آموزش کوتاه کردن ناخن در سگ ها

گرفتن ناخن سگ چند اصول و نکته را داراست : گرفتن ناخن برای سگ بسیار استرس زاست به همین دلیل تا حد امکان سعی کنید همیشه سگ در محیط آرامی باشد و اگر سگ آرامش لازم را ندارد به او آرامش دهید و از استرس او کم کنید و اگر لازم بود با پزشک او درباره ی استرس او صحبت کنید و راه حل های لازم را برای آرامش بیشتر امتحان کنید ، در زمان ناخن گرفتن اگر استرس زیاد بود میتوانید از مقدار کمی آرامش بخش استفاده کنید. نباید همه ی ناخن های سگ را در یک روز گرفت ، این کار را باید در چند روز انجام داد و باید هر روز ناخن یکی از انگشتان او را به مقدار کم و یک دفعه گرفت، در ناخن های سگ ها رگ های خونی ای وجود دارد که اگر بی احتیاط و زیاد ناخن ها را کوتاه کنیم این رگ ها بریده میشوند وناخن ها خونریزی شدیدی میکنند و این باعث میشود این اتفاق در ذهن سگ بماند و او را عصبانی کند و حتی به شما نیز حمله کند و گرفتن ناخن برای دفعات بعد خیلی خیلی سخت تر میشود ، هربار مقدار کمی از ناخن را بگیرید و جایی که برش خورده را نگاه کنید و ببینید که سفید رنگ باشد اگر سفید نبود و کمی مایل به صورتی بود یعنی باید برش در این نقطه را متوقف کنید ، اگر زمانی رگ خونی ناخن را بریدید به یاد داشته باشید که از داروهایی برای قطع خون ریزی آن استفاده کنید زیرا این خون ریزی شدید است و چند روز ممکن است طول بکشد و درد بسیاری نیز دارد ، هنگام گرفتن ناخن ها ، دست یا پای سگ را جلوی خودش نگه دارید تا خودش بتواند ببیند و از استرسش کم شود اگر دست یا پای او را به عقب بکشید که دید نداشته باشد در این صورت مقاومت میکند و دچار استرس میشود ، همیشه بعد از گرفتن ناخن به سگتان تشویقی دهید و او را تمجید کند تااین کار را کاری لذت بخش در ذهن تلقی کند.

در بالا نحوه گرفتن ناخن های سگ آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد / انقضاء : 85986899
ناخن گیر انبری سگ و گربه

قیمت :170.000 تومان

مراقبت از پاهای سگ شما برای سلامت او بسیار مهم است و اجازه می دهد او به درستی راه برود. شما با استفاده از این ناخن گیر به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید . تیغه ی آن از جنس استیل ضد زنگ و تیز می باشد که کاربرد آن را راحت تر می کند . حتما قبل از گرفتن ناخن در مورد نحوه صحیح مصرف با دامپزشک خود یا مشاورین ما مشورت نمایید. ناخن گیر همراه با قفل و تنظیم کننده اندازه ی ناخن و دسته راحت می باشد.

طول ناخن گیر : 15 سانتی متر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.