نمایش هر 6 نتیجه

کد / انقضاء : 22-03-2023
پوچ گربه بالغ ویسکاس 400 گرمی

پک 4 طعم : 190.000 تومان

پوچ بچه گربه ویسکاس با 4 طعم گوشت مرغ ، گوشت بیف ، گوشت بره و گوشت بوقلمون مخصوص گربه های بالغ بالای یکسال است. این پوچ به گونه ای تهیه شده است که بچه گربه ها از غذای خوشمزه و سالم برخوردار شوند و یک رژیم غذایی سالم و مغذی را برای حفظ انرژی و هوشیاری بچه گربه ارائه می دهد. دارای انواع  ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی لازم برای سلامتی حیوان خانگی است. مهمتر از همه باعث رشد بهتر بچه گربه ها میگردد. مصرف مرتب پوچ در بچه گربه ها احتمال ابتلا به بیماری را در بزرگسالی کاهش می دهد.  وزن بسته 400 گرم و تولید کشور روسیه است.

کد / انقضاء : 03-07-2023
پوچ بچه گربه ویسکاس طعم مرغ

قیمت : 85.000 تومان

پوچ بچه گربه ویسکاس با تکه های کوچک گوشت مرغ مخصوص بچه گربه ها از 2 تا 12 ماه است. این پوچ به گونه ای تهیه شده است که بچه گربه ها از غذای خوشمزه و سالم برخوردار شوند و یک رژیم غذایی سالم و مغذی را برای حفظ انرژی و هوشیاری بچه گربه ارائه می دهد. دارای انواع  ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی لازم برای سلامتی حیوان خانگی است. مهمتر از همه باعث رشد بهتر بچه گربه ها میگردد. مصرف مرتب پوچ در بچه گربه ها احتمال ابتلا به بیماری را در بزرگسالی کاهش می دهد.  وزن پوچ 100 گرم و تولید کشور روسیه است.

کد / انقضاء : 17-01-2023
پوچ گربه بالغ ویسکاس

قیمت : 42.000 تومان

پوچ گربه ویسکاس به دلیل دارا بودن حجم بالای آب در پوچ های ژله ای و حجم بالای پروتئین در پوچ های پوره باعث افزایش آب بدن گربه و تامین نیاز به پروتئین روزانه شده و این امر در دراز مدت باعث سالم نگه داشتن کلیه، مثانه، استخوانها و مفاصل گربه خواهد شد. وجه تمایز پوچ ویسکاس استفاده از ترکیبات طبیعی بدون مواد نگهداره و رنگ مصنوعی می باشد. وزن پوچ ها 85 گرم و تولید کشور روسیه است.

42,000 تومان45,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
کد / انقضاء : 15-04-2023
پوچ گربه بالغ ویسکاس گوشت و مرغ

قیمت : 50.000 تومان

پوچ گربه ویسکاس(whiskas) در دو طعم گوشت بیف و مرغ  به دلیل دارا بودن حجم بالای آب در پوچ های ژله ای و حجم بالای پروتئین در پوچ های پوره باعث افزایش آب بدن گربه و تامین نیاز به پروتئین روزانه شده و این امر در دراز مدت باعث سالم نگه داشتن کلیه، مثانه، استخوانها و مفاصل گربه خواهد شد. وجه تمایز پوچ ویسکاس استفاده از ترکیبات طبیعی بدون مواد نگهداره و رنگ مصنوعی می باشد. وزن پوچ ها 100 گرم و تولید کشور ترکیه است.

کد / انقضاء : 04-12-2022
غذای مغزدار گربه میانسال ویسکاس

قیمت : 350.000 تومان

غذای خشگ گربه مغزدار ویسکاس با طعم گوشت بیف ، گوشت مرغ و سبزیجات است.این غذا برای تغذیه گربه های سالمند و نیازهای آنها که در طول زمان تغییر می کند طراحی شده است. این غذای خشک لذیذ گربه به شکل گلوله‌هایی تولید می‌شود که اندازه مناسبی برای جویدن و قورت دادن راحت‌تر آن‌ها دارد. شیرینی های خوش طعم این غذا از بیرون ترد است و داخل آن طعمی لطیف و خوش طعم دارد.کروکت های غذا نه تنها طعم خوبی دارند، بلکه از سلامت دندان‌ها و لثه‌های گربه نیز مراقبت می‌کنند. وزن غذا 800 گرم و تولید کشور لهستان است.

ویژگی کلی :

  • اندازه مناسب گلوله ها برای گربه های مسن
  • حمایت از سلامت و سرزندگی ترکیب بهینه مواد مغذی و انرژی
  • بافت گرانول ها به از بین بردن ملایم پلاک کمک می کند
  • حاوی تورین برای کمک به حمایت از قلب سالم
  • جاوی اسیدهای جرب امگا 6 و ویتامین E
کد / انقضاء : 08-12-2022
غذای مغزدار گربه ویسکاس

قیمت : 250.000 تومان

غذای خشگ گربه مغزدار ویسکاس در سه طعم گوشت و هویج ، مرغ و سبزیجات ، ماهی تن و سبزیجات است . این غذا یک وعده غذایی کامل و متعادل است که نیازهای غذایی روزانه گربه شما و تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای یک زندگی سالم و شاد را فراهم کرده است. غذای ویسکاس باعث شادابی پوست و مو شده و همچنین به تقویت بینایی و سیستم ایمنی کمک می کند. کلسیم و فسفر موجود در غذا به تقویت دندان ها و استخوان ها کمک می کند. غذای ویسکاس مغزدار غذایی متفاوت است که هیچ گربه ای قادر به مقاومت در برابر آن نیست. وزن غذا 300 گرم و تولید کشور لهستان است.

ویژگی کلی :

  • پروتئین با کیفیت
  • غنی شده با ویتامین ها و مواد معدنی
  • حاوی تورین ، آهن، کلسیم و فسفر
  • ویتامین A و تورین به حفظ سلامت قلب و بینایی کمک می کند