نمایش همه 8 نتایج

غذای بچه گربه ددو
کد محصول : 751029
غذای بچه گربه دَدو ایتالیا طعم ماهی تُن

2 کیلویی : 220.000 تومان

غذای بچه گربه ددو با طعم ماهی تن یک رژیم غذایی سالم برای بچه گربه ها. بچه گربه های دوست داشتنی نیاز به یک رژیم متعادل، با کیفیت بالا و خوشمزه برای رشد هماهنگ دارند. این محصول با استفاده از مرغ خوشمزه و سیب زمینی به راحتی قابل هضم است و برای بچه های بسیار حساس تا حدود 10 تا 12 ماه ایده آل است. حاوی پروتئین تائورین و پروتئین حیوانی با کیفیت بالا می باشد و با کنترل pH برای سلامت دستگاه ادراری و مراقبت از دندان بسیار مفید می باشد. حاوی امگا 3 و 6 اسیدهای چرب برای ایجاد پوست و موی سالم می باشد.

ویژگی کلی :

 • سایز کوچک کروکت بدون غلات
 • دستورالعمل پخت سازگار برای رشد بهینه و هضم آسان
 • با طعم ماهی تن قابل هضم فوق العاده
غذای بچه گربه ددو
کد محصول : 750022
غذای بچه گربه دَدو ایتالیا طعم مرغ

2 کیلویی : 220.000 تومان

غذای بچه گربه ددو با طعم مرغ یک رژیم غذایی سالم برای بچه گربه ها. بچه گربه های دوست داشتنی نیاز به یک رژیم متعادل، با کیفیت بالا و خوشمزه برای رشد هماهنگ دارند. این محصول با استفاده از مرغ خوشمزه و سیب زمینی به راحتی قابل هضم است و برای بچه های بسیار حساس تا حدود 10 تا 12 ماه ایده آل است. حاوی پروتئین تائورین و پروتئین حیوانی با کیفیت بالا می باشد و با کنترل pH برای سلامت دستگاه ادراری و مراقبت از دندان بسیار مفید می باشد. حاوی امگا 3 و 6 اسیدهای چرب برای ایجاد پوست و موی سالم می باشد.

ویژگی کلی :

 • سایز کوچک کروکت بدون غلات
 • دستورالعمل پخت سازگار برای رشد بهینه و هضم آسان
 • با طعم مرغ قابل هضم فوق العاده
غذای گربه بد اشتهای ددو
کد محصول : 761028
غذای گربه حساس به غذا دَدو طعم بره

2 کیلویی : 220.000 تومان

غذای گربه حساس به غذا دَدو ایتالیا با طعم بره مخصوص گربه های بد اشتها با سیستم های گوارشی حساس طراحی شده است. غذای سنستیو دَدو با طعم بره با چگالی مواد مغذی بالا قابلیت هضم عالی ای دارد، غذای سنستیو دَدو دارای فرمول غذایی میباشد که در آن نیازهای غذایی برطرف و به طور قابل توجهی کاهش می یابد. غذای سنستیو دَدو باعث کاهش فشار در دستگاه روده نیز میشود. به دلیل مقدار بالای پروتئین گوشت محصول دارای پروتئین بالا و طعم عالی میباشد.

غذای خشک گربه dado
کد محصول : 755027
غذای گربه دَدو ایتالیا با طعم اردک

2 کیلویی : 200.000 تومان

غذای خشگ گربه بالغ ددو با طعم اردک یک غذای کامل و عالی حاوی گوشت اردک است. گوشت اردک به دلیل وجود آنتی اکسیدان زیاد باعث شادابی و تقویت سیستم ایمنی گربه می شود. ضمنا به دلیل PH خنثی اثرات مخرب سایر غذا ها را بر دستگاد ادراری ندارد علاوه بر آن به دلیل طعم لذیذ حتی برای سختگسر ترین گربه ها نیز مناسب است . غذا ددو یک برند ایتالیایی است که جزء غذاهای با کیفیت بالا ( های پیرمیوم ) می باشد.

