لطفا توجه داشته باشید ورود، سفارش و استفاده شما از هر یک از خدمات پت شاپ شاپرک به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات این فروشگاه می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید 

1 – سفارشاتی که در روزهای عادی تا ساعت 18 به ثبت برسند در همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 18 در فردای آن روز تحویل خواهند شد. سفارشات پنجشنبه که تا قبل از ساعت 13 ثبت شود در همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 13 در روز پنجشنبه در اولین روز کاری ( شنبه ) ارسال خواهد شد .
2 – حق کنسل کردن سفارش برای شاپرک محفوظ و این فروشگاه موظف به بازگرداندن وجه سفارش طی 24 الی 48 ساعت می باشد ضمنا کلیه حقوق مرتبط با اضافه و کم کردن موجودی فروشگاه و محصولات یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی برای پت شاپ شاپرک محفوظ است و این فروشگاه می تواند با توجه به کالاهای موجود در بازار و رفاه مشتری فروش یک کالا را با صلاح دید خود قطع یا آغاز نماید.
3 – با آنکه کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط پت شاپ شاپرک بازرسی می شود؛ ولی در صورت وجود نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش، مشتری می بایست مغایرت و یا ایراد را طی ۲۴ ساعت به فروشگاه شاپرک اطلاع دهد تا تعویض و ارسال مجدد به صورت رایگان در اولین فرصت انجام شود.
4 – خسارت در حین حمل و نقل بر عهده شرکت حمل کننده می باشد با این حال جهت رفاه حال مشتری توسط پت شاپ شاپرک پیگیری می گردد و در صورت امکان و وجود کالا سفارش مجدد ارسال خواهد شد. تحویل محصولات خریداری شده به صورت حضوری نیز امکان پذیر می باشد.
5 – کلیه محصولات خریداری شده به جز غذاهای باز و محصولات سفارشی قابل تعویض می باشد. بدیهی است برای تعویض شدن کالا شرایط اولیه کالا نظیر شکل ظاهری و پلمپ بودن می بایست حفظ شده باشد. هزینه پیک جهت تعویض به عهده مشتری است یا این تعویض می تواند با سفارش بعدی انجام شود. ضمنا شما میتوانید به صورت حضوری اقدام به تعویض کالا نمایید. در نظر داشته باشید سفارشاتی که برای شما ساخته یا دوخته می شود (مانند محصولات نیناپت) و غذاهای فله ای و باز به هیچ عنوان امکان تعویض و مرجوعی ندارد
6 – امکان تعویض با ارسال اقتصادی یا رایگان وجود ندارد. در تهران در صورتی که مایل به تعویض هستید باید ارسال عادی یا اکسپرس را انتخاب نمایید و برای شهرستان ها کالا باید با تیپاکس برای ما ارسال شود و هزینه در تمام موارد به عهده مشتری می باشد .
7 – در صورتی که مایل به عودت وجه به صورت نقدی باشید در صورتی که سفارش ارسال نشده باشد هزینه کامل با کسر 10 درصد (مالیاتی که با توجه به پرداخت شما از ما دریافت می شود) هزینه قابل عودت می باشد . در صورتی محصول برای شما ارسال شده باشد . هزینه ارسال نیز از این مبلغ کسر خواهد شد . به همین منظور پیشنهاد ما برگشت هزینه در پنل کاربری و استفاده آن در خرید های بعدی می باشد.
8 – امکان ارسال اکسپرس در روزهای تعطیل و چمعه ها وجود ندارد و این سفارشات در اولین روز کاری به صورت اکسپرس ارسال خواهند شد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد ارسال توضیحات را در پایین صفحه مطالعه نمایید .
9 – کالاهایی که به سفارش شما و با توجه به رنگ درخواستی شما ساخته می شود ، مانند تشک ها و درخت های نیناپت یا غذاهایی که برای شما خریداری شده به هیچ عنوان امکان تعویض ندارند .
10 – تاریخ انقضاء محصولات در صفحه محصول درج شده اما از آنجایی که محصولات فروشگاه ممکن است چند پارت واردات با تاریخ های تولید متفاوت باشد تعهد ما بر این است که محصولات خریداری شده مقدار زمان قابل قبولی برای استفاده داشته باشند . ضمنا در صورت باز نشدن محصول امکان تعویض وجود خواهد داشت. هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.
11 – گاهی موارد با توجه به وزن سفارش و فاصله سفارش دهنده ممکن ارسال شامل هزینه مازاد گردد. (مانند چیتگر ، کیلومتر جاده مخصوص . بعد از چهار راه دماوند یا ترمینال شرق ، انتهای جنت آباد ، بالای دار آباد ، اسلامشهر ، شهر ری ، شهرک حکیمیه ، دریاچه خلیج فارس و …) برای ارسال این موارد بهتر است ارسال اکسپرس را انتخاب نمایید تا ارسال با تاخیر همراه نباشد.