نمایش هر 3 نتیجه

کد / انقضاء : 31-05-1403
شامپو گربه زیپاک – نرم کننده و ترمیم کننده

قیمت : 120.000 تومان

شامپو گربه زیپاک حاوی نرم کننده و ترمیم کننده روزانه موهای سگ دلبند شما است. تقویت کننده ، حالت دهنده ، تثبیت کننده ، ترمیم کننده روزانه مو ، حفظ رطوبت و براقی مو با PH تنظیم شده برای گربه ها با اسانس کیوکامبر است. محصولات زیپاک تحت لیسانس آلمان تولید شده و حجم شامپو 250 میلی لیتر است.

روش مصرف : پس از خیس نمودن موها مقداری از شامپو را کف دست ریخته و روی موها آغشته نمایید. بعد از 1 دقیقه موها کاملا آبکشی شود. از برخورد با چشم پت خودداری شود.

کد / انقضاء : 31-08-1403
کرم ضد ترک پنجه سگ و گربه زیپاک

قیمت : 110.000 تومان

کرم ضد عفونی و نرم کننده پنجه زیپاک مناسب برای ضد عفونی کردن پنجه های سگ و گربه برای هنگامی که از پیاده روی برمی گردند و یا پس از برگشت از کلینیک دامپزشکی و … مناسب است. کرم (اسکراب) زیپاک باعث جلوگیری از فعالیت بعضی از آنزیم های حیاتی میکروارگانسم ها می شود. این محصول دارای یون کلر است و ضد باکتری و ویروس است. محصولات زیپاک تحت لیسانس آلمان تولید شده و حجم اسکراب 250 سی سی است.

طریقه مصرف:  پوست را آغشته نموده و به آرامی روی پوست پخش کنید.

کد / انقضاء : 20-05-1403
ماسک مو گره باز کن زیپاک – گربه های مو بلند

قیمت : 179.000 تومان

ماسک مو بدون آبکشی زیباک برای گربه های مو بلند، بخصوص گربه های پرشین مناسب است. این ماسک با خاصیت تقویت کننده ، حالت دهنده ، تثبیت کننده ، ترمیم موهای خشک و آسیب دیده ، حفظ رطوبت و براقی مو ، افزایش مقاومت در برابر آلودگی های محیطی ، عدم ایجاد سنگینی روی مو با PH تنظیم شده برای گربه ها است. محصولات زیپاک تحت لیسانس آلمان تولید شده و حجم ماسک مو 250 میلی لیتر است.

ویژگی کلی :

  • حاوی روغن آرگان و جوجوبا
  • لطافت و نرم کنندگی موها
  • شفافیت موها

روش مصرف : پس از حمام و خشک نمودن موها با حوله (موی نم دار)، مقداری را کف دست ریخته و ساقه مو را آغشته نمایید. نیاز به آبکشی ندارد. فقط ساقه موها آغشته شود و از برخورد با پوست و چشم خودداری شود.