نمایش نتیجه 4 واحد

کد / انقضاء : 11-04-2023
اسنک سگ بوش برای یادگیری (1کیلوگرم)

قیمت : 580.000 تومان

آموزش مبتنی بر یک میان وعده پاداش است که شکل و اندازه خاصی دارد که باید برای فک سگ ها مناسب باشد. اسنک Training Mini با ترکیب منحصر به فرد خود مناسب برای تمیز کردن دندان ها و تقویت عضلات شکم است. اسنک Training Mini  bosch  برای دادن پاداش سگ خود در طول بازی و آموزش ایده آل است و مناسب جهت تمرین و آموزش سگ میباشد. اسنک سگ بوش مؤثر جهت تقویت ماهیچه های فک، دارای تکه های بسیار کوچک و لذیذ، ایده آل برای تمرین و آموزش سگ، بدون قند افزودنی میباشد. این محصول تولید شرکت بوش آلمان است.

 
کد / انقضاء : 20-01-2023
غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش – بره و برنج

3 کیلویی:980.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (bosch) آلمان با طعم بره و برنج به طور خاص برای سگ های بالغ از نژادهای کوچک می باشد و به ویژه برای سگ های حساس به غذا مناسب است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش بدون غلات، حاوی گلوتن، حاوی آرد گوشتی بره از پتانسل آلرژیک کم در کنار مرغ تازه (حداقل 25٪) تولید می شود. با توجه به اضافه شدن یک مجتمع ایمنی حاوی مانان و گلوکان، فلور روده تثبیت شده و سیستم ایمنی تقویت می شود.

ویژگی کلی :

  • بدون غلات حاوی گلوتن (بدون گندم)
  • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
  • ملایم به معده و به راحتی قابل هضم است
  • کروکت کوچکندم) حاوی مانان و گلوکان برایتثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است ملایم به معده و به راحتی قااست کروکت کوچک
کد / انقضاء : 20-01-2023
غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش طعم مرغ

3 کیلویی : 980.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (bosch) با مرغ تازه و ارزن   یک غذای متعادل کامل برای تمام سگ های بالغ با سطوح فعالیت طبیعی است. دارای مرغ تازه (حداقل 25٪) و بخش زیادی از گندم (حداقل 17.5٪) و گندم آزاد است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش دارای محتوای انرژی و پروتئین است که در نتیجه عصاره گوشتی باعث جلوگیری از آسیب رساندن به استخوان ها و مفاصل و در نتیجه چاقی می شود. با توجه به اضافه شدن یک مجتمع ایمنی حاوی مانان و گلوکان، فلور روده تثبیت شده و سیستم ایمنی تقویت می شود.برای سگهای بالغ نژاد کوچک زیر 15 کیلو میباشد. این محصول تولید شرکت بوش آلمان است.

ویژگی کلی:

  • تولید شده با مقدار زیادی مرغ تازه (حداقل 25٪)
  • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
  • عصاره گوشت گاو برای غضروف و مفاصل
  • سازگار با معده و به راحتی قابل هضم است برای سگهایی که دستگاه گوارش حساس دارند
کد / انقضاء : 20-01-2023
غذای سگ بوش – رژیمی کنترل وزن

2.5 کیلویی : 900.000 تومان

غذای سگ بوش (bosch) لایت یک غذای کامل با سطح انرژی پایین تولید شده برای سگ بالغ با اضافه وزن یا مستعد وزن بالا، می باشد که با فیبر و پروتئین و چربی پایین مختص سگهای وزن بالا میباشد و غذای سگ بوش لایت فاقد گندم میباشد و به علت موجود بودن عصاره صدف دراین محصول از صدمات مفصلی و استخوانی سگها جلوگیری میکند. به علت وجود پلی ساکارید باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و فعال شدن باکتری های مفید دستگاه گوارش نیز میشود.

ویژگی کلی :

  • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
  • ملایم  برای معده و به راحتی قابل هضم است