نمایش نتیجه 2 واحد

انقضاء : 21-09-2022
غذای خشک گربه دیکت آپ اسپانیا

14 کیلویی : 2.750.000 تومان

دانه های اشتها آور این غذا در اشکال مختلف متشکل از بوقلمون ، ماهی و سبزیجات می باشد. یکی از ترکیبات این غذا بوقلمون است. پروتئین بوقلون ارزش بیولوژیکی بالایی دارد. پروتئین ماهی سرشار از اسیدهای آمینه ضروری است و به کنترل سطح کلسترول کمک می کند. و سبزیجات (هویج و نخود فرنگی) ، منبع ویتامین ها و مواد معدنی ، به جلوگیری از احتباس مایعات کمک می کند. در نتیجه این غذا تمام نیازهای غذایی گربه شما را تامین می کند. غذای خشک دیکت گربه برای همه نژادها ، در هر مرحله از زندگی ، بر اساس پروتئین حیوانی است.   این غذا محصولی از شرکت دیباک (Dibaq) اسپانیا است. گروه دیباک یکی از اصلی ترین تولید کنندگان ملی و بین المللی مواد غذایی حیوانات خانگی و آبزی پروری است. محصولات این شرکت در بیش از 30 کشور در سراسر جهان شناخته شده هستند. 

حراج
انقضاء : 26-02-2022
غذای گربه بالغ فیوچر

1.5 کیلویی : 420.000 تومان

غذای خشک گربه فیوچر محصولی از کشور اسپانیا است .این غذا حاوی مواد معدنی و فسفاتهای آلی که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. مرغ و برنج تازه که منبع عالی پروتئین و همچنین کربوهیدرات است به همراه DHA برای بهبود رشد مغز و توانایی یادگیری است.
بسته بندی این محصول از پلاستیک و آلومینیوم با سیستم بسته شدن زیپ دار ساخته شده است که حتی بعد از باز شدن نیز به حفظ بو و تازگی غذا کمک می کند. غذای فیوچر به توصیه دامپزشکان و پرورش دهندگان در بالاترین سطح قرار دارد و می تواند از نظر کیفیت با بزرگترین مارک ها رقابت کند.

ویژگی کلی :

  • محافظت ایمنی و سیستم ادراری
  • قابلیت هضم بالا، قلب سالم و قوی
  • کمک به استحکام و سلامت دندانها
  • حاوی DHA برای بهبود رشد مغز و توانایی یادگیری
  • حاوی بیوفلاونوئیدها و پلی فنول ها ، آنتی اکسیدان های طبیعی
480,000 تومان 420,000 تومان گزینه مورد نظر را انتخاب کنید