فروشگاه شاپرک پت رسالت ما در پت شاپ شاپرک گردآوری بهترین برند های غذا ، تشویقی و سایر اقلام مصرفی برای حیوانات خانگی با کمترین قیمت موجود در بازار است. که شما بتوانید به صورت آنلاین کالاهای مورد نیاز خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

جهت بررسی نماد اعتماد بر روی آنها کلیک کنید.

we care your pets

تنوع و کیفیت محصولات

ما متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات و لوازم  مربوط به حیوانات خانگی را در یکجا برای شما جمع آوری کریده ایم تا شما با مقایسه بتوانید بهترین محصول را انتخاب نمایید.

توضیحات دقیق محصولات

اهمیت انتخاب غذا و وسایل مناسب باعث شد تا ما برای هر محصول توضیحات کاملی شامل میزان مصرف، مواد تشکیل دهنده، نحوه مصرف و … را به صورت دقیق ذکر نماییم.

سفارش آنلان و تحویل درب متزل

شما می توانید کلیه محصولات را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرد. در نظر داشته باشید سفارشات غذای خشک و کنسرو ، تشویقی و سایر اقلام مصرفی مانند باکس حمل ، جای خواب یا قلاده حتی در صورت استفاده نشدن هم قابل مرجوعی نمی باشد

پت شاپ شاپرک کاملترین مرجع لوازم حیوانات خانگی

شما می توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید. سفارشات تهران با پیک و سفارشات شهرستان به وسیله باربری وتیپاکس ارسال خواهند شد. در صورت عدم موجودی به صورت تلفنی با شما هماهنگ خواهد شد. جهت تماس با ما از شماره تلفن های 0922463662902191001864 استفاده نمایید.

ارسال سفارشات پت شاپ شاپرک :

ارسال با تیپاکس بسته درب منزل شما تحویل داده خواهد شد. هزینه ارسال با باربری وطن کمتر از هزینه تیپاکس می باشد و به دفتر باربری شهر شما ارسال می شود. هزینه ارسال سفارشات در تهران به عهده مشتری می باشد که با توجه به مناطق شهر تهران و با توجه به هزینه الوپیک محاسبه شده است. ضمنا امکان تحویل حضوری سفارشات خریداری شده به شما در محل پت شاپ شاپرک امکان پذیر می باشد. شرایط ارسال هنگام ثبت سفارش در قسمت سفارشات ذکر شده است

 • null
  در شاپرک پت خرید و فروش حیوانات انجام نمی شود.
 • null
  این فروشگاه نماینده فروش کلیه برندهای موجود در سایت است.
 • null
  به علت مسایل بهداشتی امکان تعویض با عودت کالای استفاده شده وجود ندارد.
 • null
  امکان دریافت کالا در مواقع خاص به صورت حضوری نیز امکان پذیر است.
پت شاپ شاپرک