نمایش هر 3 نتیجه

کد / انقضاء : 29-04-2023
پوره بستنی گربه کوشیدا

قیمت 7 عدد : 190.000 تومان

بستنی گربه کوشیدا (Coshida) در بسته بندی های 7 عددی با طعم گوشت اردک و ماهی سالمون می باشد. بستنی گربه نوعی تشویقی و یا میان وعده به حساب می آید که حالت کرم مانند و پوره ایی دارد و تمامی پشمالو ها از خوردن آن لذت می برند و مورد پسندشان است.  این بستنی سرشار از ویتامین E ، امگا 3 ، روغن ماهی ، تائورین (تقویت عضلات) و بیوتین (سلامت پوست و مو) می باشد . این محصول تولید کشور آلمان است.

مناسب استفاده برای گربه های بالای 2 ماه . این بستنی را می توانید هم به صورت جدا هم مخلوط با غذای خشک برای گربه های خود سرو کنید. در دمای محیط سرو شود و پس از باز شدن تا 2 روز در یخچال قابل نگهداری می باشد.

کد / انقضاء : 07-10-2023
پوچ گربه بالغ کوشیدا 4 طعم

قیمت : 56.000 تومان

پوچ گربه بالغ کوشیدا (Coshida) در 4 طعم گوشت گاو (بیف) ، گوشت بره و بوقلمون، ماهی قزل آلا و خرچنگ و گوساله و بوقلمون است. این پوچ به حفظ وزن ایده ال در گربه ها و تامین ویتامین های مورد نیاز آنها کمک میکند.  محتوای بالای آبِ آنها باعث افزایش آب بدن گربه می شود و این امر در دراز مدت باعث سالم نگه داشتن کلیه و مثانه گربه خواهد شد. وزن پوچ 100 گرم و تولید کشور آلمان است.

کد / انقضاء : 14-06-2023
کنسرو گربه کوشیدا – 4 طعم

قیمت : 115.000 تومان

کنسرو گربه بالغ کوشیدا با چهار طعم گوست مرغ ، ماهی سالمون ، گوشت گاو ، گوشت گوساله و مرغ شامل قطعات  آبدار خوشمزه که با یک سس طلایی شفاف و خوشمزه احاطه شده است. به دلیل محتوای بالای گوشت و فراورده های حیوانی حتی گربه های سختگیر و بد غذا هم عاشق این کنسرو می شوند. این کنسرو سرشار از پروتئین سالم است. وزن کنسرو 415 گرم و تولید کشور آلمان است.

ویژگی کلی :

  • بدون مواد نگهدارنده
  • بدون طعم و رنگ مصنوعی
  • سرشار از پروتئین و مواد معدنی
  • حاوی ویتامین D3 ،E  و تائورین
115,000 تومان120,000 تومان برای سفارش کلیک کنید