نمایش هر 2 نتیجه

کد / انقضاء : 29-03-2025
سرلاک طوطی سانان اوشکایا

160 گرمی : 80.000 تومان

سرلاک طوطی سانان اوشکایا غذایی متعادل با فرمولی ویژه برای جوجه های تازه متولد شده است . این سرلاک تغذیه ای مناسب برای دستگاه گوارش کوچک جوجه ها تامین می کند و سبب رشد سریع جوجه ها می شود. پروبیوتیک،باعث ایجاد فلور میکروبی در  روده ها می شود و آنزیمها هضم و جذب پروتئین و کربوهیدرات را بهبود می بخشد. اسید فایر به دستگاه گوارش کمک می کند تا تجمع باکتریهای مفید صورت گیرد و از تکثیر عوامل بیماریزا جلوگیری می نماید. سرلاک پرنده اوشکایا مناسب برای جوجه تازه متولد شده انواع طوطی ها مانند عروس هلندی، کوتوله برزیلی، رزیلا، کاسکو، کاکادو، ملنگو،طوطی سبز و مرغ عشق می باشد.

نحوه مصرف : آب ولرم را به نسبت 2 به 1 ( 2 قسمت آب و یک قسمت سرلاک کاملا مخلوط نمایید و به وسیله سرنگ یا قاشق به جوجه بدهید. فقط زمانی به جوجه ها غذا بدهید که چینه دان آنها خالی باشد.

احتیاط : برای هر بار غذا دادن سرلاک را تازه درست کنید و از خوراندن مانده سرلاک جدا خودداری فرمایید. بعد از بازشدن درب قوطی در یخچال نگهداری می شود.

کد / انقضاء : 29-03-2025
سرلاک مرغ مینا اوشکایا

125 گرمی : 45.000 تومان

مرغ مینا بر خلاف دیگر پرندگان زینتی و خانگی به یک رژیم غذایی خاص نیاز دارد. این سرلاک جهت تغذیه دستی جوجه ها از روزهای اولیه تولد فرموله شده است. همچنین می توان به عنوان غذای تقویتی یا تشویقی برای پرندگان بالغ نیز استفاده کرد. سرلاک پرنده اوشکایا مناسب برای جوجه تازه متولد شده انواع  پرندگان حشره خوار ، مرغ مینا ، بلبل و توکان مناسب است.

نحوه مصرف : آب یا آب میوه محاز به غذا اضافه نموده و به حالت گلوله های کوچک در آورید. سپس در اختیار پرنده قرار دهید.

احتیاط : زمانی به جوجه ها غذا دهید که چینه دان آنها خالی باشد ( در روزهای اول تقریبا هر سه ساعت یکبار). بعد از بیست روزگی پلت مخصوص مرغ مینا را شروع کنید. با توجه به غنی بودن محصول از پروتئین ، میزان مصرف آن بعد از یک ماهگی نباید از 45% غذای روزانه پرنده بیشتر باشد . خوراک مرطوب بیش از 12 ساعت قابل نگهداری نمی باشد. در پرندگان با سن و وزن بالا با نظر دامپزشک مصرف گردد.