اسباب بازی گربه – توپ و لیزر گربه

بازی برای حیوانات به خصوص برای گربه بسیار مهم است و از افسردگی آنها جلوگیری میکند. بازی کردن با گربه ، ارتباط او را باشما دوستانه و بسیار عمیق تر ميکند. حیوانات به خصوص گربه ها عاشق بازی هستند و شما باید براي بازي با آنها زمان کافي را در طول روز اختصاص دهيد و در اين خصوص از خريد اسباب بازی به ویژه لیزر گربه برای او دريغ نکنيد و فراموش نکنيد. بزرگترين لذتی که شما به عنوان صاحب گربه می توانید تجربه کنید، تماشای او هنگام بازیست.

در هنگام خرید اسباب بازی دقت نمایید تا با نوع و اندازه حیوان متناسب باشد. دقت نمایید رنگ آنها باعث مصمومیت حیوان نشود و قطعات اسباب بازی جدا نشود یا توسط حیوان بلعیده نشود و اسباب بازی های بندی به نحوی باشد که دور دست یا گردن حیوان پیچیده نشود و باعث آسیب نشود.

لیزر گربه از بی خطر ترین اسباب بازی ها هستند که به راحتی قابل استفاده می باشند و هیجان و تنوع زیادی را برای گربه شما ایجاد می نمایند.

لیزر گربه
کد محصول : ZM4317

توپ زنگوله دار

قیمت : 28.000 تومان

توپ های زنگوله دار برای گربه ها اسباب بازی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیزی است و آنها از بازی کردن با آنها لذت می برند ، زیرا باعث فعال شدن و تشویق غریزه طبیعی شکار در آنها می شود.

این توپ های زنگوله دار دارای رنگ های بسیار شاد و جذابی هستن و صدایی که در حین بازی تولید می کنند برای پشمالو های شیطون خیلی جذاب و باعث تحریک آنها برای بیشتر بازی کردن می شود که برای فعالیت آنها خیلی مفید است .

سایز : 4 سانتی متر

28,000 تومان
کد محصول : 1717033

توپ اسنک

قیمت : 30.000 تومان

توپ اسنک یک اسباب بازی سرگرم کننده و تعاملی برای گربه شما می باشد .

شما می توانید هم زمان با بازی کردن با گربیتان در داخل این توپ کت نیپ یا اسنک های موردعلاقه پشمالویتان را قرار دهید که این کار به او انگیزه بیشتری برای بازی و تحرک می دهد. گربه های دلبندمان با بازی کردن با این توپ علاوه بر آن که می توانند آن را شکار کنند،جایزه هم دریافت می کنند و این می تواند بر رابطه عاطفی بین ما و پشمالوهایمان تاثیر بسیاری بگذارد.

سایز: 5 × 5 × 5 سانتی متر

30,000 تومان
کد محصول : 425923

لیزر اتوماتیک

قیمت : 385.000 تومان

اسباب بازی لیزر اتوماتیک یک بازی نوآورانه و مهیج است و تجربه ای منحصر به فرد برای گربه ها و سگ ها.

چرخش پرتو لیزر غریزه بازی حیوان خانگی را به خوبی تحریک می کند و باعث تحرک و فعالیت بیشتر پشمالو ها می شود. از مزایای این بازی تنظیم برنامه های مختلف بازی است که بسته به برنامه بازی لیزر جهت و سرعت چرخشش تغییر می کند.

توجه کنید هنگام استفاده برای جلوگیری از آسیب دیدن چشم دلبندانتان ، نور لیزر مستقیم بر روی چشم تنظیم نباشد.

385,000 تومان
کد محصول : 85216799

توپ تشویقی

قیمت : 75.000 تومان

توپ اسنک یک اسباب بازی سرگرم کننده و تعاملی برای گربه شما می باشد .شما می توانید هم زمان با بازی کردن با گربی تان در داخل این توپ کت نیپ یا اسنک های موردعلاقه پشمالویتان را قرار دهید که این کار به او انگیزه بیشتری برای بازی و تحرک می دهد. گربه های دلبندمان با بازی کردن با این توپ علاوه بر آن که می توانند آن را شکار کنند ، جایزه هم دریافت می کنند و این می تواند بر رابطه عاطفی بین ما و پشمالوهایمان تاثیر بسیاری بگذارد.

سایز: 7 سانتی متر

75,000 تومان