نمایش هر 6 نتیجه

غذای خشک گربه بالغ داخل خانه
کد / انقضاء : 29-08-2025
غذای گربه بالغ داخل خانه مونژه طعم مرغ

1.5کیلویی: 1.715.000 تومان

غذای خشک گربه های بالغ داخل خانه MONGE بیشتر مناسب گربه های خانگی می باشد که دارای فعالیت روزانه کمتر می باشند. این غذا از مرغ،  برنج و تخم مرغ تشکیل شده است. ا. حاوی امگا 3 و 6 اسیدهای چرب برای ایجاد پوست و موی سالم می باشد. غذای گربه داخل خانه مونژه یک غذای کاملا قابل هضم و خوشمزه  است. گربه های خانه بیشتر وقت خود را صرف خواب و خوردن می کنند که منجر به کاهش نیاز به انرژی می شود. غذای گربه داخل خانه ی مونژه به نیازهای ویژه گربه های داخل خانه توجه و نیاز آن ها رابرطرف میکند و با فرمول خاص غذایی خود از آن ها مراقبت میکند.حاوی L- کارنیتین است که به نگه داشتن توده عضلانی کمک می کند و سرشار از ویتامین C هستند که به فلور روده کمک می کنند.ذای گربه – غذای خشک گربه

غذای هیربال گربه مونژه
کد / انقضاء : 29-09-2025
غذای گربه هیربال مونژه ایتالیا طعم مرغ

1.5 کیلویی : 1.730.000 تومان

غذای خشک گربه هیربال مونژه ایتالیا با طعم مرغ محصول ایتالیاست که علاوه بر تامین نیازهای خاص تغذیه ای گربه های بزرگسال  1  سال به بالا ، قابلیت دفع گوله مویی های موجود در معده و روده گربه شما را دارد. گربه ها روزانه با عمل لیسیدن میزان زیادی از مو را وارد معده خود می کنند که در صورت عدم دفع آنها، بصورت گوله های مویی در بدن آنها باقی می ماند و آنها را دچار مشکل گوارشی خواهد کرد. محتوای اصلی غذای خشک گربه هیربال مونژه، مرغ است که منبع اسید آمینه ضروری در سلامت گربه ها می باشد

ویژگی کلی :

  • دفع گوله موئی و ارتقای عملکرد دستگاه ادراری
  • حفاظت از پوست و کاهش ریزش مو به علت داشتن بیوتین
کد / انقضاء : 29-11-2024
غذای گربه مونژه ضد ریزش مو

1.5 کیلویی : 1.540.000 تومان

غذای گربه مونژه (Monge) برای سلامت پوست و کاهش ریزش مو است . این غذا یک خوراک رژیمی کامل برای گربه ها است که برای حمایت از عملکرد پوست در موارد درماتوز و ریزش بیش از حد مو فرموله شده است. حاوی کنسانتره آب خربزه برای خنثی کردن رادیکال های آزاد، آلوئه ورا برای حمایت از پوست و محافظت از میکروبیوتای روده است. این فرمول با سطح بالایی از اسید لینولئیک (LA)، مجموع اسید ایکوزاپنتائونیک (EPA) و اسید دوکوزاهگزائونیک (DHA) مشخص می شود. این غذا تولید کشور ایتالیا است.

کد / انقضاء : 29-03-2025
غذای گربه مونژه مدل گسترو

1.5 کیلویی : 1.780.000 تومان

غذای گربه مونژه مدل گاسترو حاوی عصاره طبیعی شاه بلوط است که با تعدیل گیرنده های کولینرژیک و کانال های کلسیم در سطح روده، در اثر ضد اسپاسم متخصص است. رایحه این غذا دارای خواص قابض است که حرکات پریستالتیک روده را کند می کند و عملکرد آنزیم های گوارشی را بهبود می بخشد. شاه بلوط دارای اسسین است که تحریک مخاط روده را تسکین می دهد و ترکیبات پروتئینی فشرده را افزایش می دهد و التهاب حاد را مهار می کند و روده ها را تسکین می دهد. این غذا تولید کشور ایتالیا است.

ویژگی کلی :

  • حاوی پروتئین ماهی قزل آلا هیدرولیز شده برای از بین بردن فشار روده ها
  • چربی کنترل شده برای کاهش بار روی روده ها و بازسازی اپیتلیوم
  • افزایش الکترولیت برای جبران مایعات از دست رفته
غذای خشک گربه بالغ بالای 12 ماه
کد / انقضاء : 20-08-2025
غذای گربه بالغ مونژه سوپرپرمیوم طعم مرغ وبرنج

1.5 کیلویی : 1700.000 تومان

غذای گربه بالغ مونژه سوپر پرمیوم با طعم مرغ، برنج،  یک غذای کامل برای گربه ها است که کمک می کند تا سیستم ایمنی طبیعی بدن تقویت شود و به این ترتیب گربه های نازتان یک سیستم ایمنی قوی را دارا باشند.ال کارنیتین موجود در این غذا باعث بهبود عملکرد ماهیچه ها میشود و  ویتامین ث موجود در برنج به روده و دفع گربه کمک میکند. غذای گربه مونژه باعث افزایش غلظت مواد مغذی نیز میباشد. این محصول تولید شرکت مونژه ایتالیا می باشد.

غذای گربه یورینری مونژه
کد / انقضاء : 29-08-2025
غذای گربه بالغ یورینری مونژه طعم مرغ

400 گرمی : 110.000 تومان

غذای گربه یورینری مونژه ایتالیا حاوی مقادیر فراوان آنتی اکسیدان است که برای گربه با سن بالا و دارای مشکل کلیوی مناسب میباشد و همچنین دارای مقادیر کم فسفر جهت سلامت کلیه ها، دارای آنتی اکسیدان طبیعی، ویتامین C ،E و تائورین جهت ممانعت از پیری سلول ها و حاوی ترکیباتی با قابلیت هضم بالا میباشد.

ویژگی کلی :

  • حاوی مقادیر فراوان آنتی اکسیدان برای گربه با سن بالا و دارای مشکل کلیوی
  • حاوی مقادیر کم فسفر جهت سلامت کلیه ها،با قابلیت هضم بالا
  • دارای آنتی اکسیدان طبیعی و سرشار از ویتامین جهت ممانعت از پیری سلول ها