نمایش هر 3 نتیجه

کد / انقضاء : 29-04-2024
غذای سگ بالغ فاکس نژاد کوچک – سوپر پرمیوم

3 کیلو : 544.000 تومان

غذای سگ بالغ فاکس (Fox Pet Food) مخصوص نژادهای کوچک بالغ با طعم مرغ ، با در نظر گرفتن نیازهای ویژه ی سگ در این سن، جهت تامین انرژی لازم و همچنین با پروتئین کافی برای تقویت عضلات بدون چربی و میزان کربوهیدرات مورد نیاز آنها فرموله و تولید شده است. استفاده از امگا 3 و 6 طبیعی در غذاهای فاکس، موجب تقویت پوست و موی سگ ها می شود. طعم مواد اولیه به کار رفته در غذاها ، به گونه ای است که مورد پسند سگ ها می باشد و از خوردن آن سرشار از لذت می شوند و همچنین استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت و ترکیب بالانس شده ی آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز، سلامتی مادام العمر حیوان خانگی شما را تضمین می کند. این غذا در شرکت ایران وت کر تحت لیسانس آلمان در ایران تولید می شود.

ویژگی کلی :

  •  دارای اثر آنتی اکسیدانی طبیعی
  • جرم گیری دندان ها و جلوگیری از ریزش مو
  • پری بیوتیک موجبات هضم بهتر غذا و تقویت سیستم گوارشی
  • تقویت سیستم ایمنی بدن و تثبیت فلور روده
غذای خشک سگ
کد / انقضاء : 18-08-2024
شیر خشک بچه گربه و توله سگ فاکس

قیمت : 35.000 تومان

شیر خشک سگ و گربه فاکس با فرمول منحصر بفرد برای بچه گربه ها و توله سگ ها از نوزادی تا 8 ماهگی مناسب است. شیر خشک فاکس سرشار از پروتئین، ویتامین ، مواد معدنی و روغن های گیاهی و سرشار از تائورین می باشد که برای رشد سالم استخوان ها و عضلات بسیار موثر است. وزن هر بسته 50 گرم است.

کد / انقضاء : 20-04-2024
غذای توله سگ فاکس نژاد کوچک – سوپر پرمیوم

3 کیلو : 544.000 تومان

غذای توله سگ فاکس (Fox Pet Food) مخصوص نژآدهای کوچک با طعم مرغ می باشد.از آنجا که توله سگها به سرعت در حال رشد هستند، به غذای بیشتری نسبت به سگ های بالغ نیاز دارند. تغذیه توله سگ جهت استحکام و رشد صحیح استخوان ها و سایر اندام ها در تمامی سنین بسیار مهم است. مد نظر داشته باشید که توله سگ ها باید مقدار مشخصی کلسیم در رژیم خود داشته باشندف در غیر این صورت ممکن است به بیماری های ارتوپدی مانند آرتریت زودرس مبتلا شوند، همچنین غذای توله سگ ها علاوه بر تامین انرژی سگ ها، باید توانایی کنترل وزن آنها را نیز داشته باشد که تمامی موارد در طراحی فرمول این غذا در نظر گرفته شده است.این غذا در شرکت ایران وت کر تحت لیسانس آلمان در ایران تولید می شود.

ویژگی کلی:

  • امگا 3 و 6 طبیعی موجب برای پوست و مو
  • طعم خوشمزه و لذت بخش
  • بهترین کیفیت و ترکیب بالانس شده از آنتی اکسیدان، ویتامین و مواد معدنی
  • وجود پری بیوتیک و هضم بهتر غذا
  • تقویت سیستم گوارش و سیستم ایمنی