نمایش هر 5 نتیجه

کد / انقضاء : 28-10-1402
غذای عروس هلندی و مرغ عشق مفید

قیمت : 110.000 تومان

غذای عروس هلندی و مرغ عشق ( Cockatiel & Love birdl) برند مفید جهت تغذیه پرندگان بعد از دوره ی نوزادی فرموله شده است. این خوراک حاوی دانه های مغذی و هم چنین تکه های میوه و سبزیجات خشک شده می باشد که بدون نگرانی از ایجاد چاقی و سایر بیماری های متابولیک ناشی از تغذیه نادرست ضامن سلامت و حافظ شادابی پوست و پر پرنده دلبند شما می باشد. پلت های کوچک موجود در غذا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری و اسانس های خوش بود است که در کنار رفغ نیازهای پرنده باعث افزایش اشتها نیز می گردد. وزن غذای کوکاتیل و  مرغ عشق 1 کیلو گرم است.

کد / انقضاء : 10-05-1402
غذای کاسکو آدی

قیمت : 89.000 تومان

غذای خشک پرنده کاسکو آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای پرنده 700 گرم است.

غذای قناری آدی حاوی کلیه ریز مغذی های مورد نیاز جهت رشد و نگهداری قناری است.  غذای مرغ عشق آدی به صورتی است که کلیه نیازهای قناری را رفع می نماید، در نتیجه دیگر دغدغه خرید سایر اقلام خوراکی را ندارد. در این خوراک باکتری های پروبیوتیکی لاکتوباسیلوس ها و کوکسیدیواستات موجود است که از جمله نقاط قوت این محصول است. کوکسیدیواستات ترکیبی ضد انگلی می باشد و از بروز بیماری های گوارشی که جوندگان، پرندگان و انسان به آن ها حساس است، جلوگیری می نماید. این خوراک برای تمام گونه های جوندگان و در تمامی سنین قابل استفاده است.

کد / انقضاء :
غذای قناری آدی

قیمت : 88.000 تومان

غذای خشک قناری آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای پرنده 700 گرم است.

کد / انقضاء : 28-10-1402
غذای مرغ مینا مفید

قیمت : 75.000 تومان

غذای پلت مخصوص مرغ مینا مفید حاوی جیره ای متناسب با فیزیولوژی این پرنده و نیز انرژی و پروتئین متعادل جهت جلوگیری از چاقی و بروز کبد چرب می باشد، همچنین این غذا عاری از آهن بوده و برای جلوگیری از حساسیت نژادی این حیوان بسیار مناسب می باشد. وزن غذای مینا 1 کیلو گرم است.

کد / انقضاء :
غذای مرغ عشق آدی

قیمت : 79.000 تومان

غذای خشک مرغ عشق آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای مرغ عشق 1 کیلو گرم است.