ویژگی کلی :

 • حمایت از عملکرد بینایی و تقویت سیستم ایمنی
 • ارتقای عملکرد دستگاه ادراری و حفاظت از پوست و مو
غذای گربه ددو
کد محصول : 775025
غذای گربه دَدو ایتالیا طعم گراز

2 کیلویی : 200.000 تومان

غذای خشک گربه بالغ ددو با طعم گوشت گراز محصولی با طعم استثنایی است که برای سخت گیرترین گربه ها نیز مناسب است. غذای خشک گربه بالغ ددو با توجه به نیازهای خاص تغذیه ای گربه های بزرگسال ساخته شده و با مواد تشکیل دهنده ای خاص به آنها کمک می کند سطح سلامت عمومی را افزایش دهند. محتوای غذای خشک گربه بالغ ددو گوشت گراز خشک شده است که منبع پروتئین های بی نظیری برای رژیم گوشت خواری میباشد. غذای خشک گربه بالغ ددو ساخت کشور ایتالیا و در دسته بندی ، های پرمیوم قرار دارد

غذای گربه بالغ ددو
کد محصول : 752026
غذای گربه دَدو ایتالیا طعم مرغ

2 کیلویی : 200.000 تومان

غذای خشک گربه بالغ ددو با طعم مرغ، محصولی است با طعمی عمومی برای همه گربه ها ساخته شده است. گوشت مرغ خشک شده عنصر اصلی این محصول می باشد که می تواند سلیقه 90 درصد گربه ها تامین کند و به علاوه بر تقویت عضلات ، نیازهای خاص تغذیه ای گربه های بزرگسال را پاسخ می دهد. محتوای غذای خشک گربه بالغ ددو مرغ خشک شده است که منبع پروتئین عالی و بدون کربو هیدرات مضر می باشد که منبع پروتئین های بی نظیری برای رژیم گوشت خواری میباشد. غذای خشک گربه بالغ ددو ساخت کشور ایتالیا و در دسته بندی ، های پرمیوم قرار دارد.

کد محصول : 772024
غذای گربه عقیم شده دَدو ایتالیا

2 کیلویی : 220.000 تومان

غذای گربه عقیم شده دَدو درای 3 طعم مرغ، ماهی سالمون و میگو میباشد. و برای پاسخگویی به نیازهای خاص گربه های عقیم شده ساخته شده است. غذای گربه عقیم شده دَدو دارای ترکیب خاصی است که به حفظ سلامتی و وزن گربه های عقیم شده کمک می کند. غذای گربه ی عقیم شده ددو به گربه شما کمک می کند که آنزیم هایی که بعد از عقیم سازی به آن نیاز دارد را دریافت نماید و کبد و کلیه سالم تری داشته باشد. گربه ها بعد از عقیم سازی به توجه بیشتری در جیره غذایی نیاز دارندو اگر به این نکته توجه شود بدون هیچ مشکلی سالها کنار شما خواهد بود. غذای خشک گربه بالغ ددو ساخت کشور ایتالیا و در دسته بندی ، های پرمیوم قرار دارد.

خواص کلی :

 • کمک به حفظ وزن ایده ال در گربه های عقیم شده
 • سلامت دستگاه ادراری را ارتقا میبخشد
 • حاوی مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز گربه های عقیم شده
غذای گربه هیربال ددو
کد محصول : 758028
غذای گربه هیربال دَدو ایتالیا طعم مرغ

2 کیلویی : 240.000 تومان

غذای خشک گربه هیربال ددو با طعم مرغ محصولی مناسب گربه های مو بلند مانند گربه های پرشین می باشد که علاوه بر تامین نیازهای خاص تغذیه ای گربه های مو بلند ، قابلیت دفع گوله مویی های موجود در معده و روده گربه شما را نیز دارد. گربه ها روزانه با عمل لیسیدن میزان زیادی از مو را وارد معدع خود می کنند که در صورت عدم دفع آنها، بصورت گوله های مویی در بدن آنها مانده و دچار مشکل خواهد شد. محتوای غذای خشک گربه بالغ ددو هیربال ، مرغ است که منبع پروتئین های عالی برای رژیم گوشت خواری مناسب میباشد. ضمنا غذای خشک گربه بالغ ددو هیربال به دلیل داشتن بیوتین باعث شادامی پوست و مو شده و تا حد زیادی از ریزش مو جلوگیری میکند. غذای خشک گربه بالغ ددو ساخت کشور ایتالیا و در دسته بندی ، های پرمیوم قرار دارد.

ویژگی کلی :

 • دفع گوله موئی حفاظت از پوست و مو