نمایش 5 نتیحه

کد محصول : 13970

شیرخشک توله سگ بوش

2 کیلویی : 320.000 تومان

پودر شیر خشک توله سگ بوش یک جایگزین عالی برای شیر مادر است و همچنین یک مکمل غذایی عالی برای سگ های باردار و پرستار است. پودر شیر بدون لاکتوز می تواند برای تولد توله سگ از روز تولد تا روز 35 به عنوان خوراک کامل استفاده شود و همچنین مناسب برای شیردهی یا سگ های باردار به عنوان یک مکمل غذایی است. شیر خشک توله سگ بوش بسیار قابل هضم است و بسیار راحت در آب حل میشود.

320,000 تومان
کد محصول : 13000

غذای توله سگ نژاد کوچک بوش

3 کیلویی : 175.000 تومان

غذای توله سگ بوش برای پرورش نژادهای کوچک لازم است. یک غذای خاص توله سگ حاوی حاوی مقادیر پروتئین و مواد معدنی و دارای اندازه کروکت های مناسب میباشد. غذای توله سگ نژاد کوچک بوش بدون غلات حاوی گلوتن و مرغ تازه (حداقل 25٪) تولید می شود. سیستم ایمنی به دستور غذا تقویت می شود و عصاره میسلی از رشد غضروف و مفاصل حمایت می کند.

ویژگی کلی :

 • بدون غلات حاوی گلوتن
 • دارای مقدار زیادی مرغ تازه (حداقل 25٪)
 • با محتوای پروتئین متوسط (26٪)
 • حاوی پروتئینی که سیستم ایمنی بدن سگ جوان را تقویت می کند
175,000 تومان
کد محصول : 013031

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (بره و برنج)

1 کیلویی : 65.000 تومان

3 کیلویی : 160.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش آلمان با طعم بره و برنج به طور خاص برای سگ های بالغ از نژادهای کوچک می باشد و به ویژه برای سگ های حساس به غذا مناسب است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش بدون غلات، حاوی گلوتن، حاوی آرد گوشتی بره از پتانسل آلرژیک کم در کنار مرغ تازه (حداقل 25٪) تولید می شود. با توجه به اضافه شدن یک مجتمع ایمنی حاوی مانان و گلوکان، فلور روده تثبیت شده و سیستم ایمنی تقویت می شود.

ویژگی کلی :

 • بدون غلات حاوی گلوتن (بدون گندم)
 • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
 • ملایم به معده و به راحتی قابل هضم است
 • کروکت کوچکندم)
  حاوی مانان و گلوکان برایتثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
  ملایم به معده و به راحتی قااست
  کروکت کوچک
65,000 تومان
کد محصول : 14571

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (قرقاول و سیب زمینی)

1 کیلویی : 115.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک سافت بوش یک محصول پروتئین تک برای یک رژیم متعادل و سالم مخصوصا برای سگ های حساس به غذا که از ناتوانی های غذایی و آلرژی ها رنج می برند مناسب است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک سافت بوش با مرغ تازه گوسفند (50٪) به عنوان تنها منبع پروتئین حیوانی و شیرینی پاپوتا بسیار قابل هضم است. غذای سافت بوش غذایی است که یک احساس و طعم خاص رضایت بخشی برای عزیزان شما به ارمغان می آورد.

غذای خشک سگ
115,000 تومان
کد محصول : 13086

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش (مرغ )

1 کیلویی : 65.000 تومان

3 کیلویی : 160.000 تومان

غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش با مرغ تازه و ارزن یک غذای متعادل کامل برای تمام سگ های بالغ با سطوح فعالیت طبیعی است. مرغ دارای مرغ تازه (حداقل 25٪) و بخش زیادی از گندم (حداقل 17.5٪) و گندم آزاد است. غذای سگ بالغ نژاد کوچک بوش دارای محتوای انرژی و پروتئین است که در نتیجه عصاره گوشتی باعث جلوگیری از آسیب رساندن به استخوان ها و مفاصل و در نتیجه چاقی می شود. با توجه به اضافه شدن یک مجتمع ایمنی حاوی مانان و گلوکان، فلور روده تثبیت شده و سیستم ایمنی تقویت می شود.

ویژگی کلی:

 • تولید شده با مقدار زیادی مرغ تازه (حداقل 25٪)
 • حاوی مانان و گلوکان برای تثبیت فلور روده و سیستم ایمنی بدن است
 • عصاره گوشت گاو برای غضروف و مفاصل
 • سازگار با معده و به راحتی قابل هضم است
65,000 تومان