 370.000 تومان

تشویقی سگ بوش سامی مدل دنتال  تهیه شده از گوشت قرمز ، برای مراقبت از دندان و پیشگیری و کنترل موثر جرم و پلاک ضروری است. تشویقی میله ای با بوی خوشمزه با آلوئه ورا، اکالیپتوس و روغن نارگیل و همچنین سیب و انار  است. اسنک های دنتال سامی علاوه بر مسواک زدن منظم، افزودنی های فوق العاده ای برای مراقبت از دندان دارند. جویدن میله ها لثه ها را تحریک می کند، بقایای غذا را از بین می برد و از تجمع جرم جلوگیری می کند. وزن هر بسته 250 گرم و تولید کشور آلمان است.

ویژگی کلی :

 • مواد اولیه مفید و طبیعی
 • جلوگیری از پوسیدگی دندان و ماساژ لثه ها
 • محتوای پروتئین بالا، بدون قند و گلوتن
کد / انقضاء : 29-06-2024
تشویقی سگ بوش سامی گوشت مرغ و اردک

قیمت : 330.000 تومان

تشویقی سگ بوش سامی با طعم گوشت مرغ و اردک برای همه نژادهای سگ مناسب است . این میان وعده به صورت نوارهای لذیذ از گوشت مرغ و اردک به همراه تکه های موز و کدو حلوایی است. اسنک بوش سامی بدون غلات است (گلوتن) است. وزن هر بسته 180 گرم و تولید کشور آلمان است.

ویژگی کلی :

 • مواد اولیه مفید و طبیعی
 • جلوگیری از پوسیدگی دندان و ماساژ لثه ها
 • طعم لطیف و ظاهر اشتها آور
 • محتوای پروتئین بالا، بدون قند و گلوتن
کد / انقضاء : 29-12-2023
غذای سگ بوش گوشت گاو پخته شده در فر

2.5 کیلویی : 1.750.000 تومان

غذای سگ بالغ بوش از گوشت گاو پخته شده در فر تهیه شده است و برای همه نژادهای سگ مناسب است. گوشت گاو تازه اسیدهای آمینه ارزشمندی دارد که از متابولیسم ماهیچه سگ شما پشتیبانی می کند. چربی های خوش طعم موجود در گوشت به عنوان تامین کننده انرژی عمل می کنند. علاوه بر این، گوشت گاو بسیار قابل هضم و فوق العاده خوشمزه است. گوشت گاو به عنوان تنها منبع پروتئین حیوانی (پروتئین حیوانی منفرد) و سیب زمینی بسیار قابل هضم (بدون غلات و گلوتن که در فر پخته شده است حتی برای توله های حساس از نظر تغذیه ای که از عدم تحمل غذایی و آلرژی رنج می برند، مناسب است. غذای بوش تولید کشور آلمان است.

غذای سگ بوش ادالت برای سگهای حساس به غذا و مشکل گوارش
کد / انقضاء : 29-01-2024
غذای سگ بالغ بوش (حساس به غذا ،گوارش حساس و مشکل پوستی)

3 کیلویی : 1.485.000 تومان

غذای سگ بوش  سنستیو تولید شده برای سگ بالغ با گوارش حساس می باشد. این محصول ساخت شرکت بوش آلمان حاوی گوشت بره به طور خاص برای سگ بالغ  حساس به غذا  تولید شده است. و این غذا شامل 37.5 % برنج وسیب زمینی است و فاقد هرگونه غلات (فاقد گلوتن) که باعث حساسیت میشود است. میزان انرژی این غذا به صورتی است که انرژی لازم روزانه سگ رو فراهم میکند وبه علت موجود بودن عصاره صدف دراین محصولی از صدمات مفصلی و استخوانی سگها جلوگیری میکند. این غذا برای کلیه نژاد ها با هر جثه و ذاعقه ای مناسب است.

کد / انقضاء : 29-06-2024
تشویقی سگ بوش سامی گوشت مرغ و بره

قیمت : 290.000 تومان

تشویقی سگ بوش سامی با طعم گوشت مرغ و بره برای همه نژادهای سگ مناسب است . این میان وعده به صورت نوارهای لذیذ از گوشت مرغ و ابره به همراه سیب و سنجد است. اسنک بوش سامی بدون غلات است (گلوتن) است. وزن هر بسته 180 گرم و تولید کشور آلمان است.

ویژگی کلی :

 • مواد اولیه مفید و طبیعی
 • جلوگیری از پوسیدگی دندان و ماساژ لثه ها
 • طعم لطیف و ظاهر اشتها آور
 • محتوای پروتئین بالا، بدون قند و گلوتن
کد / انقضاء : 29-12-2023
تشویقی سگ بوش مدل فروتیز مرغ و سیب – اصل آلمان

قیمت : 280.000 تومان

اسنک فروتیز بوش (Bosch fruitees) به عنوان تنها منبع پروتئین حیوانی برای پاداش و آموزش سگ با طعم های متفاوت غنی از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند. اسنک فروتیز با مواد افزودنی نیمه مرطوب تولید می شود بنابراین آنها نرم و متقاعد کننده با پذیرش بسیار بالا است. اندازه و شکل اسنک فروتیز بسیار مناسب انتخاب شده است تا بتوانند در طی تمرین بدون نیاز به حواس پرتی تمرین کنند. اسنک فروتیز دارای پروتئین بالا، بدون دانه، بدون شکر اضافه شده، بدون مواد معطر، بدون رنگ مصنوعی میباشد. وزن محصول 200 گرم و تولید کشور آلمان است.

کد / انقضاء : 23-12-2023
اسنک سگ بوش ویتامینه و مغذی – اصل آلمان

قیمت : 380.000 تومان

تشویقی های تقویتی سگ گودیز بوش (Bosch Goodies) با تنوع گوناگون در بسته های 450 گرمی است. این محصول منحصر بفرد تولید شرکت بوش آلمان است.

ویتامینه و مواد مغذی: با اسنک مواد مغذی و ویتامینه گودیز شما می توانید سگ خود را تشویق کنید و حس سرزندگی را در آن ایجاد کنید و در عین حال قدرت و تحرک او را ارتقا دهید. عصاره گوشتی در میان وعده غذایی حاوی مواد مغذی است که عملکرد عضلات را بهبود خواهد بخشید. اسنک پوست و مو: اسنک مو و پوست حاوی مواد مغذی و ویتامین های گروه B و امگا می باشد که در سلامت نگه داشتن پوست و مو نقش به سزایی دارد . ضمنا باعث ضخیم شدن و براقی موهای سگ شده و از ریزش جلوگیری نیز می کند. اسنک رژیمی: اسنک رژیمی پاداش ایده آل برای سگ هایی است که به راحتی اضافه وزن میگیرند یا تمایل به کاهش وزن دارند. با توجه به محتوای فیبری که دارند سیستم گوارش را تقویت می کنند و در نتیجه با غذایی کم چرب می توانید سگ خود را بدون فشار و اضافه وزن تشویق کنید. اسنک دنتال: اسنک دنتال گودیز یه تشویقی مناسب برای از بین بردن پلاکت دندانی و تقویت لثه های سگ می باشد. این اسنک ویژه همراه با فیبر می باشد که علاوه بر بهبود سیستم گوارش باعث براقی لثه و دندان نیز می شود.

380,000 تومان400,000 تومان برای سفارش کلیک کنید