نمایش همه 13 نتایج

غذای بچه گربه لیچت
کد محصول : 060103
غذای بچه گربه سوپرپر میوم لیچت ایتالیا

400 گرمی : 69.000 تومان

غذای بچه گربه سوپرپر میوم لیچت ایتالیا یک غذایی سالم و ضروری برای بچه گربه های در حال رشد است. بچه گربه های دوست داشتنی نیاز به یک رژیم مقوی، با کیفیت بالا و خوشمزه برای رشد هماهنگ دارند. این محصول با استفاده از مرغ غنی شده با برنج، سیب و تخم مرغ به راحتی قابل هضم است و برای بچه های بسیار حساس تا 12 ماه ضروری است.

ویژگی کلی :

  • سایز کوچک کروکت بدون غلات
  • دستورالعمل پخت سازگار برای رشد بهینه و هضم آسان
  • با طعم مرغ، برنج، سیب و تخم مرغ قابل هضم فوق العاده
غذای بچه گربه لیچت
کد محصول : 001588
غذای بچه گربه لیچت ایتالیا

1.5 کیلویی :160.000 تومان

400گرمی:49.000 تومان

غذای بچه گربه لیچت یک غذایه بسیار سالم برای بچه گربه های دوست داشتنی شما که نیاز به یک غذای عالی با کیفیت بالا و خوشمزه برای بهبود رشد خود دارند. این محصول با استفاده از مرغ خوشمزه و سیب زمینی به راحتی قابل هضم است و برای بچه های بسیار حساس تا حدود 10 تا 12 ماه ایده آل است. حاوی پروتئین تائورین و پروتئین حیوانی با کیفیت بالا می باشد و با کنترل pH برای سلامت دستگاه ادراری و مراقبت از دندان بسیار مفید می باشد. حاوی امگا 3 و 6 اسیدهای چرب برای ایجاد پوست و موی سالم می باشد.غذای لیچت ساخت کشور ایتالیا میباشد.

ویژگی کلی :

  • سایز کوچک کروکت بدون غلات
  • دستورالعمل پخت سازگار برای رشد بهینه و هضم آسان
  • با طعم مرغ و سیب زمینی قابل هضم فوق العاده
49,000 تومان160,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
غذای گربه لیچت داخل خانه
کد محصول : 000277
غذای گربه بالغ داخل خانه لیچت (عقیم شده)

400 گرم : 45.000 تومان

1.5 کیلویی : 160.000 تومان

غذای خشک گربه های داخل خانه لیچت  مناسب گربه های خانگی می باشد که دارای فعالیت روزانه کمتر می باشند. این غذا همچنین حاوی مرغ و برنج است و حاوی امگا 3 و 6 اسیدهای چرب برای ایجاد پوست و موی سالم می باشد. غذای گربه داخل خانه لیچت یک غذای کاملا قابل هضم و خوشمزه با کیفیت بالا است. گربه های داخل خانه بیشتر وقت خود را صرف خواب و خوردن می کنند که منجر به کاهش نیاز به انرژی می شود.اما غذای گربه لیچت به نیازکالری روزانه به ویژه گربه های داخل خانه توجه خاصی داشته است و با فرمول خاص غذایی خود از بدن آنها مراقبت میکند. این محصول برای گربه های عقیم شده هم مناسب است.غذای لیچت ساخت کشور ایتالیا میباشد.

غذای گربه – غذای خشک گربه

45,000 تومان160,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
غذای گربه ایندور لیچت
کد محصول : 060141
غذای گربه بالغ داخل خانه لیچت سوپرپرمیوم

400 گرم : 65.000 تومان

غذای خشک گربه های بالغ داخل خانه لیچت بیشتر مناسب گربه های خانگی می باشد که دارای فعالیت روزانه کمتر می باشند. مانند غذای عقیم شده این غذا نیز با مرغ، سیب، برنج و تخم مرغ غنی شده است. حاوی پروتئین تائورین و پروتئین حیوانی با کیفیت بالا می باشد و با کنترل pH برای سلامت دستگاه ادراری و مراقبت از دندان بسیار مفید می باشد. گربه های خانه بیشتر وقت خود را صرف خواب و خوردن می کنند که منجر به کاهش نیاز به انرژی می شود. غذای گربه داخل خانه ی لیچت به نیازهای ویژه گربه های داخل خانه توجه و نیاز آن ها رابرطرف میکند و با فرمول خاص غذایی خود از آن ها مراقبت میکند.

