نمایش نتیجه 2 واحد

غذای بچه گربه
کد محصول : 513048
غذای بچه گربه با طعم مرغ بریت کشور چک

1.5 گرم : 250.000 تومان

غذای خشک بچه گربه محصولی کامل حاوی مرغ، برنج و سیب زمینی با فرمول متعادل شده برای برآوره کردن نیازهای بچه گربه ها است و همچنین از مزه ی خوبی برخورد است و یک غذای کامل برای بچه گربه های شما می باشد. پروتئین و طعم اصلی غذای خشک بچه گربه رافینه مرغ است که پروتئین مورد نیاز بدن بچه گربه ها را به طور کامل تامین می کند. این غذا ،مناسب استفاده برای بچه گربه ها میباشد و مواد تشکیل دهنده آن یک غذای لذیذ و دلچسب را برای بچه گربه های شما به ارمغان می آورد.

ساخت کشور چک

ویژگی کلی :

  • دارای پروتئین بالا و با کیفیت
  • دارای مواد ضروری برای سلامت استخوان بندی و دندان ها
  • حاوی مواد معدنی مورد نیاز برای داشتن سیستم ادراری سالم
عذای گربه بریت
کد محصول : 513000
غذای گربه بریت

1.5 کیلوگرم : 250.000 تومان

غذای خشک  گربه بالغ در چهار نوع مختلف تولید شده این غذا ساخت کشور مجارستان می باشد و ترکیب اصلی این غذا مرغ یا گوشت یا ماهی (بسته به نوع طعم) به همراه برنج و سیب زمینی ، امگا 3 ، امگا 6 و  ویتامین های ضروری می باشد و  این ترکیب بسیار عالی و باعث شده این محصول بسیار مورد استقبال گربه ها قرار بگیرد.

غذای خشک گربه بالغ داخل خانه بریت محصولی کامل با کالری متعادل شده برای برآوره کردن نیازهای گربه های داخل خانه است. غذای خشک گربه بریت طعم مرغ به علت داشتن مره آشنا برای استفاده روزانه تمام گربه ها مناسب است. غذای خشک گربه بریت طعم ماهی سرشار از امگا 3 و امگا 6 می باشد که پروتئین مورد نیاز بدن گربه ها را به طور کامل تامین می کند. غذای خشک گربه بالغ سنستیو و هایپو آلرژیک بریت برای نیازهای گربه های حساس طراحی شده است.