آموزش کوتاه کردن ناخن در سگ ها

گرفتن ناخن سگ چند اصول و نکته را داراست : گرفتن ناخن برای سگ بسیار استرس زاست به همین دلیل تا حد امکان سعی کنید همیشه سگ در محیط آرامی باشد و اگر سگ آرامش لازم را ندارد به او آرامش دهید و از استرس او کم کنید و اگر لازم بود با پزشک او درباره ی استرس او صحبت کنید و راه حل های لازم را برای آرامش بیشتر امتحان کنید ، در زمان ناخن گرفتن اگر استرس زیاد بود میتوانید از مقدار کمی آرامش بخش استفاده کنید. نباید همه ی ناخن های سگ را در یک روز گرفت ، این کار را باید در چند روز انجام داد و باید هر روز ناخن یکی از انگشتان او را به مقدار کم و یک دفعه گرفت، در ناخن های سگ ها رگ های خونی ای وجود دارد که اگر بی احتیاط و زیاد ناخن ها را کوتاه کنیم این رگ ها بریده میشوند وناخن ها خونریزی شدیدی میکنند و این باعث میشود این اتفاق در ذهن سگ بماند و او را عصبانی کند و حتی به شما نیز حمله کند و گرفتن ناخن برای دفعات بعد خیلی خیلی سخت تر میشود ، هربار مقدار کمی از ناخن را بگیرید و جایی که برش خورده را نگاه کنید و ببینید که سفید رنگ باشد اگر سفید نبود و کمی مایل به صورتی بود یعنی باید برش در این نقطه را متوقف کنید ، اگر زمانی رگ خونی ناخن را بریدید به یاد داشته باشید که از داروهایی برای قطع خون ریزی آن استفاده کنید زیرا این خون ریزی شدید است و چند روز ممکن است طول بکشد و درد بسیاری نیز دارد ، هنگام گرفتن ناخن ها ، دست یا پای سگ را جلوی خودش نگه دارید تا خودش بتواند ببیند و از استرسش کم شود اگر دست یا پای او را به عقب بکشید که دید نداشته باشد در این صورت مقاومت میکند و دچار استرس میشود ، همیشه بعد از گرفتن ناخن به سگتان تشویقی دهید و او را تمجید کند تااین کار را کاری لذت بخش در ذهن تلقی کند.

در بالا نحوه گرفتن ناخن های سگ آموزش داده شده است . ضمنا محصولات مناست این کار در زیر وجود دارند که شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کد محصول : ZM1718
ست برس، شانه، ماساژور و ناخن گیر

قیمت :98.000 تومان

ست برس،شانه،ماساژو و ناخن گیر برای تیمارکردن گربه برای از بین بردن گره ها و موهای جداشده بسیار مناسب است و پوست حیوان شما را برای گردش خون بهتر تحریک میکند. ابتدا از سر حیوان شروع کرده و گوش ها را به ارامی شانه کنید. سپس زیر گردن، دست ها و پاها را شانه کنید. زیر شکم را به ارامی و با دقت شانه کرده و از پهلو به بالا حرکت کنید. کمر سگ یا گربه ی ملوس را ابتدا برخلاف جهت و سپس در جهت مو شانه کنید. در انتها دم حیوان را با فشار کم شانه کنید. این محصول از یک عدد برس دو طرفه، یک عدد شانه ی مستطیلی و پهن و یک ماساژور، یک شانه کوچک و یک ناخن گیر تشکیل شده است.

کد محصول : 997459
ناخن گیر مخصوص سگ و گربه

قیمت :35.000 تومان

مراقبت از پاهای گربه و سگ شما برای سلامت او بسیار مهم است و اجازه می دهد او به درستی راه برود. شما با استفاده از این ناخن گیر به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید. تیغه ی آن از جنس استیل ضد زنگ و تیز می باشد که کاربرد آن را راحت تر می کند.

قبل از استفاده با دامپزشک خود برای یادگیری طرز استفاده از آن مشورت کنید یا فیلم آموزشی سایت را مشاهده نمایید.

سایز : 9.5 × 5 × 0.4 سانتی متر

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.