غذای گربه – غذای خشک گربه

کد محصول : 059817
غذای گربه بالغ عقیم شده لیچت

1.5 کیلویی : 246.000 تومان

غذای گربه عقیم شده سوپر پرمیوم لیچت یکی از بهترین انتخاب ها برای گربه های عقیم شده  می باشد که با مکمل هایی مثل برنج ، تخم مرغ و سیب از افزایش وزن گربه جلوگیری میکند. این رژیم غذایی خوشمزه و کامل فقط حاوی 11% چربی می باشد اما حاوی مقدار زیادی از پروتئین های مغذی از ماهی آزاد و مرغ می باشد که همراه منبع بالای فیبر محلول برای تنظیم سیستم گوارش می باشد.

ویژگی کلی :

  • محتوای کم چرب جهت کنترل اشتها برای جلوگیری از چاقی
  • رضایت بخش و خوش طعم برای گربه های بد غذا
غذای گربه لیچت
کد محصول : 000291
غذای گربه بالغ لیچت طعم مرغ و بوقلمون

1.5 کیلویی : 160.000 تومان

غذای گربه بالغ لیچت با طعم مرغ یک غذای کامل برای گربه ها است و با داشتن اسانس های گوشت و مرغ آنها برای خوردن غذا وسوسه می کند. این غذا با گوشت مرغ و بوقلمون با کیفیت عالی تهیه شده و دارای پروتئین هایی با ارزش بیولوژیکی بالا و متعادل و با اسیدهای آمینه ضروری است. با توجه به میزان بالای تائورین و ویتامین A ، به حفظ بینایی گربه شما کمک می کند. مقدار کم منیزیم و Ph خنثی نیز از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری می کند. در آخر نسبت بهینه بین اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6  بر التهاب تأثیر می گذارند و از بروز حساسیت ها جلوگیری میکند. غذای گربه لیچت تولید کشور ایتالیا می باشد.

کد محصول : 059824
غذای گربه بالغ لیچت ارگانیک

1.5 کیلویی : 270.000 تومان

غذای گربه بالغ لیچت سوپر پرمیوم با طعم ماهی کولی برنج، سیب و تخم مرغ یک غذای کامل برای گربه ها است غذای ماهی کولی با دستورالعمل های خاصی تهیه شده که دارای محتوای غلات کم و حاوی گوشت تازه بیشتری باشد. لیچت کولی غذای کاملا اورگانیک و بدون سایر افزودنی ها است که همزیستی حیوان با طبیعت را تضمین می کند و به غریزه طبیعی آن را احترام می گذارد. این محصول تولید شرکت مونژه ایتالیا می باشد.

کد محصول : 059800
غذای گربه بالغ لیچت تقویت سیستم ایمنی

1.5 کیلو : 234.000 تومان

 غذای گربه سوپر پرمیوم لیچت با طعم ماهی سالمون، برنج، سیب و تخم مرغ یک غذای کامل برای گربه ها است که کمک می کند تا سیستم ایمنی طبیعی بدن تقویت شود . غذای گربه لیچت باعث افزایش غلظت مواد مغذی نیز میباشد.که از مواد با کیفیت آب شیرین وبرنج که قابلیت هضم و خشبو کننده مدفوع را تضمین میکند.این غذا برای گربه های بالغ بالای 1 سال داخل خانه و چه بیرون از محیط زندگی مناسب هست.خشک  این محصول تولید شرکت مونژه ایتالیا می باشد.

