نمایش هر 6 نتیجه

کد / انقضاء : 10-08-1402
غذای طوطی سانان متوسط و کوچک پینگو آدی

قیمت : 88.000 تومان

طوطی ها پرنده های حساسی هستند و در کنار محبت و عشق ورزیدن نیاز به غذای مقوی و کامل دارند. غذای پلت درشت پینگو یک غذای با کیفیت ایرانی است که برای طوطی سانان با جثه متوسط و بزرگ مناسب است. در زیستگاه اصلی طوطی سانان تنوع غذایی زیادی وجود دارد و باید توجه داشته باشید شما نیز باید تنوغ غذایی را باد دقت و نیاز پرنده تامین کنید.

ویژگی کلی :

  • حاوی ویتامین ها ، آمینو اسید ، مواد معدنی ، آنزیم و پروبیوتیک
  • رژیمی متعادل و بالانس شده از مواد مغذی کربوهیدرات ، پروتئین ، چربی ، ویتامین ، مواد معدنی و آب

 

کد / انقضاء :
غذای قناری آدی

قیمت : 90.000 تومان

غذای خشک قناری آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای پرنده 700 گرم است.

کد / انقضاء : 10-05-1402
غذای کاسکو آدی

قیمت : 89.000 تومان

غذای خشک پرنده کاسکو آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای پرنده 700 گرم است.

غذای قناری آدی حاوی کلیه ریز مغذی های مورد نیاز جهت رشد و نگهداری قناری است.  غذای مرغ عشق آدی به صورتی است که کلیه نیازهای قناری را رفع می نماید، در نتیجه دیگر دغدغه خرید سایر اقلام خوراکی را ندارد. در این خوراک باکتری های پروبیوتیکی لاکتوباسیلوس ها و کوکسیدیواستات موجود است که از جمله نقاط قوت این محصول است. کوکسیدیواستات ترکیبی ضد انگلی می باشد و از بروز بیماری های گوارشی که جوندگان، پرندگان و انسان به آن ها حساس است، جلوگیری می نماید. این خوراک برای تمام گونه های جوندگان و در تمامی سنین قابل استفاده است.

کد / انقضاء : 06-04-1402
غذای مرغ مینا آدی حاوی حشرات

قیمت : 75.000 تومان

 غذای پرنده مرغ مینا آدی مخلوطی از دانه های بالانس شده است که همه نیازهای غذایی پرنده را تامین می کند. سین بیوتیک موجود در غذای پرنده باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذا حاوی ویتامین ها  ، امگا 3 ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه برای رشد پر پرنده است و آنتی اکسیدان های موجود باعث ارتقا سیستم ایمنی مینا می شود.

کد / انقضاء : 06-04-1402
غذای عروس هلندی آدی حاوی پلت

قیمت : 103.000 تومان

 غذای عروی هلندی آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده براساس احتیاجات پرنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک (پروبیوتیک و پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این محصول حاوی کلیه ویتامین ها ، مواد معدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. آنتی اکسیدان های موجود برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد.  وزن غذا 900 گرم است.

کد / انقضاء :
غذای مرغ عشق آدی

قیمت : 80.000 تومان

غذای خشک مرغ عشق آدی حاوی مخلوط دانه های بالانس شده بر اساس احتیاجات برنده می باشد. برای سلامت دستگاه گوارش از سین بیوتیک ( پروبیوتیک+پربیوتیک) که باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود. این غذای پرنده حاوی کلیه ویتامین ها ، موادمعدنی و اسید آمینه های مناسب برای رشد پر پرنده می باشد. و همین طور این محصول حاوی آنتی اکسیدان ها برای ارتقای سیستم ایمنی پرنده می باشد. وزن غذای مرغ عشق 1 کیلو گرم است.