کد محصول : 060165
غذای گربه بالغ لیچت ضد گلوله مویی

400 گرمی : 69.000 تومان

1.5کیلویی: 234:000 تومان

غذای خشک گربه هیربال لیچت سوپر پرمیوم و ساخت ایتالیا است. این غذا با قابلیت دفع گلوله مویی های موجود در معده و روده گربه شما ساخته شده است. گربه ها موجودات وسواس و تمیزی هستند روزانه ساعت ها با عمل لیسیدن میزان زیادی از مو را وارد معده خود می کنند که در صورت عدم دفع آنها، بصورت گلوله های مویی باعث انسداد معده و روده گربه می شود. ترکیب اصلی غذای خشک گربه هیربال لیچت، مرغ است که مزه ای آشنا برای همه گربه هاست. مرغ غنی شده با تخم مرغ و سیب منبع پروتئین های ضروری برای سلامت گربه  می باشد که این مواد اسید آمینه ضروری برای ایجاد تعادل در رژیم گوشتخواری گربه را فراهم میکند .

69,000 تومان234,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
غذای گربه بالغ لیچت
کد محصول : 000307
غذای گربه بالغ لیچت طعم گوساله و سبزیجات

400 گرمی : 45.000 تومان

1.5 کیلویی : 160.000 تومان

غذای گربه بالغ لیچت با طعم گوشت گوساله و سبزیجات یک خوراک بسیار کامل ، برای گربه های بالغ که نیاز به یک رژیم غذایی کنترل شده دارند ، تهیه شده است و ساخته شده با مرغوبترین گوشت گاو ، سرشار از پروتئین های با ارزش غذایی بالاست. با توجه به میزان بالای تائورین و ویتامین A ، به حفظ بینایی گربه شما کمک می کند. مقدار کم منیزیم و Ph خنثی نیز از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری می کند. در آخر وجود اسید های چرب امگا 3 و امگا 6 بر افزایش رشد و براقی پوست و مو تاثیر می گذارند . غذای گربه لیچت تولید کشور ایتالیا می باشد.

45,000 تومان160,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
غذای گربه لیچت
کد محصول : 60110
غذای گربه بالغ لیچت طعم مرغ

400 گرمی: 65.000 تومان

غذای گربه بالغ لیچت سوپرپرمیوم با طعم مرغ و غنی شده با برنج، سیب و تخم مرغ یک غذای کامل برای تقویت سیستم ایمنی گربه ها است که علاوه بر تقویت سیستم ایمنی ، منبع فیبر بالایی برای عملکرد بهتره روده است. غذای لیچت مرغ یک غذای طعم آشنا برای گربه دوست داشتنی شما میباشد . این محصول تولید شرکت مونژه ایتالیا می باشد.

کد محصول : 060158
غذای گربه بالغ لیچت گربه های مو بلند

1.5 کیلویی : 228.000 تومان

غذای خشک گربه بالغ  لیچت با طعم مرغ و سوپر پرمیوم می باشد، غذای گربه لیچت نیازهای خاص تغذیه ای گربه های مو بلند را برآورده می سازند. محتوای غذای خشک گربه بالغ لیچت حاوی مرغ است که منبع پروتئین بالا و اسید آمینه ضروری برای رژیم گوشتخواری میباشد. علاوه بر این غذای گربه لیچت حاوی سیب ، تخم مرغ و تورین می باشد که به این محصول ارزش غذایی بالایی میدهد. ضمنا این محصول ساخت کشور ایتالیا می باشد.

غذای گربه سنستیو لیچت
کد محصول : 060134
غذای گربه حساس لیچت سوپرپرمیوم

400 گرمی: 69.000 تومان

غذای گربه حساس به غذا لیچت ایتالیا با طعم ماهی سالمون به همراه برنج، سیب و تخم مرغ مخصوص گربه های بد اشتها با سیستم های گوارشی حساس طراحی شده است. غذای سنستیو لیچت با طعم ماهی با چگالی مواد مغذی بالا قابلیت هضم عالی ای دارد، غذای سنستیو  لیچت دارای فرمول غذایی میباشد که در آن نیازهای غذایی برطرف و به طور قابل توجهی کاهش می یابد. غذای سنستیو لیچت باعث کاهش فشار در دستگاه روده نیز میشود. به دلیل مقدار بالای پروتئین گوشت محصول دارای پروتئین بالا و طعم عالی میباشد.